21

Re: Audi!!!

Vilius, 20 parašė:

aš sau ko gero rinkčiausi arba dyzelinę "beškę" arba būtent 2,8:)

eksploatacija nuo 2,0 žinoma skirsis - visgi v6 wink elementrariausiai žvakių yra dviem vienetais daugiau:D) ir šiaip bus kažkiek brangesnė:)

na bet mano galva jei automobilis patinka, tai negąsdina ir didesnės išlaidos;)

Esme tame kad B4 su 2.8 varikliu yra pigesne kokias 200 euru nei tarkim su 2.0. Be to, toj su 2.8 privalumu kaip tycia daugiau buna. Matyt gasdina zmones ta kubatura didele, asocijuojasi su didelesmis kuro sanaudomis. Bent jau is teorines puses tai jos ne taip daug ir skiriasi smile

22

Re: Audi!!!

Rolandas, 22 parašė:
Vilius, 20 parašė:

aš sau ko gero rinkčiausi arba dyzelinę "beškę" arba būtent 2,8:)

eksploatacija nuo 2,0 žinoma skirsis - visgi v6 wink elementrariausiai žvakių yra dviem vienetais daugiau:D) ir šiaip bus kažkiek brangesnė:)

na bet mano galva jei automobilis patinka, tai negąsdina ir didesnės išlaidos;)

Esme tame kad B4 su 2.8 varikliu yra pigesne kokias 200 euru nei tarkim su 2.0. Be to, toj su 2.8 privalumu kaip tycia daugiau buna. Matyt gasdina zmones ta kubatura didele, asocijuojasi su didelesmis kuro sanaudomis. Bent jau is teorines puses tai jos ne taip daug ir skiriasi smile

turbūt norėjai pasakyti, v6 bus brangesnė 200eu:) dėl privalumų tai tikra teisybė:) nors bičiulis turi 2,0 iš italijos su AC, pilna elektra ir pan.:) be to 2,0 su dujom lengviau pasileidžia, nors važiuoja ir 2,8 wink

23

Re: Audi!!!

Butent kad pigesne. Vargu ar rastum uz 2000 euru 1992 metu 2.0 audine su el langais, r16 ratais, rekaro sedynemis,ABS ir t.t. Tokia 2.8 motoru kainuoja apie 1900 euru.

24

Re: Audi!!!

rolandai, kažką painioji:) specialiai atsidariau autopliusą ir pažiūrėjau, iki 2000eu rudau tik dvi 2,8 ir vieną 2,6, tuo tarpu keturkaušių gal 30vnt. apskritai beškė šešiukė nėra itin dažnas reiškinys;)

25

Re: Audi!!!

Blyn, pries 2 savaites apejau Utenos turgus. Su 2.8 retai pasitaiko tai tiesa, ne tai kaip 2.0. Vos kelias radau su 2.8. Viena ka tik nuotralo nukelta buvo, butu uz 1900 atidave. Nepopuliarios jos yra, bel brangesnio draudimo, isitikinimo kad besote yra. Plius ekspotui i rusija jos neina, del kubaturos.

26

Re: Audi!!!

o del kuro sanaudu, jus cia tikriausiai visi mane iskeiksit ir sakysit kad esu klounas, bet is patirties zinau kad 2.8L ne beske o C4 su antros kartos duju yranga pernsininko rezimu mieste suvalgo 13, max 14ltr duju... kelyje vaziuojant 100-120 galima ysitekt i 10ltr, su salyga kad grejtis daug maz bus visalajk pastovus smile apie B4 negaliu nieko pasakyt, bet jauciu kad sanaudos nedaug turetu skirtis smile

27

Re: Audi!!!

13-14 litrų? gali būti, tikiu:)

ten vienas itin patyręs veikėjas siūlė scorpą, tai aš galiu pasakyti, kad daugiau gyvenime jokių ne tik kad scorpų, bet ir apskritai fordų nebenoriu turėti;D

28

Re: Audi!!!

Valdas, 21 parašė:

o del kuro sanaudu, jus cia tikriausiai visi mane iskeiksit ir sakysit kad esu klounas, bet is patirties zinau kad 2.8L ne beske o C4 su antros kartos duju yranga pernsininko rezimu mieste suvalgo 13, max 14ltr duju... kelyje vaziuojant 100-120 galima ysitekt i 10ltr, su salyga kad grejtis daug maz bus visalajk pastovus smile apie B4 negaliu nieko pasakyt, bet jauciu kad sanaudos nedaug turetu skirtis smile

Ar pats tokia vaizinejai?

29

Re: Audi!!!

c4 nebloga labai patogi, didele , bet rodos kad jos panasios tik labai skirtingai varykliai dudeti s4 labai tvarkingai uzdeti tai kai remontuosi gali kai kuriu varzteliu neatsukti ir sitos dangos nenuimsi

30

Re: Audi!!!

gal kas mate audi 100 concept

31

Re: Audi!!!

zinot kad HUMMER rija 100km 40litru

32

Re: Audi!!!

Vaidotai tai tu gal enciklopedija kokia parasyk apie mashinas ziuriu daug ziniu turi

33

Re: Audi!!!

jus neysivaizduojat kiek as s4 euru isleidau remontui airijoj:Dpatarciau jos niekam nepirkti
kiek ji man atsistojo buciau airikska A8 nusipirkes ir dar taxam butu likia big_smile

34

Re: Audi!!!

S4 maladec bet prie sirdies labaiu man RS2 arba S2 tiesiog malonios mashinyte nedideles manevringos ir tiesiog greitos.. smile 2.2 benzinas su daugiau nei 200 arkliuku..:D pasaka ne mashina.. skrist belieka.. big_smile

35

Re: Audi!!!

Aplamai man Audi geriau nei Mersas!
Drasei gali pirkti Audi nera jos birancios masinos (zinoma jai nelauzisi) Ir jai turi lt pirk S4

36

Re: Audi!!!

c4 jei pirksi tai ramiai vazinesi daug maz bet jei s4 tai skraidysi bet kam c4 juk a6 pereinama tas pats beveik

37

Re: Audi!!!

Igoris, 19 parašė:

Vaidotai tai tu gal enciklopedija kokia parasyk apie mashinas ziuriu daug ziniu turi


neiseis

38

Re: Audi!!!

man zeuriai noretusi audi s1....bet is kur tokia lietuvoj istraukt???:((

39

Re: Audi!!!

mano tevas turejo audi att bet jo manimu darbar nusipirko geresne.

40

Re: Audi!!!

s4 valdo, ypac kai paguldai spidometra iki dugno