81

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Alegra parašė:

Best, visais laikais moterys buvo ir padorios ir netgi labai nepadorios. Negi manai, kad anksčiau visos šventos buvo? Tikrai NE. Tik aš manau, kad tą geležinė sovietmečio uždanga nuo vakarų kiek pristabdė. Jei ne ji, sovietų sąjungos moterys būtų buvę gerokai nepadoresnės.
Dabar kas ką nori tas tą daro. Moralės kartelė žemai nukrito, nes gi viskas toleruojama ir kvailystės visokios prirašomos individualumo išraiškai.
Viskas pūna ir griūna.

Ir taip ir ne.

Pries sovietus pries pirma pasaulini kara moterys ir amerikoj buvo padorios.
Lietuva begdama nuo rusijos pradejo nato ir amerikai sikna laizyt tai del to ir pereme degradavusias idealogijas.

Taciau bendrai paemus moterys praeityje buvo daug santuresnes ir statistika yra tame. Nuo pirmo pasaulinio karo laiku moteru pasileidimo lygis dideja. Siandien moterys isteka turedamos nekaltybe tik koks 1proc.

82

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Alegra parašė:

Tik nesidažė moterys tada labai, nes iš išorės buvo sprendžiama kokia yra. Tokias laikė nerimtom, nors ir nekaltos buvo. O tos nedažytos duodavosi su kiekvienu ir niekas ant jų pirštais nerodė.

kazin, nes visos moterys mano giminej nekaltos istekejo.

83

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Reikia sugrizti prie gamtos suredytu dalyku.
Vyras turi buti vyras, jis turi vesti, jis turi rupintis seima, jis turi galvoti, daryti sunkius sprendimus.
Moteris turi buti moteris, gimdyt vaikus ir rupintis seimoje bei padeti vyrui pasiekt jo tikslu.

Moteris ir darbo rinka isvis kazkoks nei meta nei tvora.

Su dvieju tipu zmonemis negalima gyvenime niekada deretis:
1.Teroristais.
2. Moterimis


Moterys nieko niekada neissikovojo, nes jos negaletu nieko niekada issikovoti, jos moterys, jei vyrai noretu dabar galetu pavergti visas pasaulio moteris ir jos nieko nepadarytu. Jau panasiai buvo praeityje, kai jos reikalavo lygiu teisiu del feminizmo jas tiesiog uzdare i kalejima. Ten tada pradejo jos bado streika, tai jas tiesiog per prievarta su piltuveliu kiausiniais maitino. Va ir viskas kovojimas - zyzia jei neduodi ko nori, pradeda zudytis.

Vyrai dave moterim teises, tai dovana moterim nors jos tu teisiu lygiu nesugebetu issikovot ir zengti koja kojan su vyrais. Vyrai zinodami kad jos silpnesnes, gleznesnes is meiles padovanojo teises. Ir kaip moterys atsidekoja?

sika ant vyru, vyrai kiaules, vyrai blogi, abortai, geju teises, leftistai valdzioj, tatuiruojas, vaiku negimdo, karjeristes, neistikimos, visos nekaltybe pilnametystes nesulaukusios praranda ka jau kalbet apie islaukima iki santuokos.

Galia korumpuoja moteris, jos neatlaiko. Negalima niekada duot jokiu 50 ant 50 lygiu teisiu jom.
Vyras uzdirba daug pinigu galvoja valio galesiu islaikyt zmona ir vaikus.
Moteris daug uzdirba galvoja valio nusipirksiu batu.

Mentaliteto skirtumas kaip ensteino ir neandartaliecio.

Ir dar pi*a prota tos duros paskutines neatsiprasant, kad jos romantiskoji lytis. Vyrai laisvai tuokiasi su mokytojom, su kasininkem ir visiskai mum nesvarbu kad moteris mazai uzdirba, kad ji nekarjeriste ir pan. Asmeniskai nepazistu nei vieno vyro nei per zinias nei per radija nesu niekur girdejes kad vyras kasininkas aplamai zmona turetu. Vyrai yra romantiskoji lytis, moterys yra velnio isperos sioj zemej. Pfu ant ju.

84

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Best In The World parašė:
Alegra parašė:

Tik nesidažė moterys tada labai, nes iš išorės buvo sprendžiama kokia yra. Tokias laikė nerimtom, nors ir nekaltos buvo. O tos nedažytos duodavosi su kiekvienu ir niekas ant jų pirštais nerodė.

kazin, nes visos moterys mano giminej nekaltos istekejo.

Visada buvo ir yra išimčių. Nekaltybę, reikalui esant, taip pat galima inscenizuoti. Buvo labai gudrių motinų ir močiučių, kurios norėdamos ištekinti neskaisčią dukrą imdavosi įvairių gudrybių. Dažnai tam reikalui plunksnuotis galvą padėdavo ant kaladės big_smile.

85

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Alegra parašė:
Best In The World parašė:
Alegra parašė:

Tik nesidažė moterys tada labai, nes iš išorės buvo sprendžiama kokia yra. Tokias laikė nerimtom, nors ir nekaltos buvo. O tos nedažytos duodavosi su kiekvienu ir niekas ant jų pirštais nerodė.

kazin, nes visos moterys mano giminej nekaltos istekejo.

Visada buvo ir yra išimčių. Nekaltybę, reikalui esant, taip pat galima inscenizuoti. Buvo labai gudrių motinų ir močiučių, kurios norėdamos ištekinti neskaisčią dukrą imdavosi įvairių gudrybių. Dažnai tam reikalui plunksnuotis galvą padėdavo ant kaladės big_smile.

nemanau kad isimtys.
Gal mieste ir buvo tokie degradave, bet bendrai paemus mano giminej visos moterys istekejo jaunos iki 20 tai tik po viena berna vieninteli su kuriuo nugyveno ir teturejo.

86

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

O aš pasikeles. I darbininkisku profesijų moteras nekreipiu dėmesio bet ir karjerisciu nenoriu. Geriausia tinka moteros iš vidutinio sluoksnio. Ir manau kad išsilavinimas moteriai būtinas ir kad būtų nerukanti

87

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Konstantinas parašė:

O aš pasikeles. I darbininkisku profesijų moteras nekreipiu dėmesio bet ir karjerisciu nenoriu. Geriausia tinka moteros iš vidutinio sluoksnio. Ir manau kad išsilavinimas moteriai būtinas ir kad būtų nerukanti

Statistiskai jei moteris turi aukstaji tai procentai kad tave paliks pakyla man regis iki 80%

88

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Best In The World parašė:
Konstantinas parašė:

O aš pasikeles. I darbininkisku profesijų moteras nekreipiu dėmesio bet ir karjerisciu nenoriu. Geriausia tinka moteros iš vidutinio sluoksnio. Ir manau kad išsilavinimas moteriai būtinas ir kad būtų nerukanti

Statistiskai jei moteris turi aukstaji tai procentai kad tave paliks pakyla man regis iki 80%

Nu bet 20% arba 1/5 kad nepaliks) reikia būti optimistu

89

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Be abejo, mokslų ant pečių nereikia nešioti, bet nekuriose gyvenimo situacijose pagalvojau, ar verta buvo tiek stengtis. Kitiems tavo mokslų tikrai nereikia. Tik sau pačiam ir tai nevisad. Jei žmogus žiolpas ir nesupranta esminių gyvenimo ir išgyvenimo dalykų, jo tie diplomai nieko neverti ir juokingai atrodo, kai nekuris žmogėnas giriasi baigęs aukštuosius, tuo tarpu yra visiškas asilas big_smile

90

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Alegra parašė:

Be abejo, mokslų ant pečių nereikia nešioti, bet nekuriose gyvenimo situacijose pagalvojau, ar verta buvo tiek stengtis. Kitiems tavo mokslų tikrai nereikia. Tik sau pačiam ir tai nevisad. Jei žmogus žiolpas ir nesupranta esminių gyvenimo ir išgyvenimo dalykų, jo tie diplomai nieko neverti ir juokingai atrodo, kai nekuris žmogėnas giriasi baigęs aukštuosius, tuo tarpu yra visiškas asilas big_smile

Man patinka mokslai.
Jei buciau milijonierius, kuriam nereikia eit i darba tai pasibaigciau visus universitetinius kokie yra turbut big_smile
kolekcionuociau diplomus, kaip lietuvos moterys kolekcionuoja sifilius big_smile

91 (redagavo Darius 2023-12-01 19:26)

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Konstantinas parašė:
Darius parašė:
Best In The World parašė:

niekas nenori karjeristes moters, nebent bobvyris

kodel?

Nes per daug valdinga neminksta ir nemoteriska

ar butinai tokia ji turi but?

Konstantinas parašė:

O jeigu karjeriste dar padarė karjerą ne privačiam versle o valstybės tarnyboje arba politikoje tokioms išvis neapykanta atsiranda

big_smile kodel ? big_smile

92

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Nes toks gyvenimas

93

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Darius parašė:
Konstantinas parašė:
Darius parašė:

kodel?

Nes per daug valdinga neminksta ir nemoteriska

ar butinai tokia ji turi but?

Konstantinas parašė:

O jeigu karjeriste dar padarė karjerą ne privačiam versle o valstybės tarnyboje arba politikoje tokioms išvis neapykanta atsiranda

big_smile kodel ? big_smile

jei esi gejus ir tau patinka vyriskos moterys tai pirmyn big_smile

94

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Kas čia per nesąmonė su puslapiu, pusė rusiškai pusė lietuviškai :::041

95

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Alegra parašė:

Kas čia per nesąmonė su puslapiu, pusė rusiškai pusė lietuviškai :::041

Turbut google translatoriu narsyklej ijungus

96

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Alegra parašė:

Kas čia per nesąmonė su puslapiu, pusė rusiškai pusė lietuviškai :::041

Turbūt rusai užpuolė ieskoka)

97

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Kas čia per nesąmonė su puslapiu, pusė rusiškai pusė lietuviškai :::041

Turbūt rusai užpuolė ieskoka)

Tegul, gerus rusus aš myliu smile
Jo, tikrai, kaip sako Best, per Google įėjau.

98

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Vyras neturi atrodyt kaip maišas.... Nors gal vyrams atrodo kitaip - kad maiše slypi daug smegenų bei kitų organų smile

99

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

Andre parašė:

Vyras neturi atrodyt kaip maišas.... Nors gal vyrams atrodo kitaip - kad maiše slypi daug smegenų bei kitų organų smile

O kaip turi atrodyti vyras?

100

Re: Kiek raumenų turi turėt vyras, kaip turi atrodyti?

kaip Konstantinas smile