21

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Bestai, Bestai,
kokiose sferose Tu sukiesi? be abejo, atsirenki, bet pagal ką? Taip, tose, kur Tu esi, ir jų dauguma, sutinku, yra būtent taip. bet tai tik Tavo pasirinkimas... Pabandyk praplėsti savo bendravimo ratą. Na, gal ir nesutiksi ten moterų, kurios Tau įtiktų, bet savo įsitikinimus kažkiek tai sugriausi... Negi Tau neįdomu susidurti su tuo, kas neįprast, nepažinta? Juk gyventi rutinoje - nuobodu!

22

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Andre parašė:

Bestai, Bestai,
kokiose sferose Tu sukiesi? be abejo, atsirenki, bet pagal ką? Taip, tose, kur Tu esi, ir jų dauguma, sutinku, yra būtent taip. bet tai tik Tavo pasirinkimas... Pabandyk praplėsti savo bendravimo ratą. Na, gal ir nesutiksi ten moterų, kurios Tau įtiktų, bet savo įsitikinimus kažkiek tai sugriausi... Negi Tau neįdomu susidurti su tuo, kas neįprast, nepažinta? Juk gyventi rutinoje - nuobodu!

Ne prie ko cia tas bendravimo ratas.
As esu buves labai daug lietuvos miestu ir kalbejes su labai daug moteru is skirtingu lietuvos miestu, uzsiemanciom skirtingom veiklom nuo studentavimo iki darbo ir skirtingose sferose ir galiu pasakyti ta pati ka ir kiekvienas vyras gyvenants anglijoje, amerikoje, ir kitose vakaru salyse tau gali pasakyti - jos visos vienodos.

Yra gi eksperimentai ir tyrimai padaryti, cia nei "rato" nei nuomones klausimas.
Internete pvz yra zmones is visos lietuvos ir skirtingu amziu bei skirtingu seimu ir soc sluoksnio ir pan. Ir kai internete paskelbi save, moterys renkas tik graziausius raumeningiausius ir tokius kurie apsirenge super madingai su kostiumais ir pan. Jos nesirenka paprastu vyru. Tai kur tas tavo "ratas"? nera jokio rato.
Jei tokie butu ,tai vyrai butu dave vienas kitam zinot kur ieskot geru moteru ir visi ieskotu, bet kazkodel visi is vakaru i rytus mauna big_smile

23

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Ne raumenukai moterim rupi o pinigeliai, kad pinigineje nesvilpautu vejai.

24

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Aš esu savimi

25

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Na, gražų vyrą moteris gali rinktis tik vienu atveju - jei žiūri į jį kaip į daiktą ar žaisliuką arba dėl kitų moterų pavydo smile O daugiau - kam tas vyro grožis fizinis?
Ir dar - vyrai, kurie deda savo nuotraukas su pripūstais raumenimis tai tas pats, kai moterys rodo savo išpūstas lūpas ir netik - taip ir atrodo, kad jei kas bakstelėtų su adatėle, tai ir sprogtų smile
bet nesiginčysiu - daugumai labai gražu smile
Jei jau kalbant apie vyro raumenis - tai man patinka vyrai ne su pripūstais, o kaip tik su sudžiovintais (nežinau kaip lietuviškai) raumenimis - tai suteikia vikrumo ir greičiau gali judėti, reaguoti, jie realiai fiziškai stiprūs, ištvermingi, matosi, kad tokie raumenys užauginti ne keletą metų kartojant tą patį judesį tvankioj salėj, o natūraliom sąlygom. Iškart atrodo, kad toks vyras ir matęs, ir žino, ir patyręs daugiau, tad su juo bus įdomiau ir saugiau - tai gyvas žmogus, o ne biorobotas smile

26 (redagavo Best In The World 2023-11-21 22:46)

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Andre parašė:

Na, gražų vyrą moteris gali rinktis tik vienu atveju - jei žiūri į jį kaip į daiktą ar žaisliuką arba dėl kitų moterų pavydo smile O daugiau - kam tas vyro grožis fizinis?
Ir dar - vyrai, kurie deda savo nuotraukas su pripūstais raumenimis tai tas pats, kai moterys rodo savo išpūstas lūpas ir netik - taip ir atrodo, kad jei kas bakstelėtų su adatėle, tai ir sprogtų smile
bet nesiginčysiu - daugumai labai gražu smile
Jei jau kalbant apie vyro raumenis - tai man patinka vyrai ne su pripūstais, o kaip tik su sudžiovintais (nežinau kaip lietuviškai) raumenimis - tai suteikia vikrumo ir greičiau gali judėti, reaguoti, jie realiai fiziškai stiprūs, ištvermingi, matosi, kad tokie raumenys užauginti ne keletą metų kartojant tą patį judesį tvankioj salėj, o natūraliom sąlygom. Iškart atrodo, kad toks vyras ir matęs, ir žino, ir patyręs daugiau, tad su juo bus įdomiau ir saugiau - tai gyvas žmogus, o ne biorobotas smile


Tavo nuomone nelabai skaitosi, nes tu is praejusios kartos.
Mano seneliu (jusu tevu) kartos buvo paskutines kartos kurios buvo tradicines.
Tavo ir mano tevu kartos, buvo tos, kurios sugadino sia visuomene, nes pradejo abejoti tradicinem ir experimentuoti su "vyras ir moterys seimoje 50 ant 50" kas lemia skyrybas.
Mano kartos jau yra aukos, uzauge debilai.
O musu vaiku jau bus vienetai kurie susilauks ju, o tie kurie susilauks tai zegnojuos kokie invalidai ten augs.

Is tavo kartos zmones kaip jiem pasakai kad moterys nudurnejo, jie netiki, mano tevai irgi netiki, jie galvoja kad su manim kazkas blogai kad as nesizeniju big_smile.
As ir turbut ju vietoj netikeciau. Nes skamba tikrai keistai.
Bet tiesa ta, kad jeigu ir tave ir Laimute paverst dabar 20 metu panom jus neisteketumet kaip jus dabar esate istekejusios o jei ir sutiktumet tokius vyrus kokius turit dabar, jus i juos net neziuretumet nes laikytumet juos prasciokais.

1 moteris vidutines isvaizdos per 1 valanda soc tinkluose gauna demesio is 100 vyru
Nei vieno zmogaus, nesvarbu vyro ar moters psichika negali atlaikyti tokio susidomejimo is priesingos lyties, cia tas pats kas ant tavo hormonu atomine bomba uzmest.
Moterys sako "NE" vyram vien del to, nes jom nepatiko ju sortu spalva big_smile Kai turi toki pasirinkima gali but isranki iki tokio lygio, kad vien uz antakio  plauka i ne ta puse pakrypusi jos tave atmes.

Jum to nesuprast, nes jus uzauge sveikai, su sveika kultura, sveikuose namuose. Jus skaitet dastojevskius ir pan. Siuolaikines mergos skaito hari poteri ir 50 pilku atspalviu (erotine knyga).
Ju galvos facebookais ir instagramais primaitintos.

Jos zino tik viena  dudele "meile lygybe ir tolerancija gerai" bet jos net nezino kuo pvz tolerancija gali buti blogai ir jos net nesidomi.

Kai parsau jom per puse trumpesne zinute nei va sita jos sako "neskaitysiu litaniju" nes jom 8 eilutes teksto yra per daug teksto skaityti. Jom rupi popsas, muzika, festivaliai, trali vali ir grazus bernai big_smile

Va kokia karta uzaugo. Ir jo yra tylliu "paneliu" kurios kuklios ir padorios ir adekvacios. Bet tai tik pavirsiuje. Kaip tyli kiaule gilia sakni knisa taip tyli pana ilga desra ryja. Ju instagram ir telefonu zinutes netyla nuo vyru. Atsidaryt uztenka programele kaip "snapchat" ir ten yra sarasas zmoniu kuriuos gali prideti. Snapchat pagrinde naudoja jaunimas daznai net 18 neturintys paaugliai. Uztenka ivesti i paieska zodi "posla" ir ismeta minimum 100 panu kurios uzisrasiusios "posla uz paramele" ir pan.

Tom panom yra 17, kai kuriom 14 kai kuriom 20. Kai pagalvoji, juk tai kazkieno durkos... tu manai tevai zino ka jos daro? nezino.
Tau atrodo o va anukele mano kaip smagu... tu nezinai kokius dalykus tavo miela anukele galimai isdarineja savo mobiliajame telefone jeigu ji paaugle. Tu nei neisivaizduoji.

27

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Na, Tu teisus, be abejo, supratimo neturium ką daro kieno nors anūkėlės, nes mano žaįstamų tarpe anūkėlių nėra sad tad gyvenu palaimingoj izoliacijoj smile
Va, giminaitis 20+ irgi sako "kokios mergos gali į mane žiūrėt - nieko neturiu..." Ir iš kur jis turės, jei pats sėdi tėvams ant sprando, ir geriau valgo batoną su kefyru, negu eina darbo ieškot... jau pradeda galvot, kad gal jam tiktų ir 40+ moteris, tik kad jo reikalavimai nemaži - butas netinka, reikia didelio ir gražaus namo draustinyje ar pan. smile

28

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Visais laikais buvo ir bus etalonai iš kartos į kartą skirtingi. Pavyzdžiui mano močiutės jaunystėje buvo svarbu turėti storas blauzdas big_smile. Mano jaunystėje kojų grožis sprendė kokio trumpumo sijonuką dėvėti, o jaunuoliai rūpinosi savo ilgomis kasomis. Kadangi nutukusių buvo retenybė tai apie raumenų masę nebuvo būtinybės rūpintis. Turėjome natūralios augos, normaliai susiformavusius raumenis ( kaip minėjo Andre ) . Kam tokių nepakako, tie garažuose kačialindavosi. Tačiau tai buvo kiek pajuokiama. Sakydavo, kad geriau eitų malkų paskaldyti, gatvių duobių lyginti ir bus tie raumenys big_smile
Prioritetai šiek tiek keičiasi, tik noras atkreipti į save dėmesį visada buvo ir bus. Pasvajojama, pasivaikoma madų ir nurimstama kažkada. Vistiktai tai yra pozityvi varomoji jėga kurti gyvenimą. Juk norai neša mus į priekį tiek šeimos kūrimo, tiek ir mokslo pasiekimų atžvilgiu. Ok kas tą influencerių bumą liečia tai nėra jau jos ir tokios tuščios jei sugeba uždirbti tiek pinigų.
Konkurencija nesnaudžia, o nieko neduodantis nepasitenkinimo reiškimas irgi negelbsti. Kaip radom taip ir paliksime, kad tik taikos pasaulyje daugiau būtų. Visa kita - pasiekiama.

29 (redagavo Best In The World 2023-11-22 14:36)

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Andre parašė:

Na, Tu teisus, be abejo, supratimo neturium ką daro kieno nors anūkėlės, nes mano žaįstamų tarpe anūkėlių nėra sad tad gyvenu palaimingoj izoliacijoj smile
Va, giminaitis 20+ irgi sako "kokios mergos gali į mane žiūrėt - nieko neturiu..." Ir iš kur jis turės, jei pats sėdi tėvams ant sprando, ir geriau valgo batoną su kefyru, negu eina darbo ieškot... jau pradeda galvot, kad gal jam tiktų ir 40+ moteris, tik kad jo reikalavimai nemaži - butas netinka, reikia didelio ir gražaus namo draustinyje ar pan. smile

As turiu daug ko pasiulyti moteriai ir darbo man ieskoti nereikia.
Problema, kad moterys neturi ko pasiulyti man.

ruko, geria, tatuiruojas, pradurtos, karjeristes, galvojancios kad vyro ir moters santykiai yra 50 ant 50, kurios pateisina skyrybas ir mielai sugriaus vaiku gyvenima seimoje del asmenines laimes, kuri veda prie paleistuvavimo ir gyvenio vienai su katem.

Siandienos moterys nera tinkamos zmonos vardo ar buvimo motinomis smile

30 (redagavo Best In The World 2023-11-22 14:52)

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

"kai moterys buvo paliktos ramybeje daryti ka tik nori be vyro isikisimo
jos visuomenei neatnese dideliu isradimu ar moksliniu atradimu

vietoj to jos abortavo desimtimis milijonu kudikiu
del visu savo ir ne savo problemu apkaltino vyrus
isbalsavo leftistus(kairiu paziuriu politikus, dar zinomus kaip geju myletojus) i valdzia
pasidare lengvai atsiduodancios ir pasileidusios
pasibaige bevercius aukstuju diplomus
ir reikalavo lygiavertiskai beverciu isgalvotu specialybiu darbu
jos tiki kad turtai krenta is dangaus tereikia juos manifestuoti
jos tiki kad santuoka laikina
Sunaikino vaiku gyvenimus per lengvas skyrybas ir vieno tevo (siuo atveju motinos) seimas

ir racionalizavo bei pateisino kiekviena smulkmena."

moterys is 1950 palyginus su moterim is 2023 saltinis
https://www.youtube.com/watch?v=aF3IGwen_cI&list=LL&index=5&ab_channel=Investmentflow

31

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Labai norėčiau Best-ui numegsti moterį. Jauną, bet su 50-ūjų metų mąstymu ir puritoniška išvaizda. big_smile

32

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Best In The World parašė:
Andre parašė:

Na, Tu teisus, be abejo, supratimo neturium ką daro kieno nors anūkėlės, nes mano žaįstamų tarpe anūkėlių nėra sad tad gyvenu palaimingoj izoliacijoj smile
Va, giminaitis 20+ irgi sako "kokios mergos gali į mane žiūrėt - nieko neturiu..." Ir iš kur jis turės, jei pats sėdi tėvams ant sprando, ir geriau valgo batoną su kefyru, negu eina darbo ieškot... jau pradeda galvot, kad gal jam tiktų ir 40+ moteris, tik kad jo reikalavimai nemaži - butas netinka, reikia didelio ir gražaus namo draustinyje ar pan. smile

As turiu daug ko pasiulyti moteriai ir darbo man ieskoti nereikia.
Problema, kad moterys neturi ko pasiulyti man.

ruko, geria, tatuiruojas, pradurtos, karjeristes, galvojancios kad vyro ir moters santykiai yra 50 ant 50, kurios pateisina skyrybas ir mielai sugriaus vaiku gyvenima seimoje del asmenines laimes, kuri veda prie paleistuvavimo ir gyvenio vienai su katem.

Siandienos moterys nera tinkamos zmonos vardo ar buvimo motinomis smile

Klausimas: jei mergina gyvena su katėmis kiek procentų tikimybė kad ji senmerge?

33

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Bet jus suprantate prie ko tai prives?
1) Jeigu žmonės nustos veistis ir daugintis tokios mažos tautelės kaip lietuviai tiesiog išnyks. Jas isstums labiau skaitlingos ir veislios tautos kur turėti penkis vaikus yra norma.
2) senatvėje bus labai daug vienišų žmonių kur visi gyvens po vieną
3) bus labiau apkrauta socialinė sistema nes visus vienišus zmones reikes išlaikyti
4) moterys bus vis labiau atstumiamos ir niekas nenorės su jomis kurti santykių. Tai jos savo feminizmu pačios save nustumia į vienatvę

34

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Best In The World parašė:
Andre parašė:

Na, gražų vyrą moteris gali rinktis tik vienu atveju - jei žiūri į jį kaip į daiktą ar žaisliuką arba dėl kitų moterų pavydo smile O daugiau - kam tas vyro grožis fizinis?
Ir dar - vyrai, kurie deda savo nuotraukas su pripūstais raumenimis tai tas pats, kai moterys rodo savo išpūstas lūpas ir netik - taip ir atrodo, kad jei kas bakstelėtų su adatėle, tai ir sprogtų smile
bet nesiginčysiu - daugumai labai gražu smile
Jei jau kalbant apie vyro raumenis - tai man patinka vyrai ne su pripūstais, o kaip tik su sudžiovintais (nežinau kaip lietuviškai) raumenimis - tai suteikia vikrumo ir greičiau gali judėti, reaguoti, jie realiai fiziškai stiprūs, ištvermingi, matosi, kad tokie raumenys užauginti ne keletą metų kartojant tą patį judesį tvankioj salėj, o natūraliom sąlygom. Iškart atrodo, kad toks vyras ir matęs, ir žino, ir patyręs daugiau, tad su juo bus įdomiau ir saugiau - tai gyvas žmogus, o ne biorobotas smile


Tavo nuomone nelabai skaitosi, nes tu is praejusios kartos.
Mano seneliu (jusu tevu) kartos buvo paskutines kartos kurios buvo tradicines.
Tavo ir mano tevu kartos, buvo tos, kurios sugadino sia visuomene, nes pradejo abejoti tradicinem ir experimentuoti su "vyras ir moterys seimoje 50 ant 50" kas lemia skyrybas.
Mano kartos jau yra aukos, uzauge debilai.
O musu vaiku jau bus vienetai kurie susilauks ju, o tie kurie susilauks tai zegnojuos kokie invalidai ten augs.

Is tavo kartos zmones kaip jiem pasakai kad moterys nudurnejo, jie netiki, mano tevai irgi netiki, jie galvoja kad su manim kazkas blogai kad as nesizeniju big_smile.
As ir turbut ju vietoj netikeciau. Nes skamba tikrai keistai.
Bet tiesa ta, kad jeigu ir tave ir Laimute paverst dabar 20 metu panom jus neisteketumet kaip jus dabar esate istekejusios o jei ir sutiktumet tokius vyrus kokius turit dabar, jus i juos net neziuretumet nes laikytumet juos prasciokais.

1 moteris vidutines isvaizdos per 1 valanda soc tinkluose gauna demesio is 100 vyru
Nei vieno zmogaus, nesvarbu vyro ar moters psichika negali atlaikyti tokio susidomejimo is priesingos lyties, cia tas pats kas ant tavo hormonu atomine bomba uzmest.
Moterys sako "NE" vyram vien del to, nes jom nepatiko ju sortu spalva big_smile Kai turi toki pasirinkima gali but isranki iki tokio lygio, kad vien uz antakio  plauka i ne ta puse pakrypusi jos tave atmes.

Jum to nesuprast, nes jus uzauge sveikai, su sveika kultura, sveikuose namuose. Jus skaitet dastojevskius ir pan. Siuolaikines mergos skaito hari poteri ir 50 pilku atspalviu (erotine knyga).
Ju galvos facebookais ir instagramais primaitintos.

Jos zino tik viena  dudele "meile lygybe ir tolerancija gerai" bet jos net nezino kuo pvz tolerancija gali buti blogai ir jos net nesidomi.

Kai parsau jom per puse trumpesne zinute nei va sita jos sako "neskaitysiu litaniju" nes jom 8 eilutes teksto yra per daug teksto skaityti. Jom rupi popsas, muzika, festivaliai, trali vali ir grazus bernai big_smile

Va kokia karta uzaugo. Ir jo yra tylliu "paneliu" kurios kuklios ir padorios ir adekvacios. Bet tai tik pavirsiuje. Kaip tyli kiaule gilia sakni knisa taip tyli pana ilga desra ryja. Ju instagram ir telefonu zinutes netyla nuo vyru. Atsidaryt uztenka programele kaip "snapchat" ir ten yra sarasas zmoniu kuriuos gali prideti. Snapchat pagrinde naudoja jaunimas daznai net 18 neturintys paaugliai. Uztenka ivesti i paieska zodi "posla" ir ismeta minimum 100 panu kurios uzisrasiusios "posla uz paramele" ir pan.

Tom panom yra 17, kai kuriom 14 kai kuriom 20. Kai pagalvoji, juk tai kazkieno durkos... tu manai tevai zino ka jos daro? nezino.
Tau atrodo o va anukele mano kaip smagu... tu nezinai kokius dalykus tavo miela anukele galimai isdarineja savo mobiliajame telefone jeigu ji paaugle. Tu nei neisivaizduoji.

Kur čia ieškoti 18 metes už paramele? Gal paimciau kokia) pabuciau jos sugar daddy

35

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Konstantinas parašė:
Best In The World parašė:
Andre parašė:

Na, gražų vyrą moteris gali rinktis tik vienu atveju - jei žiūri į jį kaip į daiktą ar žaisliuką arba dėl kitų moterų pavydo smile O daugiau - kam tas vyro grožis fizinis?
Ir dar - vyrai, kurie deda savo nuotraukas su pripūstais raumenimis tai tas pats, kai moterys rodo savo išpūstas lūpas ir netik - taip ir atrodo, kad jei kas bakstelėtų su adatėle, tai ir sprogtų smile
bet nesiginčysiu - daugumai labai gražu smile
Jei jau kalbant apie vyro raumenis - tai man patinka vyrai ne su pripūstais, o kaip tik su sudžiovintais (nežinau kaip lietuviškai) raumenimis - tai suteikia vikrumo ir greičiau gali judėti, reaguoti, jie realiai fiziškai stiprūs, ištvermingi, matosi, kad tokie raumenys užauginti ne keletą metų kartojant tą patį judesį tvankioj salėj, o natūraliom sąlygom. Iškart atrodo, kad toks vyras ir matęs, ir žino, ir patyręs daugiau, tad su juo bus įdomiau ir saugiau - tai gyvas žmogus, o ne biorobotas smile


Tavo nuomone nelabai skaitosi, nes tu is praejusios kartos.
Mano seneliu (jusu tevu) kartos buvo paskutines kartos kurios buvo tradicines.
Tavo ir mano tevu kartos, buvo tos, kurios sugadino sia visuomene, nes pradejo abejoti tradicinem ir experimentuoti su "vyras ir moterys seimoje 50 ant 50" kas lemia skyrybas.
Mano kartos jau yra aukos, uzauge debilai.
O musu vaiku jau bus vienetai kurie susilauks ju, o tie kurie susilauks tai zegnojuos kokie invalidai ten augs.

Is tavo kartos zmones kaip jiem pasakai kad moterys nudurnejo, jie netiki, mano tevai irgi netiki, jie galvoja kad su manim kazkas blogai kad as nesizeniju big_smile.
As ir turbut ju vietoj netikeciau. Nes skamba tikrai keistai.
Bet tiesa ta, kad jeigu ir tave ir Laimute paverst dabar 20 metu panom jus neisteketumet kaip jus dabar esate istekejusios o jei ir sutiktumet tokius vyrus kokius turit dabar, jus i juos net neziuretumet nes laikytumet juos prasciokais.

1 moteris vidutines isvaizdos per 1 valanda soc tinkluose gauna demesio is 100 vyru
Nei vieno zmogaus, nesvarbu vyro ar moters psichika negali atlaikyti tokio susidomejimo is priesingos lyties, cia tas pats kas ant tavo hormonu atomine bomba uzmest.
Moterys sako "NE" vyram vien del to, nes jom nepatiko ju sortu spalva big_smile Kai turi toki pasirinkima gali but isranki iki tokio lygio, kad vien uz antakio  plauka i ne ta puse pakrypusi jos tave atmes.

Jum to nesuprast, nes jus uzauge sveikai, su sveika kultura, sveikuose namuose. Jus skaitet dastojevskius ir pan. Siuolaikines mergos skaito hari poteri ir 50 pilku atspalviu (erotine knyga).
Ju galvos facebookais ir instagramais primaitintos.

Jos zino tik viena  dudele "meile lygybe ir tolerancija gerai" bet jos net nezino kuo pvz tolerancija gali buti blogai ir jos net nesidomi.

Kai parsau jom per puse trumpesne zinute nei va sita jos sako "neskaitysiu litaniju" nes jom 8 eilutes teksto yra per daug teksto skaityti. Jom rupi popsas, muzika, festivaliai, trali vali ir grazus bernai big_smile

Va kokia karta uzaugo. Ir jo yra tylliu "paneliu" kurios kuklios ir padorios ir adekvacios. Bet tai tik pavirsiuje. Kaip tyli kiaule gilia sakni knisa taip tyli pana ilga desra ryja. Ju instagram ir telefonu zinutes netyla nuo vyru. Atsidaryt uztenka programele kaip "snapchat" ir ten yra sarasas zmoniu kuriuos gali prideti. Snapchat pagrinde naudoja jaunimas daznai net 18 neturintys paaugliai. Uztenka ivesti i paieska zodi "posla" ir ismeta minimum 100 panu kurios uzisrasiusios "posla uz paramele" ir pan.

Tom panom yra 17, kai kuriom 14 kai kuriom 20. Kai pagalvoji, juk tai kazkieno durkos... tu manai tevai zino ka jos daro? nezino.
Tau atrodo o va anukele mano kaip smagu... tu nezinai kokius dalykus tavo miela anukele galimai isdarineja savo mobiliajame telefone jeigu ji paaugle. Tu nei neisivaizduoji.

Kur čia ieškoti 18 metes už paramele? Gal paimciau kokia) pabuciau jos sugar daddy

pilnas snapchat

36

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Alegra parašė:

Labai norėčiau Best-ui numegsti moterį. Jauną, bet su 50-ūjų metų mąstymu ir puritoniška išvaizda. big_smile

jaunos grazios su 50metu mastymu egizstuoja, ju megsti nereikia.

Tik kituose kontinentuose jos.

37

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Best In The World parašė:
Alegra parašė:

Labai norėčiau Best-ui numegsti moterį. Jauną, bet su 50-ūjų metų mąstymu ir puritoniška išvaizda. big_smile

jaunos grazios su 50metu mastymu egizstuoja, ju megsti nereikia.

Tik kituose kontinentuose jos.

Visur gerai, kol mūsų nėra.
Visi žmonės gražūs, protingi ir geri, kol kartu negyveni. O ypač kito kontinento mergina, kol jos nevedi smile

38

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

O aš imciau lietuvaitę)

39

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Bet idomiai gaunasi. Jei paimi mergą iš snapchato kuriai 17 metų 11 mėn ir 29 dienos tave teisia už pedofilija o jei paimi mergą kuriai 18 metų ir 0 mėn tu jau santykiauji su suaugusia moterimi

40

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Andre parašė:
Best In The World parašė:
Alegra parašė:

Labai norėčiau Best-ui numegsti moterį. Jauną, bet su 50-ūjų metų mąstymu ir puritoniška išvaizda. big_smile

jaunos grazios su 50metu mastymu egizstuoja, ju megsti nereikia.

Tik kituose kontinentuose jos.

Visur gerai, kol mūsų nėra.
Visi žmonės gražūs, protingi ir geri, kol kartu negyveni. O ypač kito kontinento mergina, kol jos nevedi smile

Irodymai rodo, kad vyrai ziauriai patenkinti ir laimingi vede moteris is kito kontinento big_smile
ir tai labai pykdo feministes bet vyrai zvengia big_smile