1 (redagavo skaicius 2024-03-03 18:32)

Tema: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Aš Aivaras, man 25 metai, paskyra, kuriau galvodamas, kad bus užblokuota ir neatsiblokuos, kaip kituose forumuose, todėl dėjau feikyta (netikrą) paskyrą, kad nedingtų mano pagrindiniai duomenys.

Pasidalinkit, nes jų žmonių užverbuotas hekeris, trina forumą ir accountą ir blokuoja prieiga prie puslapio.

Nusikopijuokit ir įdėkit į interneto nuorodas. Nusikopijuokit į wordus ar notus.

Prieiga, prie failo:
file:///C:/Users/Vartotojas/Desktop/HEAD%20APARATS.%20FINAL%20NOTES.%201%20dalis.%20%C4%AEk%C4%97limas%202023-12-26.html

Pakeičiu, nuoroda, nes debilai išlieka debilais žmonėmis, per visą pilvą apsijuokia tarp žmonių, kurie yra niekšai. Nes, jau blokavo, prieiga prie linko
file:///C:/Users/Vartotojas/Desktop/HEAD%20APARATS.%20FINAL%20NOTES.%201%20dalis.html

Išsisaugokit, nes jum visiem nuo niekšų, kurie išlieka niekšais, reikės gyventi pasaulio pabaigoje, sunaikins žmonija. Trina ir trina ir neleidžia perskaityti ir turėti.
file:///C:/Users/Vartotojas/Desktop/HEAD%20APARATS.%20FINAL%20NOTES.html

Daugiau, pridėtas rašto darbas: nuoroda:
file:///C:/Users/Vartotojas/Desktop/HEAD-APARATS.-FINAL-NOTES.-1-dalis..html

Skaitykit ir dalinkitės, nes jau daug sykių trina rašto darbą:
file:///C:/Users/Vartotojas/Desktop/HEAD-APARATS.-FINAL-NOTES.-1-dalis..html

PC programuotojas, kuris blokuoja, slepiasi su windows PC laiko atsukimu ir pakartojimu, kai gali gražinti PC windows serverių darbą.

Koreguoju į naujausią versiją:
file:///C:/Users/Vartotojas/Desktop/HEAD-APARATS.-FINAL-NOTES.-1-dalis..html

Prieiga, prie naujausio koregavimo:
file:///C:/Users/Vartotojas/Desktop/HEAD-APARATS.-FINAL-NOTES.html

Prieiga, prie naujausio šaltinio, kurio dar nespėjo ištrinti.
file:///C:/Users/Vartotojas/Desktop/HEAD-APARATS.html

2

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

O kodėl turėtume kopijuoti bet kokį šlamštą į savo naršyklę? Dar kokiais virusais kompą apkresiu

3

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Aš nekrečiu virusais, o dėl kitų žmonių, keršinimo žmonių, jei duos užduotį hekeriui, tai visko gali būti.

4 (redagavo skaicius 2023-12-26 16:39)

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Bet, patarčiau perskaityti, nes po 10-20 metų ir tu gali tapti galvos aparate, nes dauginsis žmonės ir keršins kuo daugiau žmonėm ir kuo greičiau, kaip korono virusas, ir nelaikis to korono virusu ir žmones susinaikins patys save. Nes per mano praktika, taip buvo ir taip bus dar ilgai.

5 (redagavo skaicius 2023-12-26 16:56)

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Patarčiau, bėgti iš Lietuvos, kuo toliau ar slėptis galvos teritorijose ir telktis į bendrą teritorinę visuminį žmonių centrą ir skaičiuoti galvos įvykius, tai yra galvos laikus, nes metams einant situacijos nesuvaldysit, jei susitelkimo nebus, nes infekuosimės mes visi ir pateksit į nelaukiamą situaciją. Tai užbėkit, įvykiams už akių ir bėkit, kuo toliau iš čia.

6

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Neprasidėkit, nors su jokiais vaikų auginimais ant galvos įvykių.

7

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

skaicius parašė:

Patarčiau, bėgti iš Lietuvos, kuo toliau ar slėptis galvos teritorijose ir telktis į bendrą teritorinę visuminį žmonių centrą ir skaičiuoti galvos įvykius, tai yra galvos laikus, nes metams einant situacijos nesuvaldysit, jei susitelkimo nebus, nes infekuosimės mes visi ir pateksit į nelaukiamą situaciją. Tai užbėkit, įvykiams už akių ir bėkit, kuo toliau iš čia.

O tu jau išsinešdinęs, gudruoli ? big_smile

8

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Alegra parašė:
skaicius parašė:

Patarčiau, bėgti iš Lietuvos, kuo toliau ar slėptis galvos teritorijose ir telktis į bendrą teritorinę visuminį žmonių centrą ir skaičiuoti galvos įvykius, tai yra galvos laikus, nes metams einant situacijos nesuvaldysit, jei susitelkimo nebus, nes infekuosimės mes visi ir pateksit į nelaukiamą situaciją. Tai užbėkit, įvykiams už akių ir bėkit, kuo toliau iš čia.

O tu jau išsinešdinęs, gudruoli ? big_smile

Tai kad Tu pati į vokietyna pabegai

9

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Aš pats užsikrečiau, galima sakyti save, tai pas mane situacija tragi komedinė.

10

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Vaikas, buvau FB rankelę pakeliau ir viskas atsirado, kaip ant delno.

11

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:
skaicius parašė:

Patarčiau, bėgti iš Lietuvos, kuo toliau ar slėptis galvos teritorijose ir telktis į bendrą teritorinę visuminį žmonių centrą ir skaičiuoti galvos įvykius, tai yra galvos laikus, nes metams einant situacijos nesuvaldysit, jei susitelkimo nebus, nes infekuosimės mes visi ir pateksit į nelaukiamą situaciją. Tai užbėkit, įvykiams už akių ir bėkit, kuo toliau iš čia.

O tu jau išsinešdinęs, gudruoli ? big_smile

Tai kad Tu pati į vokietyna pabegai

Kodėl pabėgau? Aš ir ten ir čia gyvenamas vietas turiu. Kur tuo tarpu geriau ten ir gyvenu. Bus neįmanoma nei ten nei čia, yra trečia gyvenimo vieta, o jei reikės bus ir ketvirta. Kiekvienas turi teisę gyventi ten kur geriau.

12

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Čia Lietuvoje ir tuoj ir užsienį tas pats chaosas turbūt įsivyraus, jei kas nors nesiims griežtų laikymosi reikalavimų. Nes supraskit, čia tas pats, kaip korona, atskiruosiuose galvos pasauliuose. Dievaži, žmonės, susimyldomi susiimkit, ir visi susitelkit į bendrą zoną, kad išgyventum šį chaotišką gyvenimo "koronos", tai yra galvos aparatų pasaulio, galvos viruso situaciją.

13 (redagavo skaicius 2023-12-26 17:23)

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Dar kol, protas sveikas ir turit jėgų mąstyti, patarčiau padėti, visaip, kaip galit, nes čia chaosų žemės visur, patikėkit manim, kas bus dar po kelių metų. Apie 500 žmonių iš keršinimo pasaulio, pateko 1 stage iš 100 stage, ir miršta po lėto, tai dėl KB/S skaičiaus, tai dėl maisto stygiaus. Keršinimo pasauliuose, nieko nėra sukurta, tiek kiek mes visi prisidėjom, kad padėtų susiklosčiusioms aplinkybėms.

14

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

skaicius parašė:

Čia Lietuvoje ir tuoj ir užsienį tas pats chaosas turbūt įsivyraus, jei kas nors nesiims griežtų laikymosi reikalavimų. Nes supraskit, čia tas pats, kaip korona, atskiruosiuose galvos pasauliuose. Dievaži, žmonės, susimyldomi susiimkit, ir visi susitelkit į bendrą zoną, kad išgyventum šį chaotišką gyvenimo "koronos", tai yra galvos aparatų pasaulio, galvos viruso situaciją.

Nu tai taip, būtinai padarysime kaip tu sakai.

15 (redagavo skaicius 2023-12-26 17:17)

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Pas mane padėtis gyvenimo nepavydėtina, o pas kitus žmones, taip pat, o dar palaukit po kelių metų, ką per keršinimą padaris ir sugriaus galutinai gyvenimą visiem pasaulio žmonėm. Jei nesiims žmonės, susitelkimo, tai gero nelauk, nes problemos sužlugdis pasaulį. Jei nebus padidinti galvos aparato įvykių, galvos palydovų ir nesukurs ir nepaleis į kosmusą ir jei neduos kiekvienam galvos įvykių atsukėjui po 10 žmonių, gero pasauliui nelauk.

16 (redagavo Alegra 2023-12-26 17:19)

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Įtariu, kad kažkur kažkieno buvo pamiršta tinkamai uždaryti patalpas big_smile

17 (redagavo skaicius 2023-12-26 17:21)

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Mano vardas: Aivaras. Pavardė: Janulevičius. Padariau, per vaikiškumą klaidų ir tą pripažystu, bet nors nereikia griauti pasaulio žmonių su niekšišku specifiniu nukriauptu keršinimu žmonėm. Kaip tokiem, žmonėm paskui galima ir padėti, kai jie tai padaro.

18

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Čia valdžia, žmonės nieko nieko nesiima, visi, kažkur randasi ir visiem ant visų nusispjauti. Nors, susitelkimo į bendrus centrus ir išvykimo iš komforto zonos, išėjimo iš tų pačių gyvenimo sąlygų, kad būtų pas žmones.

19

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

skaicius parašė:

Mano vardas: Aivaras. Pavardė: Janulevičius. Padariau, per vaikiškumą klaidų ir tą pripažystu, bet nors nereikia griauti pasaulio žmonių su niekšišku specifiniu nukriauptu keršinimu žmonėm. Kaip tokiem, žmonėm paskui galima ir padėti, kai jie tai padaro.

Pagooglinau. Januleviciai labai itakingi Lietuvoje. Visur giminių klanai. Todėl ir bėga visi iš Lt

20 (redagavo skaicius 2023-12-26 17:45)

Re: Galvos aparatai. Prasidėjo žmonių pasaulio pabaiga.

Geriau, susitelkti iš centro valdyti viską:
Susitelktie ties centre:
Galvos laikų skaičiavimu, tai yra einančių galvos įvykių skaičiavimu.
Paieškos būriu, kad rastų, galvos palydovų paleidžiančių žmonių perkėlimu į kitą galvos aparato tarpą ir paskyrimo, jų asmeninių galvos laiko įvykių, atsukėjų, kad tai, kas buvo to nebūtų atsukus ramiai, kaip jie bus kitam skirsnyje galvos įvykių. Kad nusileistų galvos įvykių palydovai. Ten, juos specifiniu laiku pakarti, ar sumažinti kitaip, radus.

Patarčiau, nieko nemažinti, nes atsisuka galvos įvykiai, tai yra galvos laikai.
Patarčiau, visur, kur kuria palydovus daryti patikras, kad išsiaiškintų iš kur buvo paleisti palydovai.