1

Tema: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Pasidalinkime savo įspūdžiais, pastebėjimais, išgyvenimais, dienos nuotykiais ir viskuo kitu kas, jūsų manymu, verta paminėti smile
Mane šiandien nudžiugino žinia, kad pas mus bus supaprastintas pilietybės įgijimo įstatymas.

2

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Martynas Levickis (akordeonistas) koncertuoja Vokietijoje įvairiuose miestuose ir miesteliuose. Man labai malonu ir tai savotiškas pasididžiavimas savo žemiečio gabumu.

3

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Bulvytė parašė:

Pasidalinkime savo įspūdžiais, pastebėjimais, išgyvenimais, dienos nuotykiais ir viskuo kitu kas, jūsų manymu, verta paminėti smile
Mane šiandien nudžiugino žinia, kad pas mus bus supaprastintas pilietybės įgijimo įstatymas.

Tave turėtų nuliudinti sia zinia. Kuo daugiau žmonių privaziuos bus didesnė konkurencija dėl darbo vietų viskas bus apkrauta ir vuskas pabrangs aš tai nesidziaugciau

4

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Pasidalinkime savo įspūdžiais, pastebėjimais, išgyvenimais, dienos nuotykiais ir viskuo kitu kas, jūsų manymu, verta paminėti smile
Mane šiandien nudžiugino žinia, kad pas mus bus supaprastintas pilietybės įgijimo įstatymas.

Tave turėtų nuliudinti sia zinia. Kuo daugiau žmonių privaziuos bus didesnė konkurencija dėl darbo vietų viskas bus apkrauta ir vuskas pabrangs aš tai nesidziaugciau

Mano darbui negresia migrantai. Tuo labiau, kad ir aš taip pat migravusi.
Pas mane dirba du.
Pavyzdžiui, Vokietijoje gyvena apie tris milijonus turkų ir tik pusė iš jų turi pilietybę. Tai neteisinga. Jie neturi teisės balsuoti. Dabar jie taip pat turės dvigubą pilietybę.

5

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Putinėlis vistik įvykdė savo pažadą ir nukabino prigožą nuo dangaus už išdavystę big_smile

6

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Suomiai užmušė 120000 lapių ir norkų dėl paukščių gripo sad

7

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Mirė Terry Funk (79) Hardcore legendos nebėra sad

8 (redagavo Konstantinas 2023-08-24 12:37)

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Bulvytė parašė:

Putinėlis vistik įvykdė savo pažadą ir nukabino prigožą nuo dangaus už išdavystę big_smile

Žmogus nugyveno turiningą gyvenimą. Geriau taip negu mirti senatvėje nuo ligų

9

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Bulvytė parašė:

Suomiai užmušė 120000 lapių ir norkų dėl paukščių gripo sad

Užuojauta lapems. Gal varom protestuoti prie suomių ambasados? Uz lapių teises

10

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Suomiai užmušė 120000 lapių ir norkų dėl paukščių gripo sad

Užuojauta lapems. Gal varom protestuoti prie suomių ambasados? Uz lapių teises

Nea... Geriau kovoti už kiaulių teises, kurios buvo pažeistos, uždraudžiant auginti kiaules dėl jų maro ar pan. ...

11

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Andre parašė:
Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Suomiai užmušė 120000 lapių ir norkų dėl paukščių gripo sad

Užuojauta lapems. Gal varom protestuoti prie suomių ambasados? Uz lapių teises

Nea... Geriau kovoti už kiaulių teises, kurios buvo pažeistos, uždraudžiant auginti kiaules dėl jų maro ar pan. ...

O Tau kažkas draudžia auginti kiaules?) Gali užveisti pas save bute ) vedziosi jas su savimi į darbą

12

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Kalbu apie praeitus laikus smile

13

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Putinėlis vistik įvykdė savo pažadą ir nukabino prigožą nuo dangaus už išdavystę big_smile

Žmogus nugyveno turiningą gyvenimą. Geriau taip negu mirti senatvėje nuo ligų

Tai kad dar neaišku kaip ir kas. Gal inscenizuota, kad pradėti kur nors naują gyvenimą su nauju identitetu. Be to jis paliko ten kažkokį įpatingą testamentą.

14

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Suomiai užmušė 120000 lapių ir norkų dėl paukščių gripo sad

Užuojauta lapems. Gal varom protestuoti prie suomių ambasados? Uz lapių teises

Paukščių gripo panika. Nepadės jokie protestai big_smile

15

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Andre parašė:
Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Suomiai užmušė 120000 lapių ir norkų dėl paukščių gripo sad

Užuojauta lapems. Gal varom protestuoti prie suomių ambasados? Uz lapių teises

Nea... Geriau kovoti už kiaulių teises, kurios buvo pažeistos, uždraudžiant auginti kiaules dėl jų maro ar pan. ...

Tada tikrai buvo ne kas žmonėms įpratusiems sau mėsą užauginti.

16

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Klimato aktyvistai prisiklijavo ant kelio kuris buvo ir taip uždarytas. Nematė debiliukai, laukė veltui ir stebėjosi, kad mašinos nevažiuoja big_smile
Kaip jie mane nervina... negaliu.

17

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Trolis rašo, kad nusibodo būti troliu, bet negali kitaip. Kažkam įsipareigojęs ir sėdi skoloje. Keista.

18

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Moteris daugiau kaip 20 metų užgniaužė savo seksualumą, nes vyras buvo įsitikinęs, kad tik paleistuvės lytinių santykių metu juda, rodo emocijas ir patiria orgazmą. Visiška tamsa.

19

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

https://www.facebook.com/reel/834360091384861
Geros nuotaikos visiem big_smile

20

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Kaip žemės rutulį bombarduoja asteroidai, taip yra bombarduojama ir kita planeta. Tik ne asteroidais, o deimantais, maždaug žmogaus dydžio, sukurdami begalę energijos. Kokia tai planeta ? :::041
Peršasi išvada. Jei "lyja" deimantais, vadinasi jie ne iš kažkur atsirado. Žinant kaip ir iš ko tie mineralai susidaro, norisi tikėti, kad tai likučiai didžiulės planetos. Ta didžiulė turėjo būti arba visa iš anglies arba ... (?)