141

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Zinai Laimute, tau reiketu sekanti nika uzsideti Lai - Puta. Butum kaip dangaus skraidanti tvirtove.

Aga ...o paskui supykęs pradėsi kokia putka pravardziuot big_smile

142

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Bet kokiu atveju as is cia dingsiu. Man visa tai ne prie sirdies. Tu turi savo principus, as savais vadovaujuos. Pravalysiu anketas ir gyvuok savo erdveje.

Man tu netrukdai. Čia visiems vietos pakanka. Svarbu bendrauti pagarbiai. Žinoma, kad ne visada išeina, bet virtualus bendravimas toks jau yra.

143

Re: Dievo džiaugsmas?

Verso parašė:

O jei dievas mus senai paliko, nes nesam verti jo? Mes juk blogiausi sutverimai, nuolat sunaikinam viska

man irgi labai dažnai kyla tokių minčių, aš jeigu būčiau Dievas kogero visa nevykusį leidimą ištrinčiau iš visatos istorijos ir nzn susimastyiau ar iš viso verta kažka kurti naujai, jeigu taip gaunasi... Šiaip visiška nesamonė giluminiai vertinti save kaip nevykusį kūrinį ar asmenį, jeigu specialiai nesieki toks būti. sory bet nuodėmingumas yra labiau Dievo reikalas negu žmogaus - žmogus taip elgiasi nes yra sąlygotas patirčių. gal vienintelę žmogus klaida daro užgrūdintas savo patirčių tame, jog sureikšmina tas patirtis ir netiki, jog gali būti geriau... nes gali būti ir tokios patirtys apie kurias net svajoti nedrysome ar nesugebėjome. bet gana dažnai teks pamiršti save(tai tos pačios patirtys) - daugumai tai per sudėtinga, nesuvokiama. žinoma jeigu kažkieno gyvenime dominuoja geros patirtys, tai jam belieka susikoncentruoti į jas, bei žarstyti jas kaip paplūdimyje smėlį, kurio yra daugiau negu sočiai...

144

Re: Dievo džiaugsmas?

Verso parašė:

O jei dievas mus senai paliko, nes nesam verti jo? Mes juk blogiausi sutverimai, nuolat sunaikinam viska

man irgi labai dažnai kyla tokių minčių, aš jeigu būčiau Dievas kogero visa nevykusį leidimą ištrinčiau iš visatos istorijos ir nzn susimastyiau ar iš viso verta kažka kurti naujai, jeigu taip gaunasi... Šiaip visiška nesamonė giluminiai vertinti save kaip nevykusį kūrinį ar asmenį, jeigu specialiai nesieki toks būti. sory bet nuodėmingumas yra labiau Dievo reikalas negu žmogaus - žmogus taip elgiasi nes yra sąlygotas patirčių. gal vienintelę žmogus klaida daro užgrūdintas savo patirčių tame, jog sureikšmina tas patirtis ir netiki, jog gali būti geriau... nes gali būti ir tokios patirtys apie kurias net svajoti nedrysome ar nesugebėjome. bet gana dažnai teks pamiršti save(tai tos pačios patirtys) - daugumai tai per sudėtinga, nesuvokiama. žinoma jeigu kažkieno gyvenime dominuoja geros patirtys, tai jam belieka susikoncentruoti į jas, bei žarstyti jas kaip paplūdimyje smėlį, kurio yra daugiau negu sočiai...

145

Re: Dievo džiaugsmas?

o is kur Visatoj atsirado energija?

146

Re: Dievo džiaugsmas?

jeigu as buciau Dievas as surinkciau kitus Dievus i didziuli vakareli o Zeme naudociau kaip zaidimu iranki

147

Re: Dievo džiaugsmas?

Konstantinas parašė:

o is kur Visatoj atsirado energija?

man regis reiktų klausti Chuk Noris apie tai... kažkada maniau jog suprantu, bet tradicine logika daug ką apibūdinti nemoku, daug kas yra realeatyvu ir netgi labai sąlygota. seniau netgi diskutuoti man labai patikdavo, bet dabar ir tame nebematau prasmės, nes jeigu yra jėgų- geriau veikti...

148

Re: Dievo džiaugsmas?

Vytautas parašė:
Konstantinas parašė:

o is kur Visatoj atsirado energija?

man regis reiktų klausti Chuk Noris apie tai... kažkada maniau jog suprantu, bet tradicine logika daug ką apibūdinti nemoku, daug kas yra realeatyvu ir netgi labai sąlygota. seniau netgi diskutuoti man labai patikdavo, bet dabar ir tame nebematau prasmės, nes jeigu yra jėgų- geriau veikti...

Ten tiek veiksmo ir ne bet kokio. Bombarduojamos planetos, žvaigždės, planetų susidūrimai ir t.t... va tokie reiškiniai ir paleidžia nepamatuojamą kiekį energijos į laisvę. Kas sugeba, naudojasi ja.

149

Re: Dievo džiaugsmas?

Laimutė parašė:
Vytautas parašė:
Konstantinas parašė:

o is kur Visatoj atsirado energija?

man regis reiktų klausti Chuk Noris apie tai... kažkada maniau jog suprantu, bet tradicine logika daug ką apibūdinti nemoku, daug kas yra realeatyvu ir netgi labai sąlygota. seniau netgi diskutuoti man labai patikdavo, bet dabar ir tame nebematau prasmės, nes jeigu yra jėgų- geriau veikti...

Ten tiek veiksmo ir ne bet kokio. Bombarduojamos planetos, žvaigždės, planetų susidūrimai ir t.t... va tokie reiškiniai ir paleidžia nepamatuojamą kiekį energijos į laisvę. Kas sugeba, naudojasi ja.

nesutinku su Tavim. energija is niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. kai susiduria planetos ir zvaigzdes energija tik pereina is vienos formos i kita taciau bendras energijos kiekis Visatoje yra baigtinis dydis. todel ir klausimas ne is kur atsirado Visata o is kur atsirado energija?

150

Re: Dievo džiaugsmas?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Vytautas parašė:

man regis reiktų klausti Chuk Noris apie tai... kažkada maniau jog suprantu, bet tradicine logika daug ką apibūdinti nemoku, daug kas yra realeatyvu ir netgi labai sąlygota. seniau netgi diskutuoti man labai patikdavo, bet dabar ir tame nebematau prasmės, nes jeigu yra jėgų- geriau veikti...

Ten tiek veiksmo ir ne bet kokio. Bombarduojamos planetos, žvaigždės, planetų susidūrimai ir t.t... va tokie reiškiniai ir paleidžia nepamatuojamą kiekį energijos į laisvę. Kas sugeba, naudojasi ja.

nesutinku su Tavim. energija is niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. kai susiduria planetos ir zvaigzdes energija tik pereina is vienos formos i kita taciau bendras energijos kiekis Visatoje yra baigtinis dydis. todel ir klausimas ne is kur atsirado Visata o is kur atsirado energija?

Pats ir atsakei, kad iš niekur neatsiranda smile jeigu dar pagrįsti galėtum, kodėl energija iš niekur neatsiranda, bet ji yra?

151

Re: Dievo džiaugsmas?

Kad niekur nedingsta, o tik keičia formą, pagreitį, intensyvumą ir t.t tai kaip ir sutikčiau, bet kad iš niekur neatsiranda... Nu nežinau.

152

Re: Dievo džiaugsmas?

Laimutė parašė:

Kad niekur nedingsta, o tik keičia formą, pagreitį, intensyvumą ir t.t tai kaip ir sutikčiau, bet kad iš niekur neatsiranda... Nu nežinau.

tai tada is kur atsirado energija is kurios ivyko sprogimas ir susiformavo Visata? matai is pradziu buvo energija o jau paskui ji materializavosi i viska ka mes matome aplink save

153

Re: Dievo džiaugsmas?

Didžiojo sprogimo teorija pateikia geriausią visatos sukūrimo paaiškinimą. Jame rašoma, kad iš pradžių, neįsivaizduojamai prieš 13,8 milijardo metų, Visata buvo mažytis karštasis taškas, kuris po didžiulio sprogimo, Didžiojo sprogimo, labai greitai išsiplėtė ir jo metu atvėso.

154

Re: Dievo džiaugsmas?

Bet iš kur tas mažytis taškas atsidaro, nežinau. Aš jo niekur nepadėjau big_smile

155

Re: Dievo džiaugsmas?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Vytautas parašė:

man regis reiktų klausti Chuk Noris apie tai... kažkada maniau jog suprantu, bet tradicine logika daug ką apibūdinti nemoku, daug kas yra realeatyvu ir netgi labai sąlygota. seniau netgi diskutuoti man labai patikdavo, bet dabar ir tame nebematau prasmės, nes jeigu yra jėgų- geriau veikti...

Ten tiek veiksmo ir ne bet kokio. Bombarduojamos planetos, žvaigždės, planetų susidūrimai ir t.t... va tokie reiškiniai ir paleidžia nepamatuojamą kiekį energijos į laisvę. Kas sugeba, naudojasi ja.

nesutinku su Tavim. energija is niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. kai susiduria planetos ir zvaigzdes energija tik pereina is vienos formos i kita taciau bendras energijos kiekis Visatoje yra baigtinis dydis. todel ir klausimas ne is kur atsirado Visata o is kur atsirado energija?

Konstantinai, o kam tau norisi žinoti apie tos energijos atsiradimą? jeigu kankina klausimai Dievo ar kokios kitos mistinės būtybės egzistencijos klausimu, tai labai paprastas atsakymas yra, kur jokia mokslininkų logika jos negali paneigti - "jeigu visata yra begalinė, vadinasi negalima teigti kad kažko tai nėra, tame tarpe ir Dievo" čia ir atsiranda visas begalinis sąlygotumas ir realetyvumas, nes begalybė neturi ribų, o visos ribos iš tikro tėra taremos.

156

Re: Dievo džiaugsmas?

Vytautas parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Ten tiek veiksmo ir ne bet kokio. Bombarduojamos planetos, žvaigždės, planetų susidūrimai ir t.t... va tokie reiškiniai ir paleidžia nepamatuojamą kiekį energijos į laisvę. Kas sugeba, naudojasi ja.

nesutinku su Tavim. energija is niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. kai susiduria planetos ir zvaigzdes energija tik pereina is vienos formos i kita taciau bendras energijos kiekis Visatoje yra baigtinis dydis. todel ir klausimas ne is kur atsirado Visata o is kur atsirado energija?

Konstantinai, o kam tau norisi žinoti apie tos energijos atsiradimą? jeigu kankina klausimai Dievo ar kokios kitos mistinės būtybės egzistencijos klausimu, tai labai paprastas atsakymas yra, kur jokia mokslininkų logika jos negali paneigti - "jeigu visata yra begalinė, vadinasi negalima teigti kad kažko tai nėra, tame tarpe ir Dievo" čia ir atsiranda visas begalinis sąlygotumas ir realetyvumas, nes begalybė neturi ribų, o visos ribos iš tikro tėra taremos.

Visata nera begaline ji turi ribas kurios netgi apskaiciuojamos. padauginsi jos pletimosi greiti is jos egzistavimo laiko ir gausi ribas. bus skaicius su labai daug nuliu arba padaugintas is desimties labai dideliam laipsnyje

157

Re: Dievo džiaugsmas?

Vytautas parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Ten tiek veiksmo ir ne bet kokio. Bombarduojamos planetos, žvaigždės, planetų susidūrimai ir t.t... va tokie reiškiniai ir paleidžia nepamatuojamą kiekį energijos į laisvę. Kas sugeba, naudojasi ja.

nesutinku su Tavim. energija is niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. kai susiduria planetos ir zvaigzdes energija tik pereina is vienos formos i kita taciau bendras energijos kiekis Visatoje yra baigtinis dydis. todel ir klausimas ne is kur atsirado Visata o is kur atsirado energija?

Konstantinai, o kam tau norisi žinoti apie tos energijos atsiradimą? jeigu kankina klausimai Dievo ar kokios kitos mistinės būtybės egzistencijos klausimu, tai labai paprastas atsakymas yra, kur jokia mokslininkų logika jos negali paneigti - "jeigu visata yra begalinė, vadinasi negalima teigti kad kažko tai nėra, tame tarpe ir Dievo" čia ir atsiranda visas begalinis sąlygotumas ir realetyvumas, nes begalybė neturi ribų, o visos ribos iš tikro tėra taremos.

todel kad energija yra svarbiausia. nes energija egzistavo iki Visatos atsiradimo nes Visata atsirado is energijos. todel energija yra senesne nei pati Visata. galbut si energija tai dar senesniu visatu likuciai. gal energijai isvis daug trilijonu metu. o gal energija egzistavo dar tada kai nebuvo tokios savokos kaip laikas. bet vis tiek is kazkur ji atsirado ir kazkas ja sukure

158

Re: Dievo džiaugsmas?

Atskrido didžiulė musė. Nu tokia šimtų trilijonų mega-mega-mega-tonų svorio ir padėjo tašką. Nu tokį kaip mūsų žinomos musės ant stiklo deda.
Ir va ... Nuo to ir prasidėjo šitos visos "visatos sriubos" virimas big_smile
Nu, argi negraži teorija ? wink

159

Re: Dievo džiaugsmas?

oi Laimute, labai graži teorija, šaunu, kad moki pajuokauti:)))). Konstantinai tu aprašei regimąją visatą. bet susitarus galima vadinti, jog tik tai ir yra visata, o kas yra tuščia erdvė už regimosios visatos ribų galim įstatymiškai uždrausti net kalbėtis žmonėms apie tai. bet viskas atrodytų labai jau niūru, jeigu būtų tik pagal mus, žinoma dar niūriau atrodo jeigu būna tik pagal kius XD... gali pamėginti Konstantinai išsivaizduoti laiką nelinijine samprata, o kas jeigu gali būti daugiau išmatavimų..? kažkas man labai sakydavo jog "čiupinėju dramblio straublį ir teigiu jog dramblys neturi kaulų..." pažiūrėk Doctor Strange pirmą dalį, o jeigu esi matęs kogero pameni jog pagrindinį herojų kad praplėstų suvokimo ribas išmušė jo astralinį kūną iš fizinio, tačiau tokie gabumai manau menkniekis palyginus su budos išlikimu visados ramybėje, kažkodėl žmones vis dar žavi neiprasti fiziniai reiškiniai, o sąmoningumo ir dvasingumo reiškinius aiškina kaip kokia mistine duotybę, nors taip nėra, o psichoterapija ir išsikalbėjimas dažnam padaro "stebuklus", bet vistiek dauguma akcentuoja "elementaraus fokusinko triukus", negu apie vidines metamorfozes, kur kažko nekentė nekentė, o vėliau bats - "paleido ir gavo ramybę", gal netgi pamilo... labos nakties linksmuoliai:D.

160

Re: Dievo džiaugsmas?

Gerų sapnų, Vytautai. Užsuk dažniau. Trūksta tavęs čia smile