1

Tema: Strazdanos

Vos isgirdus ju pavadinimus vemtis norisi, bet tai tik man...nes man tos strazdanos netinka !!! as blondine ir pas mane po biski atsiranda strazdanos...visiskai neatitinka !!! gal zinote kaip jas panaikinti? Nes atrodau...  kaip Peep...

2

Re: Strazdanos

Pas normalia kosmetologe nueik ir tau geriau patars ka daryti..Kiek zinau imanoma jas panaikinti lazeriu..Tai aisku neskaudes bet pinigeliu kainuos..Dabar pastebiu kad beveik nera nieko neimanomo..turint uztektinai pinigeliu galima save pagrazinti kaip tik nori..Taigi, vienintelis patarimas prasyk tevu pinigeliu ar is kur kitur gauk ir mynk i kosmetologijos salona..:D

3

Re: Strazdanos

amm...nemanau, kad jos jau tokios baijsios ar gasdinancios...turiu keleta ant nosytes jau beveik 19 metu ir ne karto gywenime jos man nemaijse! tiesiog neegzistuoja:)http://forumas.ieskok.lt/imgload/630

4

Re: Strazdanos

girdejau, kad kasdien trinant nosyte citrina, tai jos kiek nusvieseja, tad maziau pastebimos lieka. Pati zadu isbandyk kada.

5

Re: Strazdanos

manau,kad tai yra lb grazu gaila pati ju neturiu

6

Re: Strazdanos

Meilė, 14 parašė:

manau,kad tai yra lb grazu gaila pati ju neturiu


Nusipaisyk smile))
O seip strasdanos su laiku praeina wink na bent ma taip buvo smile

7

Re: Strazdanos

O gal paprasciausiai reiktu susigyventi su sia Tavo vadinama problemele?Pamilti ir priimti save tokia kokia esi - su visomis strazdanomis??Asmeniskai man tai grazu.. smile

8

Re: Strazdanos

man tai strazdanos laaabai grazu!
nors pati ju neaturiu....grazu!nesiparinkit....;)

9

Re: Strazdanos

viskas tvarkoj yra su strazdanomis.. laikui bengant jos pacios isnyksta.. faktiskai nebelieka.. gal aties laikas kai noresi tu trazdaneliu, o nebeliks smile bet jei jau tikrai taip nesinori ir taip blogai jautiesi, is tiesu kreipkis pas kosmetologa ar dermologa, patars, kaip isbalinti veido oda, venk saulytes spinduliu..

10

Re: Strazdanos

Juste, nesijaudink.. tik tau taip atrodo, kad strazdanos tau vsai netinka.. as irgi su strazdanom.. bet visai del to nesijaudinu, nes esu kitokia, nei visos kitos.. tai netgi miela ir man pradeda patikti mano strazdaneles smile tik nepradek balinti ju, nes girdejau, kad paskui nuo saules gali butu labai blogos pasekmes.. visokios demes ir pan, tada tikrai ne kaip atrodysi wink

11

Re: Strazdanos

o as turiu nemazai strazdanyciu ant nosytes, ir man labai GRAZU!!!! geriau dziaukites tuo,ka turit,kol dar nepraradot!!!!!!!!!!:)

12

Re: Strazdanos

as laiminga, kad nestrazdanota...siaip manau, strazdanos buna dazniausiai pas raudonplaukes smile

13

Re: Strazdanos

Juste, 16 parašė:

Vos isgirdus ju pavadinimus vemtis norisi, bet tai tik man...nes man tos strazdanos netinka !!! as blondine ir pas mane po biski atsiranda strazdanos...visiskai neatitinka !!! gal zinote kaip jas panaikinti? Nes atrodau...  kaip Peep...

Kazint kodel as galvoju, kad tu visiskai save nuvertini, ir kodel as galvoju kad tau tos strazdanos labai graziai atrodo, as ju taip pat turiu, man jos taip pat nepatinka, bet i tai nekreipiu demesio, esu tokia kokia esu...

14

Re: Strazdanos

man truputis strazdanu grazu...

15

Re: Strazdanos

AS strazdanu turiu ir man jos nepatinka... Patiktu jei tureciau maziau, bet nenoriu balinti odos visokiom citrinom ar zoliu nuovirais...kazkur girdejau, kad citrinos sausina oda ir pan. jau susitaikiau kad turiu strazdanu ir tiek - nera del ko pergyventi, vis tiek veliau isnyks (tikiuosi)! smile

16

Re: Strazdanos

veida reikia prausti sula...agurku kaukes padeda...ir nosine uzsideti su skruzdeliu spalimu...visa tai isbalina veida..bet tai kazin ar apsimoka,nes tada veidas bus baltas,o apskui kai vel norima bus ydegti tai kazin ar vel neatsiras...bet siaiip pati jauciu ka nors isbandysiu is situ dalyku,bet rudeni...

17

Re: Strazdanos

seip pastebejau, kad dazniausiai tie kurie sako, kad strazdanos grazu, ju neturi, arba turi nedaug ir mazu=) bet vat pvz mano visas veidas nupiltas strazdanom, visada ju nekenciau, bet jei bandyt jas balint kazkokiais budais, nubalinciau visa oda ir dar saules reiktu vengt. tai nutariau, kad geriau jau but su tom strazdanom, bet nors nebut persvieciamos baltos spalvos ir saules baidytis=)

18

Re: Strazdanos

Kur jau jums jos pacios isnyksta? nebent ziema, kai saules maziau gauni, bet vasara jos iskart pasirodo...taciau, man jos nei grazu nei negrazu, pati turiu ir nepanikuoju. Neturi problemu tai pradejai del strazdanu parintis. Be to man vaikinai sako, kad kaip tik jos grazu. Saulute tik isrinktuosius buciuoja smile che che 

19

Re: Strazdanos

Oi, ju turiu gana daug.Bet ai man jos patinka nes neysivaizduociau savo veido be ju,aisku ju man padaugeja vasara nuo saules todel negaliu ilgai degintis:-{

20

Re: Strazdanos

strazdanos lb žavu..[;