121

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Ziuriu, zinutes vis trinu, bet zinuciu skaicius anketoje nemazeja. Nesazininga.

Niekur jos nedingsta, tik čia nebesimato, bet vieną kartą parašyta lieka visam laikui interneto platybėse big_smile

122

Re: Dievo džiaugsmas?

Beje, forumo taisyklės draudžia trinti žinutes.

123

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Vot ir paziuresiu kas man uz tai bus. Trinti leidzia, vadinasi galima.

Tai ir aš taip galvoju, kad jei yra galimybė trinti, tai ir galima. Bet taisyklės sako ką kita.

124

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Eitum tu Laimute pas savo bulvyte, ten jums kur kas smagiau, tiek jau prikalbejot,

Su savimi kalbėtis nemoku. Tu, ką, dar neįkirtai, kad aš ir bulvytė ir fjord. Nejuokauk.

125

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Yra visokie reptiloidai, drakonai, na ir dar kazkokie, kurie apsimeta zmonemis. Galima tai vadinti kazkuria prasme magija, bet ir joje yra ahilo kulnas. Jei zmogus kelia itarima ir reikia issiaiskinti ar jis is tikro zmogus, tokia butybe patalpina i ryskiu lempu zieda. Jokia magija neislaiko tokio isbandima ir priima realu pavidala. Apie tai rase kazkur spaudoje, kai reikejo suzinoti, ar esamas asmuo ateivis ar zmogus. Berods, Amerikos zvalgyboje.

O aš vis galvoju, kodėl aš taip bijau ryškios šviesos.. dabar aišku

126

Re: Dievo džiaugsmas?

Tai kas kaltas, kad tu nesupratai, jog pakeitus niką niekas daugiau nesikeičia. Ta pati anketa ir tas pats asmuo. Galima kas dvi savaites keisti jei nori.

127

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Ziuriu, kalbos stilius tarp jusu labai panasus. Apgaule, nuo pat pradziu. Na ir nuobodybe.

Kokia apgaulė, visi keičia karts nuo karto niką. Tai jei niką pakeičiau, tai gi nuotraukos tai tos pačios.

128

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Ir tau praeis noras cia rasinetis kaip Bulvytei. Kur fantomas tavo isejo ir tau paskui ji pakeliui.

Pats tu Fantomas big_smile. Nu tikrai artistas mūsų Parantukas

129

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Visame forume viena gyva moteris ir ta susiskaldziusi, tarp saves pasimetusi. Raso moteru 250, o realiai viena ant visu. Liko pati godziausia.

Matai kur papuolei. Dabar tave suvalgys ta pati godžiausia big_smile

130

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Seip raganiukste, dekui, atverei akis. Kosmaras, kokioje iliuzijoje vis buvau. Kogero ir tau jau koks 120 metuku jei ne daugiau, kad tiek pavidalu susikurei.

Aš maniau, kad tu žinai. Tu mažiausiai tris kartus lankeisi mano anketoje ir nepastebėjai, kad ten viskas tas pats išskyrus niką? Matai prie ko priveda tavo užsispyrimas nieko neklausinėti jei neaiškumų atsiranda.

131

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Issivaizduojate, cia nieko nera, vos keli, o gal ir tu nera. Cia tik Tuscialauke ragana maistauja. Viska trinti, kad ir ja pacia, arba, visi issitrina, kad ji liktu pati su savimi. Ot siaubas ja apims.

Viskas čia gerai. Ir tu - tu, ir aš - aš, ir visi kiti tikri  big_smile

132

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Zinai ka, Laimute  ar Bulvinuke, tu teisi, kam tie vyrai, tai tuscias laiko svaistymas, va visai kas kita ju jaunos sirdys. Isimyli ir gyveni pastoviame meiles sukuryje.

Priimtina smile

133

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

As pamenu anketa, ten skirtingi miestai. Kuriame is ju tu, koks dabar skirtumas. As gi del taves tiesiog vaiduoklis. Man netelpa galvoje. Mano naivumas, didziausia kvailyste ir pajuoka bet kur. Gana, daugiau nieko nebera, cia visi vaiduokliai ir tai tik mano urasu lenta.

Nu ko čia taip pergyventi. Mano miestas tas pats. Nieko tokio.
Baik čia graužtis. Keičiame temą.
Ką valgei šiandien? smile

134

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Pasakei apie tulpes, dabar man jos akyse stovi. Sodinti i lysves? O kodel nedarai is ju kokiu kompoziciju. Belgijoje maciau viena kiema, zmogelis ten taip viska sutvarkes, kaip Prancuzijos provanso sodai. Grazu kai yra pomegis ir kartu gebejimas sukurti kazka nepaprasto. Vyresnioji dukryte, namus padaro tarsi jie sviecia. Kaip toki matyma tureti.

Aš jas pagal spalvas kombinuoju. Pradedant šviesiomis ir baigiant tamsiomis tos pačios spalvos atspalviais. Šiandien sodinau pradedant baltomis iki tamsiai raudonų. Pavasarį bus matyti kas gavosi.

135

Re: Dievo džiaugsmas?

Pilna pas mane jų sode. Ir žieminėse vazose ir tiesiog ant vejos kupstais pražysta, ir siaurose vingiuotose lysvėse. Gražu. Ypač pavasarį, kai mažai kitų gėlių dar.

136

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

O geles, tai gamtos meiles israiska. Kai vaikstau, prisiziuriu tokiu gelyciu. Yra kazkokia labai baza, tiesiog kaip lazdyno ziedas, bet ji visa oranzine. Smulkumas, mazumas, bet kartu nepaprastas grazumas. As gi maitinuosi dauguma is gamtos, yra kazkokia gele, jos ziedai valgomi. Medziai, ju lapai beveik visi valgomi, gal isskyrus karklo, jau labai kartus. Pienes. Ju vynas labai skanus.
Bet kokiu atveju tai pasibaigs. Ner ko cia muilo operas pusti.

Su medžiu lapais atsargiai, nes celiuliozės žmogaus skrandis neįveikia.

137

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

O tu daug zinai, smagu. Tik kiek tai padeda tavo vyrui. Vokieciai pragmatikai, gyvai moteriskei turetu buti nuobodu, nebent, visa pasineria sode. Ir vistik, cia sedeti, medzioti sirdis, ziauru ir isdavyste. Bet tai jau tik tavo sazines reikalas.

Ai, nu nepradėkite iš naujo, jaunuoli. Viską esu jau rašiusi. Vyras padeda visur, kur reikia. O po darbų ilsimės. Jis su knyga, o aš čia.

138

Re: Dievo džiaugsmas?

Jus dar nepermiegojot?

139

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Visa tai suprantu, bet man is ties nepatogu. Turi gryzti visa i savo vyro glebi ir kazkur save dalinti per keleta niku, tai isties nepadoru. Pasirinkai kelia, tai ir sek juom, lik istikima savo principam, o ne ieskok kazkokios virtualios uzuovejos. Tu gi silta, tad saugok savo siluma tik savo vieninteliam.

Reikia skirti virtualų pasaulį nuo realaus. Pas mus viskas okay.
Matau, kad vis dar nesupratęs, kad niko keitimas nieko bendro su anketa neturi. Anketa ta pati ir anketos savininkė taip pat. Nematau čia nieko nepadoraus.

140

Re: Dievo džiaugsmas?

Verso parašė:

Jus dar nepermiegojot?

:::044:::044:::044