1 (redagavo Valdas 2023-04-16 20:40)

Tema: Ar mėgstate lankytis baruose?

Prie namų atsidarė bariukas. Dirba kas dieną visą parą. Volfas Engelman tik po 2,90 eur. Buvau nuėjęs. Visai smagu. Galima kas vakarą gerti alutį maloniai. Smagiau nei namie, kai namai nusibosta.

Ar jūs dažnai sėdit baruose?

2

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

megstu, bet nedaznai. Su kompanija smagiau. TIk ne su tokia kur ten bendrai perkam vienas kitam ir neskaiciuojam, nes taip kosmiskai gaunas islaidu big_smile  kiek sau uzsisakai tiek isgeri. Nes ten kokiais shotais kai pradeda tai nu nafik big_smile

3

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Darius parašė:

megstu, bet nedaznai. Su kompanija smagiau. TIk ne su tokia kur ten bendrai perkam vienas kitam ir neskaiciuojam, nes taip kosmiskai gaunas islaidu big_smile  kiek sau uzsisakai tiek isgeri. Nes ten kokiais shotais kai pradeda tai nu nafik big_smile

Tu juk turtingas ką negali draugams alaus pastatyti?)

4

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Valdas parašė:

Prie namų atsidarė bariukas. Dirba kas dieną visą parą. Volfas Engelman tik po 2,90 eur. Buvau nuėjęs. Visai smagu. Galima kas vakarą gerti alutį maloniai. Smagiau nei namie, kai namai nusibosta.

Ar jūs dažnai sėdit baruose?

Tuoj ten susirinks visi rajono chroniai ir sugadins barui įvaizdį)
Baruose nesedziu nors anksčiau sėdėjau

5

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Konstantinas parašė:
Darius parašė:

megstu, bet nedaznai. Su kompanija smagiau. TIk ne su tokia kur ten bendrai perkam vienas kitam ir neskaiciuojam, nes taip kosmiskai gaunas islaidu big_smile  kiek sau uzsisakai tiek isgeri. Nes ten kokiais shotais kai pradeda tai nu nafik big_smile

Tu juk turtingas ką negali draugams alaus pastatyti?)

kur as jau cia turtingas big_smile nu nusipelniusiem galiu smile

6

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Prie namų atsidarė bariukas. Dirba kas dieną visą parą. Volfas Engelman tik po 2,90 eur. Buvau nuėjęs. Visai smagu. Galima kas vakarą gerti alutį maloniai. Smagiau nei namie, kai namai nusibosta.

Ar jūs dažnai sėdit baruose?

Tuoj ten susirinks visi rajono chroniai ir sugadins barui įvaizdį)
Baruose nesedziu nors anksčiau sėdėjau

Keistas baras. Šeštadienį 12 nakties nebuvo nei vieno žmogaus. Nors naujai įrengta. Kodėl nebesėdi? Kur tada geri?

7

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Geriu prie žvakių po atviru dangumi) aš romantikas)

8

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Baruose daug girtavau kai buvau paauglis) netgi stipriai per daug

9 (redagavo Valdas 2023-04-16 21:56)

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Kai lyja ir sninga, pūga, škvalas ar vėtra, uraganas, - 10, -20 laipsnių - irgi prie žvakių po atviru dangumi geri?

10

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

kavines barai yra tokie.... ryte visi geria kava as irgi :::036 per pietus galima sumustini o pavakari aperitivas .
as dazniausiai lankausi astunta ryto :::036

11

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Tai pas mus ryte kaip tik visi pijokai po nakties išlenda.
Na o kava tai kaip visada Starbucks iš ryto. Arba šalta kava nes tingiu net issivirti.
O jeigu namie tai gėriu kavą balkone ir stebiu miestą iš aukštai . Aš nesikisu į miesto gyvenimą aš jį tik stebiu man patinka stebėti ir filosofuoti

12

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Laikas į bariuką pribombint alučio prieš miegą, kad sapnai išsipildytų. Tuo pačiu prie staliuko paskaitysiu anoniminių alkoholikų lankstinuką. Būtina socializuotis su panašių pomėgių žmonėmis.

13

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Labai smagu gerame bare stebėti kaip barmenai daro kokteilius. Tikri žongliravimo meistrai smile

14

Re: Ar mėgstate lankytis baruose?

Valdas parašė:

Laikas į bariuką pribombint alučio prieš miegą, kad sapnai išsipildytų. Tuo pačiu prie staliuko paskaitysiu anoniminių alkoholikų lankstinuką. Būtina socializuotis su panašių pomėgių žmonėmis.

Socializuotis su alkoholikais? Kai turi butelį jie patys su Tavimi socializuojasi