1

Tema: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Jau ketverius metus Lietuvoje bunu vos karta per menesi ir tik labai trumpam. Gyvenu Estijoje ir pastebiu, kokie netolerantiski vietiniai visiems, kas nuo ju skiriasi, nesvarbu ar rase, ar tautybe, ar vos ne gyvenamuoju miestu. Pati esu ne karta su tuo susidurusi, todel man idomu , kas lauka kai grysiu i Lietuva. Ar lietuvaiciai irgi tokie nepakantus kitatauciams? Kaip tarkim lietuviai reaguotu i gatve pedinanti juodaodi, inda ar panasiai? Ar sveciui butu saugu?
 

2

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Na as tai tikrai reaguoju labai normaliai. Ivairus kitatauciai jau tapo iprasta. Nezinau kaip kituose miestuose, taciau Vilniuje dar nemaciau kad zmones labai kreivai ziuretu i juodaodzius, japonus ar indus.. Mes jau pripratom. Ir mum gyvent jie netrukdo smile Turistai galu gale irgi zmones smile

3

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

o kaip tavo manymu Vilnieciai ziuri i kitataucius, kurie atvaziuoja ne kaip turistai bet su ketinimais apsistoti? Tarkim mano vaikinas indas ir po savaites parsikraustom i LT. Ir mane visi prigasdino, kad jis Vilniuj niekur geriau jau neitu nes atseit labai ten siauteja skinai sad Negi tai tiesa?

4

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Eik tu, gryna nesamone!! Aisku, visokiu yra.. Taciau nemanau kad visi labai jau ziaurus.. Tegu tavo vaikinas buna tolerantiskas musu tautieciams, ir to paties sulauks pats smile

5

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

lietuviai yra tolerantiski absoliuciai viskam... tai kilo nuo tu laiku kai lietuva driekesi nuo baltijos iki juodosios juros ir lietuviai (tikrieji) sudare tik 1/3 visos lietuvos dali...  taip man sake geografijos mokytojas va big_smile

6

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Laura manau kad neturi ko baimintis. Zmones jau senai nebeatsisukineja gatvej pamate juodaody ar turka... smile viskas cia bus tvarkoj.. smile

7

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Laura,22> Pagal tai, kaip pateikei savo nuomonę, galima susidaryti nuomonę, kad lietuviai rasistai.
Nors visų ir nepažįstu, bet drįstu teigt, kad taip nėra.:D
Gal kiek senamadiškų pažiūrų į KITOKIUS, bet tikrai ne didžioji dalis.:D

8

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Laura, 22 parašė:

o kaip tavo manymu Vilnieciai ziuri i kitataucius, kurie atvaziuoja ne kaip turistai bet su ketinimais apsistoti? Tarkim mano vaikinas indas ir po savaites parsikraustom i LT. Ir mane visi prigasdino, kad jis Vilniuj niekur geriau jau neitu nes atseit labai ten siauteja skinai sad Negi tai tiesa?

xexe. leituvoj dar nesusifortmavo kitatauciu nemegimas. mergaites megsta juos vien del to, jog jie uzsienieciai (kaip lietuvius tarkime kaimynes), o lietuviai nebent pavydi jiems smile Siaip nera problemu tokiu. Bet va jei indu privistu su savo tvarka, arba kokiu kinu - tada jau ju nemegtu kaip kokiam londone smile

9

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

nu lietuvoi nera  dar susiformafe rasines neapikantos, bet pazystu viena lietuvi kuris gyvena amrikoi  labai nekencia  negru ir zydu  nors zydu daukas nemegsta, jeigu  Baltarusija istotu i europos sajunga, kaip visi zinom baltarusijoi uzdarbis duag mazesnis negu lietuvoi  tai manau is baltarusijos pradetu imigrantai plust  ir  dirbt lietuvoi automatiskai kadangi jiem reiketu maziau moket jie uzimjtu lietuviu darbo vietas ir manau kad neapinkanta atsirastu, bet kolkas iki to nedagyvenom. nors bendriau geriau pagalvojus lietuvoi ir dabar yra rasine neapikanta romams(cygonam) delto kad jie labai megsta vagiliauti 

10

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Deimantė, 14 parašė:

Laura,22> Pagal tai, kaip pateikei savo nuomonę, galima susidaryti nuomonę, kad lietuviai rasistai.
Nors visų ir nepažįstu, bet drįstu teigt, kad taip nėra.:D
Gal kiek senamadiškų pažiūrų į KITOKIUS, bet tikrai ne didžioji dalis.:D

Oi ne, lietuvaicius myliu ir taip blogai apie juos negalvoju smile Tiesiog buvau prisiurpinta tu, kurie pastoviai gyvena lietuvoje ir mato to, ko nematau as smile Be to net ir mano seimoje yra zmogus , kuris yra atvirai rasistas, tad jei to galima sulaukti is artimu zmoniu, baiminausi, ko sulauksiu is pasaliniu.
Na bet dabar jauciuosi kur kas ramesne smile Aciu visiems labai labai smile

11

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Laura, 22 parašė:
Deimantė, 14 parašė:

Laura,22> Pagal tai, kaip pateikei savo nuomonę, galima susidaryti nuomonę, kad lietuviai rasistai.
Nors visų ir nepažįstu, bet drįstu teigt, kad taip nėra.:D
Gal kiek senamadiškų pažiūrų į KITOKIUS, bet tikrai ne didžioji dalis.:D

Oi ne, lietuvaicius myliu ir taip blogai apie juos negalvoju smile Tiesiog buvau prisiurpinta tu, kurie pastoviai gyvena lietuvoje ir mato to, ko nematau as smile Be to net ir mano seimoje yra zmogus , kuris yra atvirai rasistas, tad jei to galima sulaukti is artimu zmoniu, baiminausi, ko sulauksiu is pasaliniu.
Na bet dabar jauciuosi kur kas ramesne smile Aciu visiems labai labai smile


Lietuvaičiai - geriečiai.;D (joke)

12

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Asmeniškai aš tolerantiškas visiems išskyrus tiems žmonėms kurie vaidina protingus, nors taip ir nėra

13

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

nebutu saugu

14

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

judita, ir kur argumentai? gal garliavoj ir butu nesaugu, vln tai tikrai normalu

15

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

as tai tolerantiska.. man visiskai vienodai sviecia koks zmogus pedina toje pacioje gatveje, gyvena mano kaiminysteje ir pan. Jis indas, juodaodis..ir t.t.

16

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

nu nzn ar lb saugu eit vilniui vakare vienam juodaodziui, nes dar  koki skina sutiks tai gali nekaip baigtis:# o siaip tai manau kad tolerantiski...

17

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

ne uzteko laisvenke su draugu argentinieciu pavaiksciot...tai ishlindo keletas grazio blizgancio galvu ir kaska bande angliskai smaiksciai sneket...mes nekreipem demesio ir nuejo...dar prisiminus kad turim lietuvos gynejus ir kad lietuvoj beveik visi teai juodaodzius izeidineja ciornazopais vadina ir t.t manau vaikus paveikia ir jie nemegsta...zdz esme negrui kinui kitaip atrodanciam lietuvoj pavojinga but...

18

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

he he  tokie greit gauna  i bliuske   big_smile:D  nes  uzsienieciai atvyke  aisq  savaime nebus be  lytu   tai va    big_smile  o   kitas pamates  tavo inda gi nezinos  kad jis cia  gyvent susimaste manys atvaziavo  turistas vadinasi ir litu turi big_smile seip ar taip manau  viena diena  pareis    su frunkilu ir be pinigu ir daiktu big_smile

19

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

as manau kad torerantiski jau tikrai nesame..pvz.esi zemaitis ir kalbi savo tarme kur nors nuvaziaves ka pagalvojat apie ji is karto?m?kad jis atgyvena ir nemoka kaip visi kalbeti..esame zmones kurie nusistamome pries zmones...kaip kiti nemegsta juodaodziu nors nieko nebus padare...

20

Re: Ar lietuvaiciai tolerantiski kitatauciams?

Ugne, 16 parašė:

nu nzn ar lb saugu eit vilniui vakare vienam juodaodziui, nes dar  koki skina sutiks tai gali nekaip baigtis:# o siaip tai manau kad tolerantiski...

tai siaip gali atsitikti ir vokietijoje, cekijoje ir pan, kur veikia tokios neofashistines organizacijos, bet, mano manymu, bent jau vilniaus centre net ir nakti yra saugu. apskritai, atleiskit uz toki pagyruniskuma, bet, manau, vilnius visada buvo ir bus tolerantiskesnis miestas viskam, naujovems ir kitokiems zmonems, nes ir populiacija cia labai skirtinga. o ir bastytis naktim po kokius naujininkus nepatartina - tai tiesiog kvaila. pvz, net ir vokietijoj, olandijoj, belgijoj nieks naktim nesibasto po arabu, turku rajonus.