1 (redagavo Andre 2023-01-18 23:09)

Tema: Ką valgote šį vakarą?

taigi, ką valgote dabar? smile
gal dešrytę, o gal kokį sveikuolišką burokėlių čipsą?

2

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

taigi, ką valgote dabar? smile
gal dešrytę, o gal kokį sveikuolišką burokėlių čipsą?

Obuolių sūrį. Pačios darytą. Su riešutais, apelsinų žievelėmis, gervuogėmis ir džiovintais abrikosais.

3

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:

Snickeriuka tongue big_smile big_smile Prie Viskiukoo big_smile

Nepamenu kada valgiau. Rytoj pirksiu. Arba Marsą su migdolais. Arba abu. big_smile

4

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Snickeriuka tongue big_smile big_smile Prie Viskiukoo big_smile

Nepamenu kada valgiau. Rytoj pirksiu. Arba Marsą su migdolais. Arba abu. big_smile

Nuu Sokoladas Duoda Daugiau Galvelee jei Kaa AISKU VEL Busii Nesupratlyvaa tongue big_smile big_smile OK Tyliuu Varau Dumelioo Prisidegt smile tongue

5 (redagavo Laimutė 2023-01-18 23:30)

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre, o pati ką valgai? smile

6

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Snickeriuka tongue big_smile big_smile Prie Viskiukoo big_smile

Nepamenu kada valgiau. Rytoj pirksiu. Arba Marsą su migdolais. Arba abu. big_smile

Nuu Sokoladas Duoda Daugiau Galvelee jei Kaa AISKU VEL Busii Nesupratlyvaa tongue big_smile big_smile OK Tyliuu Varau Dumelioo Prisidegt smile tongue

Aš neužmiegu jei pavakary šokolado pavalgau.

7

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:
Andre parašė:

taigi, ką valgote dabar? smile
gal dešrytę, o gal kokį sveikuolišką burokėlių čipsą?

Obuolių sūrį. Pačios darytą. Su riešutais, apelsinų žievelėmis, gervuogėmis ir džiovintais abrikosais.

Suriuks Netinka prie Viskiukoo jei Atvirai tongue tongue

8

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Andre parašė:

taigi, ką valgote dabar? smile
gal dešrytę, o gal kokį sveikuolišką burokėlių čipsą?

Obuolių sūrį. Pačios darytą. Su riešutais, apelsinų žievelėmis, gervuogėmis ir džiovintais abrikosais.

Suriuks Netinka prie Viskiukoo jei Atvirai tongue tongue

Jo, nelabai. Prie whiskio tinka geras sausas kumpis, rūkyta lašiša, juodas šokoladas...

9

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:

Andre, o pati ką valgai? smile

Pekino kopūstą - labai patogu atsipjaunu skridinuką ir valgau filmą žiūrėdama smile

10

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:

Snickeriuka tongue big_smile big_smile Prie Viskiukoo big_smile

siaubas.... kam taip gadinti viskį? smile

11

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:
Shameless parašė:

Snickeriuka tongue big_smile big_smile Prie Viskiukoo big_smile

siaubas.... kam taip gadinti viskį? smile

Grynas ir man labai patinka. Išgėri gurkšnelį, palaikai burnoje ir po lašelį nuryji....mmmmh smile

12

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:
Laimutė parašė:

Andre, o pati ką valgai? smile

Pekino kopūstą - labai patogu atsipjaunu skridinuką ir valgau filmą žiūrėdama smile

Aš panašiai su cikorija darau. Po lapelį į varškės padažą ir į burną big_smile

13

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:

Bet Gyviems Padarams KARTAIS ir Pasikt Norisii tongue big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile  BeGeDis Tare Mintelee tongue tongue

Tai ir sukurkite dar vieną asmeninę temą smile šalia džipų - mintelė, jei supratot tongue

14

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:
Shameless parašė:

Bet Gyviems Padarams KARTAIS ir Pasikt Norisii tongue big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile  BeGeDis Tare Mintelee tongue tongue

Tai ir sukurkite dar vieną asmeninę temą smile šalia džipų - mintelė, jei supratot tongue

Joo Aptaskytii PURVAIS tongue big_smile big_smile

15

Re: Ką valgote šį vakarą?

Avižinių dribsnių košė - pusryčiams, pietums irgi liko smile
Tikrų dribsnių, o ne tų nugarintų, prisaldintų, su uogų pėdsakais sumaišytų smile

16

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

Avižinių dribsnių košė - pusryčiams, pietums irgi liko smile
Tikrų dribsnių, o ne tų nugarintų, prisaldintų, su uogų pėdsakais sumaišytų smile

Kuo ją paskanini? smile

17

Re: Ką valgote šį vakarą?

Pietums bus geltonų žirnių su odelėmis sriuba. Kaimiškai. Puode: Vištienos kaulai, bulvės, svogūnas, morkos, žirniai, petražolės, krapai, druska, lauro lapas, kvapūs pipirai ir į pabaigą sudėsiu brokolius.

18

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:
Andre parašė:

Avižinių dribsnių košė - pusryčiams, pietums irgi liko smile
Tikrų dribsnių, o ne tų nugarintų, prisaldintų, su uogų pėdsakais sumaišytų smile

Kuo ją paskanini? smile

vanduo, pienas, druska, dribsniai, kartais vos vos cukraus - skonio sustiprinimui, o ne pasaldinimui.
Man skanu ir taip smile
Nuoširdžiai manau, kad košės su sviestu, uogom šaldytom ar uogienėm neturi nieko bendro sveika mityba smile

Aš ir taip, kitų manymu, maitinuosi itin nesveikai, tad bent košes valgau sveikai - man pasisekė, nes jos man iš tiesų skanios be nieko smile

19

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:

Pietums bus geltonų žirnių su odelėmis sriuba. Kaimiškai. Puode: Vištienos kaulai, bulvės, svogūnas, morkos, žirniai, petražolės, krapai, druska, lauro lapas, kvapūs pipirai ir į pabaigą sudėsiu brokolius.

labai spalvinga visomis prasmėmis smile
o vištienos kaulai kokie - iš keptos vištos?

20

Re: Ką valgote šį vakarą?

Tai labai puikiai. smile
Jei aš pusryčiauju, tai darau dribsnių sriubytę. Riešutai, saulėgrąžų sėklos, traiškytos sėmenys, moliūgų sėklos, druska, razinos arba įpjaustau džiovintų slyvų. Visko po truputį, kad bendro kiekio gautųsi gera sauja. Užpilu, kad apsemtų, užverdu ir uždėjus dangtį palieku stovėti ant išjungtos viryklės kokiai 10 minučių. Tada į dubenėlį, užpilu pienu pagal norimą skystumą ir viskas. Labai ilgam sotina. smile