61

Re: Ką valgote šį vakarą?

Ieva parašė:
Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Žiūrint kuo ūkininkas tręšia, kokias sėklas naudoja, pvz.gen.modifikuotas ar ne, kokius lesalus ir pnš. Pertręšus mėšlu, ką vokiečiai lb.mėgsta, ypač jeigu nekompostuotu, tai nitratų perteklius garantuotas.

Nitratai man kelia mažiau nerimo nei antibiotikai ir hormonai maisto produktuose ir vandenyje.

O turėtų. Šiaip, lesaluose irgi gali visko būt. Pvz.lesaluose vištoms yra tvenkinių ar dirbtiniu būdu auginamų žuvų likučių, o jos ten gauna ir antibiotikų ir augimo hormonų. Vien žo, atsekt visko neįmanoma. Kuo daugiau viskokių baimių, tuo blogiau.

Be abejo, bet aš stengiuosi pirkti gerą maistą, man šiek tiek ramiau. Kartais ir savęs "apgavimas" palaiko sveiką ar bent jau numalšina šleikštulį, pagalvojus iš kur mėsa ir daržovės, ir kaip auginta. Garantijų niekur nėra.

62

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:

Nitratai man kelia mažiau nerimo nei antibiotikai ir hormonai maisto produktuose ir vandenyje.

TAIP TAIP TAIP

63 (redagavo Elle 2023-01-22 16:52)

Re: Ką valgote šį vakarą?

Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Verdu šaltieną iš vištos. Pirkau pas ūkininką. Pakol kavą ir arbatą išgėrėm ir išdorojo. Dar kiaušinių XL , gerų bulvių, morkų... kopūstą iš lysvės atnešė už dyką. Pas jį net salotų dar yra darže. Nesušalo.

Žiūrint kuo ūkininkas tręšia, kokias sėklas naudoja, pvz.gen.modifikuotas ar ne, kokius lesalus ir pnš. Pertręšus mėšlu, ką vokiečiai lb.mėgsta, ypač jeigu nekompostuotu, tai nitratų perteklius garantuotas.

Jei apie visa tai galvot, gali issivystyti pradzioj light paranoja smile po to galima pasvarstyt, kuom buvo maitinama avele, is kurios megztinis, kaip jautesi batai, pries tapdami batais, kas vyko toj teritorijoj, is dalies kurios mes geriam kava smile ir tada... kaip valgyt, ka daryt? smile

64

Re: Ką valgote šį vakarą?

Belieka misti prana....

65 (redagavo Darius 2023-01-22 17:11)

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:
Darius parašė:
Andre parašė:

niam, niam, kaip Darius skaniai valgo.....

tai jau tikrai smile o snd dar nepasidariau pietu, prisvalgiau slamsto. Spurgyciu issikepiau tik riebios kazko gavos, ne taip kaip pardej. Ir daug aliejaus lieka. O pakartotinai kept negalima kaip suprantu, tai tokia prabanga po truputi kept.

https://www.lamaistas.lt/receptas/varskes-spurgos-11545

tik as cia cukraus nedejau, gal del to dar rugscios atrode, bet valgiau su medum , tada rugstuma numuse.

Aš į spurgų tešlą pilu truputį spirito, kad mažiau prigertų aliejaus, bet didelio skirtumo nėra ir kai be spirito. Truputis krakmolo į tešlą irgi pristabdo aliejų.

yra mama sakius kad degtine galima pilt. Apie krakmola negirdejau. Bet nzn finansiskai ar apsimoka kept ar lidle nusipirkt tiesiog geriau. Tik kad as norejau be cukraus.

66

Re: Ką valgote šį vakarą?

Darius parašė:
Laimutė parašė:
Darius parašė:

tai jau tikrai smile o snd dar nepasidariau pietu, prisvalgiau slamsto. Spurgyciu issikepiau tik riebios kazko gavos, ne taip kaip pardej. Ir daug aliejaus lieka. O pakartotinai kept negalima kaip suprantu, tai tokia prabanga po truputi kept.

https://www.lamaistas.lt/receptas/varskes-spurgos-11545

tik as cia cukraus nedejau, gal del to dar rugscios atrode, bet valgiau su medum , tada rugstuma numuse.

Aš į spurgų tešlą pilu truputį spirito, kad mažiau prigertų aliejaus, bet didelio skirtumo nėra ir kai be spirito. Truputis krakmolo į tešlą irgi pristabdo aliejų.

yra mama sakius kad degtine galima pilt. Apie krakmola negirdejau. Bet nzn finansiskai ar apsimoka kept ar lidle nusipirkt tiesiog geriau. Tik kad as norejau be cukraus.

Finansiskai apsimoka iskept ir parduot smile

67

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

Belieka misti prana....

kokis tai patiekalas ??? smile

68

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimute - vėl ieškai internete smile
Prana - tai gyvybinė energija, ja užpildytas visas pasaulis. Susipažinsi su induizmu smile
galima netgi teigti, kad Rojuje, o ir pirmaisiais tūkstantmečiais žemėje žmonės mito prana, taigi, nevergavo darbui ir buvo nepikti smile nereikėjo peštis dėl resursų...

69 (redagavo Laimutė 2023-01-23 11:48)

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

Laimute - vėl ieškai internete smile
Prana - tai gyvybinė energija, ja užpildytas visas pasaulis. Susipažinsi su induizmu smile
galima netgi teigti, kad Rojuje, o ir pirmaisiais tūkstantmečiais žemėje žmonės mito prana, taigi, nevergavo darbui ir buvo nepikti smile nereikėjo peštis dėl resursų...

Nu ačiū, einu pasigilinsiu. smile

Paskaitinėjau įvairių šaltinių apie induizmą ir pirminė išvada tokia, kad to reikia visą gyvenimą mokytis ir kiekvieną dieną praktikuoti. Man atrodo, kad jei savo gyvenimo negali tam 100 procentų pašvęsti tai net pradėti neverta.
Indijoje gal ir įmanoma vienetams kažkokį absoliutumą pasiekti, bet Europoje, kur kita kultūra ir visa kita...be šansų. Čia juk niekas kitas kaip religija ir tikėjimas. Niekada nieks taip neišgyvena. Man tai labai panašu į paprastą tinginystę ir jos pateisinimus.
Aš visada tikėjau viskuo, kas vizualiai ir fiziškai apčiuopiama. Tuo, kas yra pagrįsta ir įrodyta. Visa kita tik laiko švaistymas. smile

70

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

Laimute - vėl ieškai internete smile
Prana - tai gyvybinė energija, ja užpildytas visas pasaulis. Susipažinsi su induizmu smile
galima netgi teigti, kad Rojuje, o ir pirmaisiais tūkstantmečiais žemėje žmonės mito prana, taigi, nevergavo darbui ir buvo nepikti smile nereikėjo peštis dėl resursų...

Žmonės buvo lb.pikti, alkani ir žiaurūs. Net išprotėdavo dėl alkio, buvo paplitęs ir kanibalizmas. Išlikdavo stipriausi ir sveikiausi.
Norėtųsi svaigintis iliuzijom, o ne tikrove, bet aš už tiesą ir faktus.

71

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:

Tai Katra tos Uzkandos Padaryss ?? tongue big_smile big_smile

Manau kad Laimutės puikiai padarytu jos turi mums paruošti stalą

72

Re: Ką valgote šį vakarą?

Sumustinis su vistiena artistuose. Nu bet ir mazas, dar db noriu valgyt nors valgiau pries 2 val. Kaina apie 5 eur.

73

Re: Ką valgote šį vakarą?

Sprandinė, kepta krosnyje su anglimis (kas tai per agregatas - neįsivaizduoju, bet mėsa puiki) smile

74

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:

Tai TIPO Visi Badaujam tongue big_smile big_smile

Męs šiandien iš McDonald's užsisakėm, tingėjau virti.
Rytoj valgysim jau normaliai.

75

Re: Ką valgote šį vakarą?

Pasikepinau žemės riešutų smile kaip kad senais laikais saulėgrąžas

76

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Tai TIPO Visi Badaujam tongue big_smile big_smile

Męs šiandien iš McDonald's užsisakėm, tingėjau virti.
Rytoj valgysim jau normaliai.

ten slamstas edesys neskanus

77

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Tai TIPO Visi Badaujam tongue big_smile big_smile

Męs šiandien iš McDonald's užsisakėm, tingėjau virti.
Rytoj valgysim jau normaliai.

ten slamstas edesys neskanus

Man nieko, retkarčiais galima. Garbanotos bulvytės skanu smile

78

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

Pasikepinau žemės riešutų smile kaip kad senais laikais saulėgrąžas

Labs, Kazkaip Nesakysiuu kaa ka Sakyt Reik big_smile Bet Riesutukai Kalorijosprie tuu Apyniuu jei Kaa tongue big_smile big_smile

79

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:
Andre parašė:

Pasikepinau žemės riešutų smile kaip kad senais laikais saulėgrąžas

Labs, Kazkaip Nesakysiuu kaa ka Sakyt Reik big_smile Bet Riesutukai Kalorijosprie tuu Apyniuu jei Kaa tongue big_smile big_smile

o tai ką čia sakyt? žmogus, jei nori nemirt iš bado, turi gauti kalorijų smile jei neturiu laiko ir norio gaminti ką nors rimčiau, pasikepinu riešutų smile saujelė atstoja sriubytč, kepsnį ir desertą kartu smile
o apyniai gali ir palaukti, nesuges.

80

Re: Ką valgote šį vakarą?

per daug kaloriju priveda prie nutukimo. reikia kaloriju gauti butent reikiama kieki kad ne daug ir ne mazai