1

Tema: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Labai idomu ir moterys ka galvoja. Pastebejau sitas https://i.imgur.com/GyzkXY7.png

rasineja po moteru anketomis "grazi, bet neatraso". Kaip suprasti, kodel galvoju. As buvau net susitikes su moterim kuri jam neatraso, nors man iki jo toli pagal raumenu kieki.

Viena drauge irgi sako, kad jai nepatinka tokie kur demonstruoja, turetu paslept po drabuziais tuos raumenis.

Kita sako - nepatinka tokie nes asocijuojas su agresija, agresyvus buna.

Ar cia isimtys tokios moterys ar kaip.
Po jo nuotraukomis vel - viena sako slykstu, kita sako toks ir turi but vyras. Tai kaip suprast? Nusipirkau gym abonimenta, tik dabar neaisku koki tiksla uzsibrezt, kad nepersistengt. Nes tikrai man svoriu kilnojimas ner idomus dalykas bet kiek suprantu man reik pasportuot. TIk klausimas kiek kad tapciau moterims idomesnis.

2

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Viskas ok su juo. Gražus raumenukai. Dėl moterų stengtis neverta joms niekada neitiksi. Reikia gyventi dėl savęs ir daryt kas tau patinka

3

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Sportas yra gerai bet reikia dar savo soft skills kacalinti tai yra padirbėti ties vidinėmis savybėmis

4

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

O aš sėdžiu ir galvoju apie laiko sąnaudas. Jeigu imti standartine ofisinio planktono darbo dieną. Nuo 8 iki 17 val dirbi. Paskui pusvalandis-valanda kelione iki sporto klubo. Na tarkime 18.00 pradedi kacalintis. 20.00 baigi. Paskui pusvalandis-valanda kelione iki namų. Na 21.00 pasieki namus. Kitą dieną 06.00 keltis į darbą. Ir tokiu režimu varyti nuo 2 iki 4 dienų per savaitę. Ir taip daug metų iš eilės. Klausimas kuriam laikui tavęs užteks ir ar verta taip varyti kad kokia nors moteris atkreiptų dėmesį? Todėl kai matau raumeningą žmogų visada susimastau kiek žmogus įdėjo darbo ir sugaise laiko

5

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Konstantinas parašė:

Sportas yra gerai bet reikia dar savo soft skills kacalinti tai yra padirbėti ties vidinėmis savybėmis

Teisingai. Išorė dar ne viskas. Sportuoti tiek, kad išlikti mobiliu iki senatvės ir kad ne kančia būtų, o sportas teiktų džiaugsmą.

6

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Darius parašė:

Labai idomu ir moterys ka galvoja. Pastebejau sitas https://i.imgur.com/GyzkXY7.png

rasineja po moteru anketomis "grazi, bet neatraso". Kaip suprasti, kodel galvoju. As buvau net susitikes su moterim kuri jam neatraso, nors man iki jo toli pagal raumenu kieki.

Viena drauge irgi sako, kad jai nepatinka tokie kur demonstruoja, turetu paslept po drabuziais tuos raumenis.

Kita sako - nepatinka tokie nes asocijuojas su agresija, agresyvus buna.

Ar cia isimtys tokios moterys ar kaip.
Po jo nuotraukomis vel - viena sako slykstu, kita sako toks ir turi but vyras. Tai kaip suprast? Nusipirkau gym abonimenta, tik dabar neaisku koki tiksla uzsibrezt, kad nepersistengt. Nes tikrai man svoriu kilnojimas ner idomus dalykas bet kiek suprantu man reik pasportuot. TIk klausimas kiek kad tapciau moterims idomesnis.

Dariau, mano patirtis rodo, kad tie raumenų augintojai labiausiai įsimylėję save. Vyrai tai daro tikrai ne dėl moterų, o, kad kiti vyrai pavydėtų ir "trauktūsi iš kelio". Moterys, kurios tokį renkasi yra pačios vidumi tuštokos ir nori prie tokio muskulų paketo pasipuikuoti.
Taip, kad nepersistengti ir viskas bus ok.

7

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Nu tai instagramines gražuolės renkasi sportiskus vyrukus) viskas kaip ir atitinka. Kaip jus befilosofuotumet bet pasaulį valdo pinigai ir žmonių noras dulkintis

8

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Norint nukabinti moterį reikia iš pradžių perprasti ją ir jos gyvenimą, identifikuoti ko jai trūksta, paskui sudaryti įspūdį kad tu tuoj jai visą tai suteiksi o jau paskui norint išlaikyti reikia dozuoti reikiamom proporcijomis atstumima,geruma, švelnumą ir baimę. Bet nesumaisyti proporcijų.

Ir svarbiausia: kiekviena moteris absoliučiai kiekviena turi kažkokią tai silpna vieta. Tik reikia sugebėti ją surasti ir padaryti tai iš pirmo karto nes moteris nesuteikia dviejų šansų. Jei atspesi iš pirmo karto moters silpna vieta ir ją pasinaudosi moteris bus tavo

9

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

https://youtu.be/1sM89qLmd9Y?si=_AdXaoJ4fhpf6C_c
Pagal tokią ir panašią muziką aš mankštą darau smile

10

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Konstantinas parašė:

Norint nukabinti moterį reikia iš pradžių perprasti ją ir jos gyvenimą, identifikuoti ko jai trūksta, paskui sudaryti įspūdį kad tu tuoj jai visą tai suteiksi o jau paskui norint išlaikyti reikia dozuoti reikiamom proporcijomis atstumima,geruma, švelnumą ir baimę. Bet nesumaisyti proporcijų.

Ir svarbiausia: kiekviena moteris absoliučiai kiekviena turi kažkokią tai silpna vieta. Tik reikia sugebėti ją surasti ir padaryti tai iš pirmo karto nes moteris nesuteikia dviejų šansų. Jei atspesi iš pirmo karto moters silpna vieta ir ją pasinaudosi moteris bus tavo

Na, va kaip gražiai išfilosofavai wink. Aš panašiai renkuosi vyrus būdavo, bet kai tik rasdavau silpną vietą jis tapdavo nebeįdomus sad. Kaip perversta knyga.

11

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Turbut nemaciau moters kuriai raumenys nepatiktu.
As nesu kaciokas bet turiu presa ir atrodau nežinau.. toks ne sportiskas gal bet formoj? Zodziu nepasakytum kad sportininkas bet kad pasiziurintis.

Tai vienas is būdu kaip nukabint panas visada pavyksta beveik be isimciu - nusiusti foto be veido kur presas matosi. Visu net skeptiskai nusiteikusiu susidomejimas pakyla kokiu 10 karru visai kitaip ciulba. Galetum sakyt kad cia jos pavirsutiniskos bet kad nebuvo tokios kuriai siusciau ir nepatiko tai visos negali but pavrsutiniskos big_smile arba gali... Bet čia jau kodel visos mergos kur...os temai palikim.

Kas liecia panas, pabendravau dabar ne tik su azijietem bet ir su afrikietem. Rezultatas toks pat, kariasi ant kaklo. Nori panos? Nori istikimos zmonos? Nenori knistis proto? Nenori ten bandyt itikti irodineti sportuoti ir pan? Mauk is lietuvos. Pietus, rytai. Tik ne vakarai. Turesi moteri ir ne viena. Mano visas pažinčių apsas uzbombarduotas +99 moterim (man toki skaiciu rodo jau metus laiko) ir dar jos asmeniskai man rasineja. Tiesiog. Pizdu lietuves big_smile tu nezinai kaip gali but gerai

12

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Best In The World parašė:

Mano visas pažinčių apsas uzbombarduotas +99 moterim (man toki skaiciu rodo jau metus laiko) ir dar jos asmeniskai man rasineja.

kaip džiugu, kad Tau taip pasisekė smile
bet tik.... o ką veiki čia?...

13

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Andre parašė:
Best In The World parašė:

Mano visas pažinčių apsas uzbombarduotas +99 moterim (man toki skaiciu rodo jau metus laiko) ir dar jos asmeniskai man rasineja.

kaip džiugu, kad Tau taip pasisekė smile
bet tik.... o ką veiki čia?...

Forume rasinejuos.
Jei noreciau cia ieškot kazko tai pirma profili uzsipildyciau

14

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Best In The World parašė:

Turbut nemaciau moters kuriai raumenys nepatiktu.
As nesu kaciokas bet turiu presa ir atrodau nežinau.. toks ne sportiskas gal bet formoj? Zodziu nepasakytum kad sportininkas bet kad pasiziurintis.

Tai vienas is būdu kaip nukabint panas visada pavyksta beveik be isimciu - nusiusti foto be veido kur presas matosi. Visu net skeptiskai nusiteikusiu susidomejimas pakyla kokiu 10 karru visai kitaip ciulba. Galetum sakyt kad cia jos pavirsutiniskos bet kad nebuvo tokios kuriai siusciau ir nepatiko tai visos negali but pavrsutiniskos big_smile arba gali... Bet čia jau kodel visos mergos kur...os temai palikim.

Kas liecia panas, pabendravau dabar ne tik su azijietem bet ir su afrikietem. Rezultatas toks pat, kariasi ant kaklo. Nori panos? Nori istikimos zmonos? Nenori knistis proto? Nenori ten bandyt itikti irodineti sportuoti ir pan? Mauk is lietuvos. Pietus, rytai. Tik ne vakarai. Turesi moteri ir ne viena. Mano visas pažinčių apsas uzbombarduotas +99 moterim (man toki skaiciu rodo jau metus laiko) ir dar jos asmeniskai man rasineja. Tiesiog. Pizdu lietuves big_smile tu nezinai kaip gali but gerai

Smagu kai sekasi. O jei suradai tinkamą bendravimo plotmę tai išvis klasė. Svarbu neapsiriboti. Pasaulis didelis ir laimės jame daug tik reikia neskubėti su vedybomis. Klasta, melas, vaidyba ir visi kiti pribumbasai (kas liečia moteris) visame pasaulyje vienodi.

15

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Best In The World parašė:

Forume rasinejuos.

Taigi... Vienok keista, kad forume Tau smagiau leisti laiką nei su tobulomis azijietėmis  ar kitomis Moterimis...
Bet tai Tavo gyvenimas ir Tavo asmeninis reikalas, Tavo prioritetai, pagal kuriuos Tu statai savo laimę...

16

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Andre parašė:
Best In The World parašė:

Forume rasinejuos.

Taigi... Vienok keista, kad forume Tau smagiau leisti laiką nei su tobulomis azijietėmis  ar kitomis Moterimis...
Bet tai Tavo gyvenimas ir Tavo asmeninis reikalas, Tavo prioritetai, pagal kuriuos Tu statai savo laimę...

Kodel "nei"?
kodel negaliu daryti kelis dalykus vienu metu? big_smile
As cia uzsuku gan retai, kokia merga kuri papus atkisus nusifotkinus nors plokscia kaip lenta, demesio maldauja pavadinu bepape ji mane uzblokuoja as pasijuokiu ateinu parasau cia kokia zinute ir iseinu ir manes vel savaite laiko nera big_smile

17

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

be to neieskau as azijietes, vis tiek per atstuma kai kitam pasaulio gale tiesiogine prasme yra moteris su ja nieko nesukursi

18

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Konstantinas parašė:

O aš sėdžiu ir galvoju apie laiko sąnaudas. Jeigu imti standartine ofisinio planktono darbo dieną. Nuo 8 iki 17 val dirbi. Paskui pusvalandis-valanda kelione iki sporto klubo. Na tarkime 18.00 pradedi kacalintis. 20.00 baigi. Paskui pusvalandis-valanda kelione iki namų. Na 21.00 pasieki namus. Kitą dieną 06.00 keltis į darbą. Ir tokiu režimu varyti nuo 2 iki 4 dienų per savaitę. Ir taip daug metų iš eilės. Klausimas kuriam laikui tavęs užteks ir ar verta taip varyti kad kokia nors moteris atkreiptų dėmesį? Todėl kai matau raumeningą žmogų visada susimastau kiek žmogus įdėjo darbo ir sugaise laiko

reik gyvent arti sporto klubo smile man iki jo 5 minutes pesciom. Bet galima norint ir namie turbut su savo svoriu ir mazai irankiais si ta pasiekt. Cia tas sporto klubas toks biski prabangos dalykas. Bet kita vertus 22 eur per menesi - palyginus ateini i koncerta i bara, jau ten per vakara 20 eur isleidi ar daugiau ir dar kita diena ismeti nes ner energijos.
Cia visa menesi, tai palyginus atrodo gera investicija, ir dar geriau jauties.

Bet as cia bandau ir atrast kiek reik. Cia tiek daug net nereik gal but jei moterys to net nevertina.

I darba irgi nereik 6 keltis, reik darba is namu turet big_smile atsikeli 7:30 ir 8 dirbi smile i ofisa nuvarai nebent nusibosta namie.

Bet siaip kitiem yra malonumas tas sportas. Tai isivaizduok , malonumas 2 dienos per savaite. Pvz man pradzioj stalo tenisas buvo kancia, db su malonumu einu karta per savaite. Yra azartas, kaip ir su kompiuteriniais zaidimais realiai.

19

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Alegra parašė:
Darius parašė:

Labai idomu ir moterys ka galvoja. Pastebejau sitas https://i.imgur.com/GyzkXY7.png

rasineja po moteru anketomis "grazi, bet neatraso". Kaip suprasti, kodel galvoju. As buvau net susitikes su moterim kuri jam neatraso, nors man iki jo toli pagal raumenu kieki.

Viena drauge irgi sako, kad jai nepatinka tokie kur demonstruoja, turetu paslept po drabuziais tuos raumenis.

Kita sako - nepatinka tokie nes asocijuojas su agresija, agresyvus buna.

Ar cia isimtys tokios moterys ar kaip.
Po jo nuotraukomis vel - viena sako slykstu, kita sako toks ir turi but vyras. Tai kaip suprast? Nusipirkau gym abonimenta, tik dabar neaisku koki tiksla uzsibrezt, kad nepersistengt. Nes tikrai man svoriu kilnojimas ner idomus dalykas bet kiek suprantu man reik pasportuot. TIk klausimas kiek kad tapciau moterims idomesnis.

Dariau, mano patirtis rodo, kad tie raumenų augintojai labiausiai įsimylėję save. Vyrai tai daro tikrai ne dėl moterų, o, kad kiti vyrai pavydėtų ir "trauktūsi iš kelio". Moterys, kurios tokį renkasi yra pačios vidumi tuštokos ir nori prie tokio muskulų paketo pasipuikuoti.
Taip, kad nepersistengti ir viskas bus ok.

ok bet moterys tai tikrai pvz tuose sporto klubuose matau kad dirba, formos tobulos. Tai va taip kai pagalvoji - ar tokia tobulu formu nores netobulos formos vyro. Nebent as vyras kazkuo kitu turi labai kompensuot.

20

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Darius parašė:
Alegra parašė:
Darius parašė:

Labai idomu ir moterys ka galvoja. Pastebejau sitas https://i.imgur.com/GyzkXY7.png

rasineja po moteru anketomis "grazi, bet neatraso". Kaip suprasti, kodel galvoju. As buvau net susitikes su moterim kuri jam neatraso, nors man iki jo toli pagal raumenu kieki.

Viena drauge irgi sako, kad jai nepatinka tokie kur demonstruoja, turetu paslept po drabuziais tuos raumenis.

Kita sako - nepatinka tokie nes asocijuojas su agresija, agresyvus buna.

Ar cia isimtys tokios moterys ar kaip.
Po jo nuotraukomis vel - viena sako slykstu, kita sako toks ir turi but vyras. Tai kaip suprast? Nusipirkau gym abonimenta, tik dabar neaisku koki tiksla uzsibrezt, kad nepersistengt. Nes tikrai man svoriu kilnojimas ner idomus dalykas bet kiek suprantu man reik pasportuot. TIk klausimas kiek kad tapciau moterims idomesnis.

Dariau, mano patirtis rodo, kad tie raumenų augintojai labiausiai įsimylėję save. Vyrai tai daro tikrai ne dėl moterų, o, kad kiti vyrai pavydėtų ir "trauktūsi iš kelio". Moterys, kurios tokį renkasi yra pačios vidumi tuštokos ir nori prie tokio muskulų paketo pasipuikuoti.
Taip, kad nepersistengti ir viskas bus ok.

ok bet moterys tai tikrai pvz tuose sporto klubuose matau kad dirba, formos tobulos. Tai va taip kai pagalvoji - ar tokia tobulu formu nores netobulos formos vyro. Nebent as vyras kazkuo kitu turi labai kompensuot.

Zmogau, kad moteris myli zmogu pagal jo savybes yra mitas.
Tu gali but geriausias bicas pasaulyje, jei nesi grazus, jos to net nesuzinos, nes jos tau neduos sanso.
Moteru prioritetas renkantis vyrus numeris vienas yra isvaizda, išvaizda ir dar karta isvaizda.
Jei nori vakarietes moters - eiti i sporto kluba, deveti dizaineriu drabuzius ir pan yra ant tiek bekompromisinis klausimas, kad tau tai tiesiog padeda islipt is minuso i nuli. O jei nori nebūti nuliu tai dar ir turek ispudingas pajamas ir mylek gėjus ir kaip Konstantinas sake - duok dėmesio o tada palik trumpam. Siuolaikines debiles dievina sita suda, kai su jom zaidzia, nes "azartas, jauduliukai, nezinomybe, paslaptingumas". Jom gi reikia Chose Andrigo Amigo muilu operu.