121

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Ukrainiečiai gamina dronus iš kartono ir sėkmingai juos panaudoja.

122

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Laimutė parašė:

Žiūrint kokia ten firma. Dažniausiai siūlo tos pas kuriuos niekas nenori dirbti. Siūlo, sumoka, o paskui vistiek atsiima tik jau kitų keliu big_smile. Veltui čia niekas nieko nedalina. Čia klesti labai didelis užsieniečių išnaudojimas. Ir tai daugiausia ne vokiečių firmų kur vokietis vadovas, o Vokietijoje gyvenančių užsieniečių darbdavių. Jie labai nesąžiningi.

Laimutė aš puikiai žinau kad čia isnaudojimas klesti mes su Tavim kažkada apie tai diskutavome. Tu dar nematai to isnaudojimo nes gyveni su turtingu vokietuku. Aplamai vokiška darbo rinka man atrodo dar labiau dinamiskesne už lietuvišką. Čia įmonės kasdien atsidaro ir po kelių metų išnyksta ir čia daug trumpesnė įmonės gyvavimo trukmė. Verslai perkami-parduodami, savininkai pasikeičia ir taip toliau. Todėl darbo rinka pastoviai tokioje judesio būsenoje. Ir nevisada darbdavys nesumoka nes nori išnaudoti kartais jį tiesiog suvalgo konkurentai. Ir po 10 metų Vokietijoje aš priejau išvados kad svarbiausia teisingai suprasti šiuos rinkos trendus laiku isokti į įmonę ir laiku iš jos pabėgti

123

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:
Konstantinas parašė:

Lietuvoje skurdas, duobeti keliai, bedarbyste, alkoholizmas o valstybės tarnautojai vagia

Paskutiniais duomenimis beveik 9 procentai bedarbių pas jus. Nemažai

Prie tu 9% dar pridek kiek procentų dirba už minimalke ir kiek procentų žemiau skurdo ribos ir bus labai gražus vaizdelis

Cha, o kiek iš tų 9 proc. yra alkoholikai, kuriuos iš darbų meta dėl pravaikštų ar girtumo nuo pat ryto arba gėrimo darbe? O kiek ten tokių, kurie suka savo versliuku be jokių pažymų - mokesčių nemoka, o ima sau bedarbio pašalpas? Ir kiek išvis tokių, kurie ne tik kad nenori dirbti kam nors, bet net sau nenori dirbti ir taikosi sėdėti ant sprando valstybei, tėvams, vyrui ar žmonai ir sriūbauti, kad darbo neturi? Kartais pribloškia, kokio turtingumo žmonės oficialiai yra bedarbiai ir šaiposi ir dirbančių....

Ir lieka ne tiek ir daug tikrųjų bėdulių....

bet anokia čia naujiena - visais laikais ir visose gyvenimo sferose yra gudručiai, yra noramlūs ir yra tiek, kuriems nesiseka nors tu ką....

Tik tiek, kad viskas turi prasmę ir dangaus buhalterijoje klaidų nėra (jei Tau labai blogai) ir neaiški tikroji prasmė (jei kokiam, Tavo manymu, niekšui viskas kaip sviestu patepta)

124

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Taip, Andre, kažkada billancas visiems išsilygina. Vieniems - jau, kitiems - dar.

125

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Žiūrint kokia ten firma. Dažniausiai siūlo tos pas kuriuos niekas nenori dirbti. Siūlo, sumoka, o paskui vistiek atsiima tik jau kitų keliu big_smile. Veltui čia niekas nieko nedalina. Čia klesti labai didelis užsieniečių išnaudojimas. Ir tai daugiausia ne vokiečių firmų kur vokietis vadovas, o Vokietijoje gyvenančių užsieniečių darbdavių. Jie labai nesąžiningi.

Laimutė aš puikiai žinau kad čia isnaudojimas klesti mes su Tavim kažkada apie tai diskutavome. Tu dar nematai to isnaudojimo nes gyveni su turtingu vokietuku. Aplamai vokiška darbo rinka man atrodo dar labiau dinamiskesne už lietuvišką. Čia įmonės kasdien atsidaro ir po kelių metų išnyksta ir čia daug trumpesnė įmonės gyvavimo trukmė. Verslai perkami-parduodami, savininkai pasikeičia ir taip toliau. Todėl darbo rinka pastoviai tokioje judesio būsenoje. Ir nevisada darbdavys nesumoka nes nori išnaudoti kartais jį tiesiog suvalgo konkurentai. Ir po 10 metų Vokietijoje aš priejau išvados kad svarbiausia teisingai suprasti šiuos rinkos trendus laiku isokti į įmonę ir laiku iš jos pabėgti

Konstantinai, aš žinau kaip sunku čia įsitvirtinti taip, kad ir firma gera, ir uždarbis, ir pensiją gerą gauti. Tarp kitko, mano vyras neturtingas. Bent jau materialiai ne. Aš irgi ne visada buvau pasiturinti. Man nusišypsojo laimė, parašyti tinkamus skaičius euroloterijoje. Esu kažkada apie tai minėjusi.

126

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Tai, tu gal Schwarzarbeit praktikuoji, kad taip lengvai keiti darbdavius? Bent jau aš taip supratau iš tavo pasisakymo smile

127

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Liūdna žinia. Vienas rusas numetė dešimtmetį berniuką nuo tilto vien už tai, kad jis kalbėjo ukrainietiškai. Urodui apie 40 metų.

128

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Laimutė parašė:

Tai, tu gal Schwarzarbeit praktikuoji, kad taip lengvai keiti darbdavius? Bent jau aš taip supratau iš tavo pasisakymo smile

nea Laimute dirbu legaliai. ir pas mane puikus lojalumo rodikliai. po 5 metus kiekvienoj imoneje

129

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Tai, tu gal Schwarzarbeit praktikuoji, kad taip lengvai keiti darbdavius? Bent jau aš taip supratau iš tavo pasisakymo smile

nea Laimute dirbu legaliai. ir pas mane puikus lojalumo rodikliai. po 5 metus kiekvienoj imoneje

Šaunuolis mano vaikas :::422

130

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Pražydo sibiriškos šilauogės. Antrą kartą. Dar tokių cirkų nebuvo. Subrandinti juk nespės uogų jau. Koks stresas kūrimui, neklauskit.

131

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

https://www.facebook.com/reel/660198286099822
Pažiūrėkit koks grožis ir elegancija.

132

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Amerikos first Lady susirgo Corona. Linkime greitai pasveikti smile

133

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Pas mus šiandien 32 šilumos.

134

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

https://www.youtube.com/shorts/hI3iYXdmkC4

135

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Romas parašė:

https://www.youtube.com/shorts/hI3iYXdmkC4

Nėra žuvų gi big_smile

136

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

XADO chemija UA tongue big_smile big_smile

137

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Marokas dreba. Jau virš 600 aukų sad

138

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

New York skęsta lietuje ir kolkas nežada nustoti lijus.

139 (redagavo Laimutė 2023-10-01 10:30)

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Serbija prieš Kosovarus. Neramumai prasideda. Seniai be kariavo Balkanų pusėje, tai nusprendė pakartoti big_smile
Slovakija išrinko kairiųjų partiją su Robert Fico priešakyje. Gali būti įdomių politinių posūkių.

140

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

USA patvirtino parlamento dienotvarkę tačiau šį kartą be jokio punkto apie tolimesnę pagalbą Ukrainai.