81

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:

per daug kaloriju priveda prie nutukimo. reikia kaloriju gauti butent reikiama kieki kad ne daug ir ne mazai

visiška tiesa, tačiau retas žmogus taiko praktiškai elementarias kalorijų skaičiavimo taisykles - riešutų sauka arba normali soti vakarienė, saldainių keletas ar šokoladas arba pietūs, bandelės su kava arba pusryčiai, sulčių pora stiklinių arba arbata su pyragėliu. Esminis žodis - ARBA smile nes tai toks pats kalorijų kiekis smile
ir nereikia sau meluoti, kad vadinamieji sveiki maisto produktai neturi kalorijų. Labai labai daug kalorijų turi košės... O labai labai mažos turi virtos ar be riebalų keptos bulvės. Na, bet jei ant jų užpilama Bešemelio padažo ar valgomos su sviestu ar lašinukais, tai ir turime kalorijų bombą, kurioje visiškai niekuo dėtos bulvės apkaltinos nebūtais dalykais smile Ypač daug kalorijų turi aliejus, tad ir visi jame virti ar gruzdinti produktai.... Ir tik dabar nokslininkams atsiveria akys - ojej, koks sveikas ir natūralus kepimo produktas kiaulienos taukai....

82

Re: Ką valgote šį vakarą?

as kazkada bandziau skaiciuoti kalorijas bet labai tingiu. man lengviau pabegioti ir ju daugiau sudeginti negu jas skaiciuoti

83

Re: Ką valgote šį vakarą?

laiko gaišimas ir proto varginimas, nes įsijungia pernelyg daug kimtamųjų smile
žiūriu paprasčiau - jei išsiviriau labai skanią "kūdą" sriubą, tai jei valgau jos 2 lėkštes, nededu gritienės, majonezo ir pan. Jei sriubos mažas bliūdelis, tada skaninu normaliai grietine.
nevalgau jokių užkandukų, priešpiečių, popiečių, pavakarių ir pan. smile
grybus ruošiu su pienu, o ne  su grietinėle. Išvs vengiu padažų, nes jie dažniausiai būna itin kaloringi. Jie reikalingi tuomet, kai pagrindinio patiekalo labai mažai.

84

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

laiko gaišimas ir proto varginimas, nes įsijungia pernelyg daug kimtamųjų smile
žiūriu paprasčiau - jei išsiviriau labai skanią "kūdą" sriubą, tai jei valgau jos 2 lėkštes, nededu gritienės, majonezo ir pan. Jei sriubos mažas bliūdelis, tada skaninu normaliai grietine.
nevalgau jokių užkandukų, priešpiečių, popiečių, pavakarių ir pan. smile
grybus ruošiu su pienu, o ne  su grietinėle. Išvs vengiu padažų, nes jie dažniausiai būna itin kaloringi. Jie reikalingi tuomet, kai pagrindinio patiekalo labai mažai.

Vadinasi Andre labai liekna smile

85

Re: Ką valgote šį vakarą?

Atvirkščiai smile
Tik jei nedaryčiau bent šio minimumo, tai būčiau dar labiau nelieknesnė smile
kai mama vaikystėje ir jaunystėje vertė viską valgyti su labai daug spirgų ir kiaulienos riebalų ir daug - buvau liekna smile

86

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

Atvirkščiai smile
Tik jei nedaryčiau bent šio minimumo, tai būčiau dar labiau nelieknesnė smile
kai mama vaikystėje ir jaunystėje vertė viską valgyti su labai daug spirgų ir kiaulienos riebalų ir daug - buvau liekna smile

varom rytoj su manim begioti) rytine manksta ant ezero kranto  pusnyje pasivoliosi i ekete isoksi ir dings visas nelieknumas

87

Re: Ką valgote šį vakarą?

praeitas etapas smile eketės kraštai labai skaudžia subraižo kojas - čia įspėjimas toms, kurios dar tik bandys...

geriau aš ryt eisiu į darbą smile

88

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

praeitas etapas smile eketės kraštai labai skaudžia subraižo kojas - čia įspėjimas toms, kurios dar tik bandys...

geriau aš ryt eisiu į darbą smile

o as nusnausiu iki pietu ir varysiu sportuoti...

89

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

Atvirkščiai smile
Tik jei nedaryčiau bent šio minimumo, tai būčiau dar labiau nelieknesnė smile
kai mama vaikystėje ir jaunystėje vertė viską valgyti su labai daug spirgų ir kiaulienos riebalų ir daug - buvau liekna smile

Kiaulienos taukai ir spirgučiai buvo mano košmaras. Visada nueidavau nuo stalo pusalkanė kai sriubą užpildavo spirgučiais arba į bulvių košę, blynai su spirgučiais... Kur tik jų nepridėdavo, net krato prisiminus. Gal todėl ir išmokau taip anksti gaminti.

90

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

praeitas etapas smile eketės kraštai labai skaudžia subraižo kojas - čia įspėjimas toms, kurios dar tik bandys...

geriau aš ryt eisiu į darbą smile

o as nusnausiu iki pietu ir varysiu sportuoti...

Pavydžiu

91 (redagavo Konstantinas 2023-02-12 23:47)

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:

Pavydžiu

o as Tau pavydziu

92

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

praeitas etapas smile eketės kraštai labai skaudžia subraižo kojas - čia įspėjimas toms, kurios dar tik bandys...

geriau aš ryt eisiu į darbą smile

O kas čia dabar darosi su tom eketėm big_smile? Staiga visi kaip pakvaišę pradėjo nerti į ledinį vandenį lauke, prieš tai nei kiek nesigrūdinę... aš jau 10 metų prausiuosi po šaltu vandeniu duše, bet nedrįsčiau eiti į eketę, nes nepasitikiu savo sveikata, o čia žmonės gyvenime po šaltu dušu nėra lindę, o į eketę lenda, nes reikia į instagram'ą įkelt foto, kad tai padarei. Aišku, tikiuosi, kad taip nėra ir tikiu, kad žmonės sąmoningi ir tai daro pasiruošę, bet jeigu planuojate nerti stačia galva, tai mano patarimas būtų - pradžiai pasigrūdinkite šaltam duše. Bent jau kokius pusę metų smile

O dėl valgymo, tai vakar vakare gaminausi tacos su jautiena. Labai patinka meksikietiškas maistas smile.

93

Re: Ką valgote šį vakarą?

Vytautas parašė:
Andre parašė:

praeitas etapas smile eketės kraštai labai skaudžia subraižo kojas - čia įspėjimas toms, kurios dar tik bandys...

geriau aš ryt eisiu į darbą smile

O kas čia dabar darosi su tom eketėm big_smile? Staiga visi kaip pakvaišę pradėjo nerti į ledinį vandenį lauke, prieš tai nei kiek nesigrūdinę... aš jau 10 metų prausiuosi po šaltu vandeniu duše, bet nedrįsčiau eiti į eketę, nes nepasitikiu savo sveikata, o čia žmonės gyvenime po šaltu dušu nėra lindę, o į eketę lenda, nes reikia į instagram'ą įkelt foto, kad tai padarei. Aišku, tikiuosi, kad taip nėra ir tikiu, kad žmonės sąmoningi ir tai daro pasiruošę, bet jeigu planuojate nerti stačia galva, tai mano patarimas būtų - pradžiai pasigrūdinkite šaltam duše. Bent jau kokius pusę metų smile

O dėl valgymo, tai vakar vakare gaminausi tacos su jautiena. Labai patinka meksikietiškas maistas smile.

Puikūs patarimai. smile

94

Re: Ką valgote šį vakarą?

Vytautas parašė:
Andre parašė:

praeitas etapas smile eketės kraštai labai skaudžia subraižo kojas - čia įspėjimas toms, kurios dar tik bandys...

geriau aš ryt eisiu į darbą smile

O kas čia dabar darosi su tom eketėm big_smile? Staiga visi kaip pakvaišę pradėjo nerti į ledinį vandenį lauke, prieš tai nei kiek nesigrūdinę... aš jau 10 metų prausiuosi po šaltu vandeniu duše, bet nedrįsčiau eiti į eketę, nes nepasitikiu savo sveikata, o čia žmonės gyvenime po šaltu dušu nėra lindę, o į eketę lenda, nes reikia į instagram'ą įkelt foto, kad tai padarei. Aišku, tikiuosi, kad taip nėra ir tikiu, kad žmonės sąmoningi ir tai daro pasiruošę, bet jeigu planuojate nerti stačia galva, tai mano patarimas būtų - pradžiai pasigrūdinkite šaltam duše. Bent jau kokius pusę metų smile

O dėl valgymo, tai vakar vakare gaminausi tacos su jautiena. Labai patinka meksikietiškas maistas smile.

aj, kaip kas nori, taip tas tegul ir daro - ne maži vaikai, patys atsako už save - ta prasme, tegul paskui nesipiktina smile
aš stengiuosi klausytis vidinio balso. o grūdinimasis grūdinimuisi nelygus. prieš tai aš maudydavausi ežere tiek balandį, tiek lapkritį, vaikščiojau basa po sniegą, tad man nebuvo smūgis... ir dar po pirties. tai buvo laikotarpis, kai man tai tiko ir patiko. visi šalti vandenys bet kokia forma, kad ir apliejimai šaltu vandeniu per naujuosius. dabar to jau nebenoriu, tad gal ir nereikia?
jokių peršalimų ir pan. po visokiausių ekstremumų nebuvo. nes aš jų iš tiesų norėjau - tų patyrimų smile ir manau, nieko nėra kvailiau ir kenksmingiau daryti tai dėl aplinkos spaudimo ar bandant "nugalėti save"...

95

Re: Ką valgote šį vakarą?

Ot įdomu pasidarė, ar męs ugdome savo valią, ar mūsų valia ugdo mus ?:::041

96

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:

Ot įdomu pasidarė, ar męs ugdome savo valią, ar mūsų valia ugdo mus ?:::041

musu silpnybes valdo mus

97

Re: Ką valgote šį vakarą?

Stinteliuu Turiuu tongue tongue tongue prie Apyniuu tongue
tongue

98

Re: Ką valgote šį vakarą?

Stintos kirmėlių turi. Daug kas to nežino ir valgo su kirmėlėmis.
Pas mus jos jau seniai uždrausta pardavinėti. Tos kirmėlės ne viduriuose, bet mėsoje ir spalva beveik nesiskiria nuo mėsos.

99

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:

Stintos kirmėlių turi. Daug kas to nežino ir valgo su kirmėlėmis.
Pas mus jos jau seniai uždrausta pardavinėti. Tos kirmėlės ne viduriuose, bet mėsoje ir spalva beveik nesiskiria nuo mėsos.

tiek to prie alaus tiks ir kirmeles vis tiek mesa

100

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Stintos kirmėlių turi. Daug kas to nežino ir valgo su kirmėlėmis.
Pas mus jos jau seniai uždrausta pardavinėti. Tos kirmėlės ne viduriuose, bet mėsoje ir spalva beveik nesiskiria nuo mėsos.

tiek to prie alaus tiks ir kirmeles vis tiek mesa

Yess Pofigg Kas Kaa snkaa tongue big_smile big_smile SKANSUS