101

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Ten svečiai ne salėje prieš sceną sedi, o prie stalų. Pirma trijų patiekalų vakarienė, o tada prasideda musical ir aktoriai įsimaišo tarp svečių po visą pokylio salę. Man labai patiko, todėl vėl užsisakėm bilietus naujųjų metų išvakarėse.

102

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Fellini's Casanova perziuriu vis karts nuo karto kaip ir Bob Fosse Cabaret

103

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Bene ilgiausia opera pasaulyje yra ne tik neįtikėtinai ilga, bet ir turi tokį pavadinimą, kokio tikriausiai nesitiki: Roberto Wilsono „Josefo Stalino gyvenimas ir laikai“ trunka daugiau nei 12 valandų.

104

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

https://www.youtube.com/watch?v=1IhChAzh2Io

105

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Bulvytė parašė:
Andre parašė:

Laimutės vyras labai vyriškas, žiūri į filosofiją ir savo žodžius itin atsakingai

Ne, Andre, jis tikrai nesugeba išsireikšti, nesugeba perteikti net ką perskaitė.
Bet nieko, užtat turi kitų privalumų.
Iš pradžių man buvo sunku tai suprasti, maniau, kad tik praverčia kas įdomiau ir viskas, bet su laiku pati įsitikinau, kad greitai skaito. O paprašytas paskaityti garsiai irgi negali.

Hmmm... Teks prisipažinti - ir aš nemokėčiau perteikti, ką knygoje perskaičiau. ypač žmogui, kuris jos neskaitė. man irgi trūksta žodžių ir nemoku išreikšti. o gerai pagalvojus - net ir nenoriu smile

106

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Romas parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=1IhChAzh2Io

:::044:::044

107

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Vasarėlė į pabaigą. Laikas ir mums į pietus. Kažkodėl nelabai traukia.

108

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Kaip ten reikalai Lietuvoje su infliacija?

109 (redagavo Bulvytė 2023-08-31 18:25)

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Mano brangiausias, pagautas euforijos, sugalvojo išmokėti infliacijos premijas. Aš buvau lyg ir prieš tai, bet giliau pamąsčius supratau, kad tai naudingas žingsnis.

110

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Bulvytė parašė:

Kaip ten reikalai Lietuvoje su infliacija?

Lietuvoje skurdas, duobeti keliai, bedarbyste, alkoholizmas o valstybės tarnautojai vagia

111

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Bulvytė parašė:

Mano brangiausias, pagautas euforijos, sugalvojo išmokėti infliacijos premijas. Aš buvau lyg ir prieš tai, bet giliau pamąsčius supratau, kad tai naudingas žingsnis.

Noriu premijos)

112 (redagavo Bulvytė 2023-08-31 19:44)

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Mano brangiausias, pagautas euforijos, sugalvojo išmokėti infliacijos premijas. Aš buvau lyg ir prieš tai, bet giliau pamąsčius supratau, kad tai naudingas žingsnis.

Noriu premijos)

Jei geras darbdavys ir turi finansinę galimybę, tai turėtum gauti. Na, šiaip tai čia neprivaloma mokėti. Kas moka, tiems yra ribotas limitas. Ne daugiau kaip 3000 kiekvienam. O valstybės įstaigų darbuotojai ir tarnautojai gauna visi, kiek žinau, automatiškai po tris tūkstančius tik išmokamos jos dalimis arba kaip kam patogiau.

113

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Kaip ten reikalai Lietuvoje su infliacija?

Lietuvoje skurdas, duobeti keliai, bedarbyste, alkoholizmas o valstybės tarnautojai vagia

Paskutiniais duomenimis beveik 9 procentai bedarbių pas jus. Nemažai

114

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Pas mus apie 3 procentus bedarbių. Palyginus nedaug

115

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Bulvytė parašė:
Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Kaip ten reikalai Lietuvoje su infliacija?

Lietuvoje skurdas, duobeti keliai, bedarbyste, alkoholizmas o valstybės tarnautojai vagia

Paskutiniais duomenimis beveik 9 procentai bedarbių pas jus. Nemažai

Prie tu 9% dar pridek kiek procentų dirba už minimalke ir kiek procentų žemiau skurdo ribos ir bus labai gražus vaizdelis

116

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Sunaikinti 6 lėktuvai Rusijos gilumoje. Telegram

117

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

https://youtu.be/UEHwO_UEp7A?si=BZt1aNQjxshMkEMZ

118

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Yra ir daugiau versijų, bet šitoje man solo gitara labiausiai patinka

119

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Bulvytė parašė:
Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Mano brangiausias, pagautas euforijos, sugalvojo išmokėti infliacijos premijas. Aš buvau lyg ir prieš tai, bet giliau pamąsčius supratau, kad tai naudingas žingsnis.

Noriu premijos)

Jei geras darbdavys ir turi finansinę galimybę, tai turėtum gauti. Na, šiaip tai čia neprivaloma mokėti. Kas moka, tiems yra ribotas limitas. Ne daugiau kaip 3000 kiekvienam. O valstybės įstaigų darbuotojai ir tarnautojai gauna visi, kiek žinau, automatiškai po tris tūkstančius tik išmokamos jos dalimis arba kaip kam patogiau.

Va man snd vokiška įmonę žadėjo 1000 eur Wachselpramie jei pereisiu dirbti tai atsisakiau. Matai vokiečiai pinigus siūlo ir niekam nereikia

120

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Žiūrint kokia ten firma. Dažniausiai siūlo tos pas kuriuos niekas nenori dirbti. Siūlo, sumoka, o paskui vistiek atsiima tik jau kitų keliu big_smile. Veltui čia niekas nieko nedalina. Čia klesti labai didelis užsieniečių išnaudojimas. Ir tai daugiausia ne vokiečių firmų kur vokietis vadovas, o Vokietijoje gyvenančių užsieniečių darbdavių. Jie labai nesąžiningi.