1

Tema: Dievo džiaugsmas?

sprendžiant ,kad kažkas egzistuojas - to "kaltinkas" kažkas turi būti, kitaip butų pažeistas fizikos energijos tvermės dėsnis... biblijoje rašoma, kad Dievo logika nesuprantama šventiesiems, tačiau aiškiai Dievo garbe matai tarp poros neįgalių žmonių, kurie džiaugiasi gyvenimu ir vienas kitu, nepaisant kiek pranašesni kiti aplinkui yra... nors Dievo garbės nesimato kare, kur netenkama namų bei artimųjų ir norisi visa aplinkui "pražudyti ir pabaigti", tačiau ar tai nėra tik žmogaus laisvės atsakomybė? taip ir aš pamišęs dėl savo laisvės, nzn kaip ją geriau išnaudoti dėl savęs ir kitų - džiaugiuosi šypsenomis, nors tai nėra apčiuopema vertybė, todėl tegaliu šypsotis ir liūdėti, kada veiksmuose nematai prasmės, o už šypseną negali pilnai atsiverti, nes nesuprasi kartais dėl ko "brolis" ar "sesuo" šypsosi... nors pats svarbiausias - nereikalaujantis tarpusavio meilės ryšys...

2

Re: Dievo džiaugsmas?

Pas Vytautą labai gylios temos
Atsakysiu atskirai po punkta:
1) klausimas: iš kur atsirado energija? Nes viskas kas yra visatoje tai vienokia ar kitokia energijos materializavimo forma
2) norint suprasti kas yra Dievas reikia suprasti iš kur ir kaip visata atsirado ir ten viena iš energijos formų ir bus Dievas
3) klausimas nr.2: ar Dievas yra vienas visoms planetoms ar kiekviena planeta turi atskirą Dievą ar netgi daug Dievų
4) kadangi egzistuoja daug religijų ir pas kiekvieną skirtingi Dievai tai gali būti kad Dievas tai nieko bendro su energija o labiau su žmonijos psichologiniais poreikiais kažkuo tikėti ir kažkam melstis.
5) laisvę reikia mėgautis ir neleisti jos atimti
6) daug dalykų gyvenime išvis neturi jokios prasmės ir neverta prasmės ieskoti ten kur jos nėra
7) neverta atsiverti niekam nes žmonės yra savanaudiski ir tuom pasinaudos. Gyvenimas tai kovojimas už būvį ir reikia būti uzdaram ir klastingam. Ir jeigu tau kažkas šypsosi reiškia iš tavęs kažko nori.
O dabar ipylkite man pavargau aš tokiomis sudėtingomis temomis diskutuoti ir dar šeštadienį iš ryto. Net protas pavargo

3

Re: Dievo džiaugsmas?

Keista...bet aš 6 val ryto tikrai negalvoju apie jokius dziaugsmus o dažniausiai saldžiai miegu

4

Re: Dievo džiaugsmas?

jetau Konstantinai, euforijos apimtas išėjas iš naktinio klubo galvojau, kažką gražaus parašysiu...:D ačiū, kad nepasmerkei, o net ivertinai ir netgi pafilosofavai... taip po kiek laiko savo argumentą grysta logika - jeigu kažkas egzistuoja....., pažeistas fizikos energijos tvermės dėsnis... Jeigu koks aponentas parašytų kažką panašaus, su džiaugsmu paskleisčiau abejonių... bet nebūtinai klydau taip rašydamas, tačiau manau šis dėsnis nevisai tiesiogiai atspinmdi egzistencijos prigimtį. egzistencijos įstabumas yra tame jog ji pasižymi tarpusavio ryšiais- netgi mirusiam žmogui galim sukurti gyva ivaizdį(gerą arba blogą)- tikima/žinoma jog mirusiojo siela jaučia "šviesų" arba "juoda" dėmesį, be abejonės šį dėmesį jaučia ir gyvieji, tačiau gyvasisi turi aplinkybių formuotą protą bei patyrimus, kas sąlygoja gautos energijos panaudojimo kryptį. žodžiu gal po kurio laiko žmonija stebėsisi kaip anksčiau žmonės dėliojosi prioritetus neivertindami egzistencijos bendravimo potencialo, jį švaistydami kaip savaiminį nereikšmingą bruožą, nepriskirdami jam vienijančio tikslo.
smagu buvo man tie šokiai, tačiau miego stoka, visa kita- susirgau...

5

Re: Dievo džiaugsmas?

Kad klube apimtų euforija tai reikia tabletyciu uzvalgyti) mažos tokios spalvotos) o paskui euforijos būsenoje galvoji tik apie tai kaip ka tik nukabinta mergą namo parsitempti. Nors galbūt tame ir yra energijos tverme ir ryšys su visata.  Aš irgi pastebėjau kad labiausiai filosofiniai pašnekesiai prasideda tuso metu kažkur paryčiais na aišku jeigu sugebi iki to laiko nenuluzti. Arba po daugiadieniu isgertuviu: tokia filosofija apima kad gali knygas rasyti. Ir išvis kas mes esame kad stengtis suprasti visatą? Mes esame tokie maži ir nereiksmingi lyginant su amžinybę ir begalybę. Kad kažką suprasti reikia pažvelgti į tai iš išorės. Kol esi visatos viduje tu jos nesuprasi nes nematai pilno vaizdo.
Nors pas mane yra dar viena teorija: kad Dievas tai neurotinklas. Savotiškas visatos intranetas. Ir savo mintimis ir maldomis mes saveikaujame su šiuo tinklu ir būtent taip jis sužino mūsų norus ir rupescius.
Ir dar atkreipiau dėmesį: kai tema apie papus ir seksa ten subega visos ieskoko moterytes pablevyzguoti o jeigu žmogus rimtą postą parašo tai ne viena kiaunė neatkomentuos.

6

Re: Dievo džiaugsmas?

Tai kad tema keista. Net " kiaunėms" neįdomu, tai ko norėt iš moterų.Nei mes žinom, kas tas Dievas ir juo labiau apie jo džiaugsmus...Džiaugiasi tik žemės gyviai. Galima spekuliuot, bet ir liks tik spekuliacijos.

7 (redagavo Andre 2023-03-27 20:44)

Re: Dievo džiaugsmas?

O aš tik klube ir negalvoju apie Dievą, Visatą, Gyvenimą ir pan. Aišku, jei klube linksma smile
O šiaip tokios mintys - kasdienybė.... Net apsižvalgiau - nu ne, bedirbu naktiniam klube smile
Bet gal man pavyko pasiekti tokį atsipalaidavimo lygį, kaip Vytauto ir Konstantino, kasdienėje veikloje? smile

8

Re: Dievo džiaugsmas?

3. klausimą tavo Konstantinai norėčiau pakomentuoti. -pasak induistų vedų (jeigu neklystu), visa visata yra susieta laiko, tam tikra prasme laikas susieja vieną visatos kraštą su kitu, laikas nėra materialu(jo i slonikėlį neįdėsi), nors būtent laikas apibrėžia visą materialią ir nematerialią visatą. neesu tikras apie paralelinių visatų egzistavimą, tačiau man patinka, kad žmogus suvokiąs jam patinkamą realybę gali ją parodyti kitiems, tačiau tai bus ta pati visata tik žvilgsnis kiekvieno į į ją gali būti kitoks. man patinka galvoti apie tą Dievą kuris sukūrė visą visatą, taip pat ir žmogų. tema "Dievo džiaugsmas?" kai esi išsimiegojas ir sveikas, bei rūpiniesi savo ir kitų gerove, tada ir yra pilnas Dievo Džiaugsmas...tačiau taip jau yra, kad "juodiesiems" visai neaktuali visų gerovė ir taip jau yra, kad egzistuoja ir demoniški pasauliai, tačiau jiems leido atsirasti pats žmogus, perleisdamas reikšmingumą į jų rankas, tačiau tai pasikeis, kai žmogus nuspręs suteikti džiaugsmo Dievui ne pagal tai kas aprašinėjama gazdinimais, o kiekvienas savo viduje/širdyje, reikšmingumą perimdami į savo rankas ir jį sukontroliuodami, tarsi pačių nė nebūtų, bet tuo pačiu ir būnant visa vienu metu- štai kas yra alfa-amoga, susivienijimas su vienijančia energija ar Dievu. Dievus galima kurti ar palaikyti sukurtus(tai nebūtinai yra blogai), jeigu jiems suteiksim reikšmingumo ir pagrindo egzistuoti savo mintimis. kad nesuklaidinti - reikšmingumas yra tai kam priskiriame ipatinga verte, bet iš esmės labai sunku pasakyti kas iš ties yra vertinga, viskas priklauso nuo konteksto, gal net inertiškumo, asmenybės, o kartais būna taip aišku kas yra vertinga, kad net negaištama laiko daugžiodžiavimams.

9

Re: Dievo džiaugsmas?

Konstantinas parašė:

Kad klube apimtų euforija tai reikia tabletyciu uzvalgyti) mažos tokios spalvotos) o paskui euforijos būsenoje galvoji tik apie tai kaip ka tik nukabinta mergą namo parsitempti. Nors galbūt tame ir yra energijos tverme ir ryšys su visata.  Aš irgi pastebėjau kad labiausiai filosofiniai pašnekesiai prasideda tuso metu kažkur paryčiais na aišku jeigu sugebi iki to laiko nenuluzti. Arba po daugiadieniu isgertuviu: tokia filosofija apima kad gali knygas rasyti. Ir išvis kas mes esame kad stengtis suprasti visatą? Mes esame tokie maži ir nereiksmingi lyginant su amžinybę ir begalybę. Kad kažką suprasti reikia pažvelgti į tai iš išorės. Kol esi visatos viduje tu jos nesuprasi nes nematai pilno vaizdo.
Nors pas mane yra dar viena teorija: kad Dievas tai neurotinklas. Savotiškas visatos intranetas. Ir savo mintimis ir maldomis mes saveikaujame su šiuo tinklu ir būtent taip jis sužino mūsų norus ir rupescius.
Ir dar atkreipiau dėmesį: kai tema apie papus ir seksa ten subega visos ieskoko moterytes pablevyzguoti o jeigu žmogus rimtą postą parašo tai ne viena kiaunė neatkomentuos.

nzn Konstantinai gal nujauti, o gal ne... man tam klube pakako poros alaus vieno longailendo ir nuoširdžių žvilgsnių, tada pats priėjau prie būrelio tokių merginų/moterų, kurios mano amžiaus ir savaime suprantama atsargios, tačiau mes dūkom kaip mažvaikiai, klyno reikalai man visiškai nerūpėjo, gal ir joms ne, tai ir suteikė ekstazę, nes ėjau praleisti gerai laiką, taip laiką ir praleidau, bet va miegas nukentėjo...:D prėjau tokio laiko, kai žemintis nebematau prasmės, o atrodyti kvailai ar apsijuokti irgi nėra nieko tragiško.

10

Re: Dievo džiaugsmas?

Jos nera atsargios) tik sau vertė uzkelia) jei atsidurciau klube kokteiliuka gal ir isgerciau bet su moterim pazindintis neeiciau ) bet Tau sėkmės su jomis

11

Re: Dievo džiaugsmas?

Vytautas parašė:
Konstantinas parašė:

Kad klube apimtų euforija tai reikia tabletyciu uzvalgyti) mažos tokios spalvotos) o paskui euforijos būsenoje galvoji tik apie tai kaip ka tik nukabinta mergą namo parsitempti. Nors galbūt tame ir yra energijos tverme ir ryšys su visata.  Aš irgi pastebėjau kad labiausiai filosofiniai pašnekesiai prasideda tuso metu kažkur paryčiais na aišku jeigu sugebi iki to laiko nenuluzti. Arba po daugiadieniu isgertuviu: tokia filosofija apima kad gali knygas rasyti. Ir išvis kas mes esame kad stengtis suprasti visatą? Mes esame tokie maži ir nereiksmingi lyginant su amžinybę ir begalybę. Kad kažką suprasti reikia pažvelgti į tai iš išorės. Kol esi visatos viduje tu jos nesuprasi nes nematai pilno vaizdo.
Nors pas mane yra dar viena teorija: kad Dievas tai neurotinklas. Savotiškas visatos intranetas. Ir savo mintimis ir maldomis mes saveikaujame su šiuo tinklu ir būtent taip jis sužino mūsų norus ir rupescius.
Ir dar atkreipiau dėmesį: kai tema apie papus ir seksa ten subega visos ieskoko moterytes pablevyzguoti o jeigu žmogus rimtą postą parašo tai ne viena kiaunė neatkomentuos.

nzn Konstantinai gal nujauti, o gal ne... man tam klube pakako poros alaus vieno longailendo ir nuoširdžių žvilgsnių, tada pats priėjau prie būrelio tokių merginų/moterų, kurios mano amžiaus ir savaime suprantama atsargios, tačiau mes dūkom kaip mažvaikiai, klyno reikalai man visiškai nerūpėjo, gal ir joms ne, tai ir suteikė ekstazę, nes ėjau praleisti gerai laiką, taip laiką ir praleidau, bet va miegas nukentėjo...:D prėjau tokio laiko, kai žemintis nebematau prasmės, o atrodyti kvailai ar apsijuokti irgi nėra nieko tragiško.

Priminei mano jaunystę, Vytautai. Taip, svarbiausia yra gerai praleisti laiką. Be jokio spaudimo sau. Aš irgi buvau prie tų, kurios linksminosi, plepėjo su visais, pasakojo anekdotus... juokavo, šoko. Buvo, žinoma ir tokių, kurios tik ir šaudydavo akimis, pilnomis lūkesčių, kad kas užkalbintų, o pačios stovėjo kapmutyje kaip išsidandusios pelės. Aš ne. Aš visada suburdavau būrelį aplink save. Nesvarbu ar pažįstamas jaunimas ar ne. Visi bendravom draugiškai ir praleisdavom puikius vakarus. Nereikėjo nei alkoholio nei nieko. Va taip ir reikia linksmintis. smile

12

Re: Dievo džiaugsmas?

Viskas priklauso nuo Tavo tikslų) žiūrint kokiu tikslu Tu eini i klubą/ vieni eina pazindintis kiti linksmintis ir šokti dar kiti kad pagerti kai kurie šiaip iš nieko neveikimo. I klubus jau neeinu aš jau tam per senas be to i viską žiūriu kaip į verslą ir į naktinį klubą kaip i renginiu versla. O iš pramogų labiau patinka privatūs vakarėliai ir festivaliai nes ten daugiau erdvės labiau neformalūs žmonės ir nesi suvaržytas dress kodu neprivalai atitikti kažkokios klubinės kultūros. O dėl moterų žvilgsniu man jau tai neaktualu. Daviau sau žodį kad likusį gyvenimą nuguvensiu vienas kaip vienuolis ir daugiau jokia moteris nesilies prie mano kūno. Taip kad Vytautai aš tau ne konkurentas uzleidziu visas moteras tau gali jas kabinti. As nuo ju atsiribojau

13

Re: Dievo džiaugsmas?

Konstantinas parašė:

Viskas priklauso nuo Tavo tikslų) žiūrint kokiu tikslu Tu eini i klubą/ vieni eina pazindintis kiti linksmintis ir šokti dar kiti kad pagerti kai kurie šiaip iš nieko neveikimo. I klubus jau neeinu aš jau tam per senas be to i viską žiūriu kaip į verslą ir į naktinį klubą kaip i renginiu versla. O iš pramogų labiau patinka privatūs vakarėliai ir festivaliai nes ten daugiau erdvės labiau neformalūs žmonės ir nesi suvaržytas dress kodu neprivalai atitikti kažkokios klubinės kultūros. O dėl moterų žvilgsniu man jau tai neaktualu. Daviau sau žodį kad likusį gyvenimą nuguvensiu vienas kaip vienuolis ir daugiau jokia moteris nesilies prie mano kūno. Taip kad Vytautai aš tau ne konkurentas uzleidziu visas moteras tau gali jas kabinti. As nuo ju atsiribojau

nu va konkurentas nebeesi, o man bendrakeleivių norisi:D. suprantu tave Konstantinai... pirmame poste rašiau, kad baisoka atsiverti, nes nesuprasi ko kiti iš tavęs nori ar tikisi, tačiau yra tokia taisyklė - ko tikėsiesi ar bijosi iš kitų, tą ir gausi... galiausiai pasirodo -kiti negali mūsų nuvilti be mūsų sutikimo. nors aplinka neprivalo šokinėti pagal kažkieno interesus, tačiau ji tai darys, jeigu pamatys svarią priežastį. juokinga atrodo  tik tai, kad išradingumo stokoja naktinių klubų publika, na bet ten retai kas susirenka knygų aptarinėti... esu sutikęs vieną moterį gyvenime, manau, kad ją myliu beaistre meile, ji man tiesiog buvo labai maloni, visada mane plaikė ir linkiu jai visa ko geriausio... gal Konstantinai tavo požiūris į moteris pasikeis vėl..? gi dalintis gyvenimu su vertu dėmesio partneriu yra malonu... žinoma aš pats irgi esu vienišius xD...

14

Re: Dievo džiaugsmas?

Fjord parašė:
Vytautas parašė:
Konstantinas parašė:

Kad klube apimtų euforija tai reikia tabletyciu uzvalgyti) mažos tokios spalvotos) o paskui euforijos būsenoje galvoji tik apie tai kaip ka tik nukabinta mergą namo parsitempti. Nors galbūt tame ir yra energijos tverme ir ryšys su visata.  Aš irgi pastebėjau kad labiausiai filosofiniai pašnekesiai prasideda tuso metu kažkur paryčiais na aišku jeigu sugebi iki to laiko nenuluzti. Arba po daugiadieniu isgertuviu: tokia filosofija apima kad gali knygas rasyti. Ir išvis kas mes esame kad stengtis suprasti visatą? Mes esame tokie maži ir nereiksmingi lyginant su amžinybę ir begalybę. Kad kažką suprasti reikia pažvelgti į tai iš išorės. Kol esi visatos viduje tu jos nesuprasi nes nematai pilno vaizdo.
Nors pas mane yra dar viena teorija: kad Dievas tai neurotinklas. Savotiškas visatos intranetas. Ir savo mintimis ir maldomis mes saveikaujame su šiuo tinklu ir būtent taip jis sužino mūsų norus ir rupescius.
Ir dar atkreipiau dėmesį: kai tema apie papus ir seksa ten subega visos ieskoko moterytes pablevyzguoti o jeigu žmogus rimtą postą parašo tai ne viena kiaunė neatkomentuos.

nzn Konstantinai gal nujauti, o gal ne... man tam klube pakako poros alaus vieno longailendo ir nuoširdžių žvilgsnių, tada pats priėjau prie būrelio tokių merginų/moterų, kurios mano amžiaus ir savaime suprantama atsargios, tačiau mes dūkom kaip mažvaikiai, klyno reikalai man visiškai nerūpėjo, gal ir joms ne, tai ir suteikė ekstazę, nes ėjau praleisti gerai laiką, taip laiką ir praleidau, bet va miegas nukentėjo...:D prėjau tokio laiko, kai žemintis nebematau prasmės, o atrodyti kvailai ar apsijuokti irgi nėra nieko tragiško.

Priminei mano jaunystę, Vytautai. Taip, svarbiausia yra gerai praleisti laiką. Be jokio spaudimo sau. Aš irgi buvau prie tų, kurios linksminosi, plepėjo su visais, pasakojo anekdotus... juokavo, šoko. Buvo, žinoma ir tokių, kurios tik ir šaudydavo akimis, pilnomis lūkesčių, kad kas užkalbintų, o pačios stovėjo kapmutyje kaip išsidandusios pelės. Aš ne. Aš visada suburdavau būrelį aplink save. Nesvarbu ar pažįstamas jaunimas ar ne. Visi bendravom draugiškai ir praleisdavom puikius vakarus. Nereikėjo nei alkoholio nei nieko. Va taip ir reikia linksmintis. smile

na tu Laimute buvai dar aukštesniame lygyje - net alkoholio nereikėjo:))).

15

Re: Dievo džiaugsmas?

Kodėl Dievo dziaugsmas? Tai Dievo liūdesys

16

Re: Dievo džiaugsmas?

Tuoj Dievai supyks ir nubaus visus taip kad visi pradėkite atgailauti kol dar ne per vėlu

17

Re: Dievo džiaugsmas?

Vytautas parašė:
Konstantinas parašė:

Viskas priklauso nuo Tavo tikslų) žiūrint kokiu tikslu Tu eini i klubą/ vieni eina pazindintis kiti linksmintis ir šokti dar kiti kad pagerti kai kurie šiaip iš nieko neveikimo. I klubus jau neeinu aš jau tam per senas be to i viską žiūriu kaip į verslą ir į naktinį klubą kaip i renginiu versla. O iš pramogų labiau patinka privatūs vakarėliai ir festivaliai nes ten daugiau erdvės labiau neformalūs žmonės ir nesi suvaržytas dress kodu neprivalai atitikti kažkokios klubinės kultūros. O dėl moterų žvilgsniu man jau tai neaktualu. Daviau sau žodį kad likusį gyvenimą nuguvensiu vienas kaip vienuolis ir daugiau jokia moteris nesilies prie mano kūno. Taip kad Vytautai aš tau ne konkurentas uzleidziu visas moteras tau gali jas kabinti. As nuo ju atsiribojau

nu va konkurentas nebeesi, o man bendrakeleivių norisi:D. suprantu tave Konstantinai... pirmame poste rašiau, kad baisoka atsiverti, nes nesuprasi ko kiti iš tavęs nori ar tikisi, tačiau yra tokia taisyklė - ko tikėsiesi ar bijosi iš kitų, tą ir gausi... galiausiai pasirodo -kiti negali mūsų nuvilti be mūsų sutikimo. nors aplinka neprivalo šokinėti pagal kažkieno interesus, tačiau ji tai darys, jeigu pamatys svarią priežastį. juokinga atrodo  tik tai, kad išradingumo stokoja naktinių klubų publika, na bet ten retai kas susirenka knygų aptarinėti... esu sutikęs vieną moterį gyvenime, manau, kad ją myliu beaistre meile, ji man tiesiog buvo labai maloni, visada mane plaikė ir linkiu jai visa ko geriausio... gal Konstantinai tavo požiūris į moteris pasikeis vėl..? gi dalintis gyvenimu su vertu dėmesio partneriu yra malonu... žinoma aš pats irgi esu vienišius xD...

Tai sakai klube atsiverti nepazistamom apgirtusiom merginom? Ar esi tikras kad tai tinkama vieta atsiverimui?

18

Re: Dievo džiaugsmas?

Konstantinai, geriausia yra atsiverti nepažįstamiems žmonėms. Jiems nebus moralinės naštos nuo tavo asmeninių "šiukšlių", o tau pačiam paliks sieloje švariau, gal netgi visiškai švaru. Taip, kad, pritariant Vytautui, patarčiau smile

19

Re: Dievo džiaugsmas?

Fjord parašė:

Konstantinai, geriausia yra atsiverti nepažįstamiems žmonėms. Jiems nebus moralinės naštos nuo tavo asmeninių "šiukšlių", o tau pačiam paliks sieloje švariau, gal netgi visiškai švaru. Taip, kad, pritariant Vytautui, patarčiau smile

Tai ten pas mane ne šiukšlės o didziausias sąvartynas mergos neatlaikys tokio minčių srauto

20

Re: Dievo džiaugsmas?

anekdotas Dievui ant garbės - žmonės PAŽINČIŲ forume PASAKOJA apie savo veiklą klubuose ir paeiliui išsižada realaus bendravimo su kita lytimi...

kaip jūrų kiaulytė - nei ji jūrų, nei ji kiaulytė...

partneris... santykiuose.... savo egoizmo tenkinimas, ne daugiau, iš serijos - kas tavo, tas ir mano, o kas mano, tai ne tavo, o jei tau problemos, tai tu man jau ir ne partneris, o našta, kuri trukdo man ramiai ... gyvuliuoti smile