41

Re: Strazdanos

buna grazios ir strazdanes ir garbanes big_smile kam garbanas tiesiti ir kam strazdanas naikinti visokiu yra juk ir visokios grazios big_smile

42

Re: Strazdanos

Tiesinkites tiesinkites, tuoj nebus ka ir tiesinti!!!

43

Re: Strazdanos

nesuprantu ko visi baidosi kaip kokio siaubuno tu strazdanu...nice gi..

44

Re: Strazdanos

o kas ju baidosi man patinka strazdaneles big_smile

45

Re: Strazdanos

o tai nors vienas normalus..:)

46

Re: Strazdanos

hmm..manau kad kas jau dievo duota tas grazu turiu tu strazdaneeliu ..kartais nevruoja o kartais labai grazu:-]

47

Re: Strazdanos

o man patinka strazdanos,gal todel kad nuo mazu dienu skaitytoje mano megstamiausia veikeja dievindavo strazdanas,ji norejo net pirkti nuo kitu strazdanas ....:) (Pepe) as ju turiu zinoma vasara ju atsiranda o ziema jos atrodo pranyksta ei nu nezinau,nestoviu prie veidrodzio as ilgai:)

48

Re: Strazdanos

pas mane tai ziema jos isnyksta o vasara pasirodo, nors ju labai mazai yra!

49

Re: Strazdanos

kartais kaip paskaitai atrodo zmones nemoka dziaugtis tuo ka turi, juk strazdanos tai ne koks siaubas, ne invalidumas ar dar kas blogiau, o tik keliatas veiduka pagrazinanciu taskiukiu.... zmones dziaugiasi gyvenimu turedami didesniu problemu, o cia kazkas praso pagalbos del strazdanu.... jei jau taip nori mozok veida visokiom citrinom, kurios nusausins tau oda tai, kad veliau brangiausi kremai nepades, darykis lazeriu operacijas, kad veliau neatskirtum kur veidas, o kur didziulis randas likes nuo nudegimo, juk ne visiems tinka ta musu pazangioji medicina...kokia prasme visa vasara,ar kita metu laika prasikankinti su ivairiausiais nuovirais, mozojimas ar uzkalbejimais, jei kita vasara islindus saulutei vei bus kaip buve... dziaukis, kad turi strazdanas, nes nubuciavo tave, o ne ka kita.... nuo senu laiku yra tikima, kad mergina turinti ant kuno daug strazdaneliu yra laiminga... stai as taip pat turiu stradaneliu, bet nekvarsinu sau del to galvos. nes labai miela ir tikrai negadina taves labiau uz siaubinga sukuosena, suplysusi megztuka ar dar kokia beda, kuri gali nutikti...

50

Re: Strazdanos

Juste,man 27 metai,ir as su strazdanomis.Neslepsiu buvo laikas kai norejosi jas tiesiog nusigrauzt:)Bet palaipsniui ismokau y jas ziureti kitomis akimis,dabar ju seniai nepergyvenu del ju,beje del ju sulaukiu daug koplimentu.Tad pamilk save ,ir jas....Mes strazdanotos,ir tikrai grazios.

51

Re: Strazdanos

as kaiptik strasdanu noriu bet gaila ju neturiu sad

52

Re: Strazdanos

as tai tik vasara strazdanota bunu smile bet siaip noreciau kad jos liktu visus metus...namanau kad jas reiketu naikinti nes jos tik paryskina naturalu grozi smile

53

Re: Strazdanos

Nekenciu ju... pati ju turiu ir nznaw kayp isnaikinti jey tay imanoma.

54

Re: Strazdanos

naudok gera pudra uzmaskuojancius juos smile arba persidazyk plaukus gal prie kitos plauku spalvos jos tiks smile..man tai grazu kai truputi jos yra smile

55

Re: Strazdanos

nekenciu savo strazdanu bet kiti sako kad tinka   http://forumas.ieskok.lt/imgload/1657

56

Re: Strazdanos

as strazdaneliu tai pat turiu bet tik vasara ir tai jos neryskios ir jai kas ismeta kokia replika pasakau mane saulute myli;)nesiparink del to;)

57

Re: Strazdanos

man strasdaneles patinka, tik deja pati ju neturiu:D)

58

Re: Strazdanos

Visu pirma as tai ju neturiu..Bet nemanau,kad taip jau baisu kaip sakai!!!:)
o siaip patariu nueiti pas kosmetologe ir ten pklaust ko nori!Nes cia abejoju ar kas paaiskins!

59

Re: Strazdanos

smile

60

Re: Strazdanos

man asmeniskai mano strazdanos patinka daug kas sako kad as panasi i donata wat