61

Re: Strazdanos

Juste, 16 parašė:

Vos isgirdus ju pavadinimus vemtis norisi, bet tai tik man...nes man tos strazdanos netinka !!! as blondine ir pas mane po biski atsiranda strazdanos...visiskai neatitinka !!! gal zinote kaip jas panaikinti? Nes atrodau...  kaip Peep...


as ir ju turiu ir tikrai taip del ju nesijaudinu:D

62

Re: Strazdanos

ei kas tos strazdanos...
jos gerai, nors ir beju neblogai,bet taigi niex nemire su jomis o tik dziaugesi kad turi:)

63

Re: Strazdanos

As istikruju strazdaneliu vaikysteje turedavau ir tai tik 3men per metus,kaip saulute pabuciuodavo vasara,bet jau keli metai,manes saulute nebuciuoja ir neatsiranda strazdaneliu,bet nebuna jau tragedija,jeigu viena kita atsiranda!

64

Re: Strazdanos

as ir turiu tu strazdanu,ir visai nieko.kazkas cia sake kad turetu pranykt.manau kad jei neryskios tai gal bet jei viena ant kitos ir t.t. tai lieka

65

Re: Strazdanos

as taip pat turiu strazdanu...ir pagal mano veida jos tinka...aisku,neesu "ryza"...taip normaliai tu strazdaneliu,o ziema ju tai gan mazai,vasara padaugeja:D

66

Re: Strazdanos

o man wisai grazu tos strazdaneles.. smile saules zmoguciai jas turi smile  maza noredawau jas tureti smile

67

Re: Strazdanos

wisaj grazu..:)

68

Re: Strazdanos

grazu

69

Re: Strazdanos

man irgi lb patinka strazdanos,jos zavios:)

70

Re: Strazdanos

Siaip saule skatina strazdanu atsiradima.Taigi didele "stiliova" senovinio tipo kepure turetu apsugoti nuo str.:::920 dar saules kremas ...

71

Re: Strazdanos

zawu...

72

Re: Strazdanos

kas cia per tragedijos strazdanos,nesupratau........

73

Re: Strazdanos

Jurgita, 25 parašė:

kas cia per tragedijos strazdanos,nesupratau........


Taip kiti nusisauna nes plaukai sviesus ar nosis per ilga ar spogelis vienas kitas smile

74

Re: Strazdanos

Esu strazdanota ir jau seniai dėl to nepergyvenu  - susitaikiau wink o daug  dar ir pagiria kad jos labai žavios.