1 (redagavo Tadas 2024-06-24 20:40)

Tema: Kaip rasti Sugar Babe

Esu verslininkas ir neturiu laiko romantikai, tiesiog noriu pastovios meiluzes, uz parama,  kuri bus man dedikuota, bet nekurtumem seimos. Uz parama aisku. Prostitutes nedomina, nes visi jas turi - man nebetinka.
Kur jus ieskotumete, gal yra kokia agentura?
Tiktu kokia emigrante, kuri tingi dirbti. Man tereiketu pykstelt ja tris kart per savaite ir pinigeliai eina.

2

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Kam tau moket tu kurvu visur uz dyka pilna

3

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Tadas parašė:

Esu verslininkas ir neturiu laiko romantikai, tiesiog noriu pastovios meiluzes, uz parama,  kuri bus man dedikuota, bet nekurtumem seimos. Uz parama aisku. Prostitutes nedomina, nes visi jas turi - man nebetinka.
Kur jus ieskotumete, gal yra kokia agentura?
Tiktu kokia emigrante, kuri tingi dirbti. Man tereiketu pykstelt ja tris kart per savaite ir pinigeliai eina.

Pazintysxxx ir grupės soc tinkluose. Įkainiai prasideda nuo 1 tuks eur/mėn čia už pastovia islaikitine

4

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Konstantinas parašė:
Tadas parašė:

Esu verslininkas ir neturiu laiko romantikai, tiesiog noriu pastovios meiluzes, uz parama,  kuri bus man dedikuota, bet nekurtumem seimos. Uz parama aisku. Prostitutes nedomina, nes visi jas turi - man nebetinka.
Kur jus ieskotumete, gal yra kokia agentura?
Tiktu kokia emigrante, kuri tingi dirbti. Man tereiketu pykstelt ja tris kart per savaite ir pinigeliai eina.

Pazintysxxx ir grupės soc tinkluose. Įkainiai prasideda nuo 1 tuks eur/mėn čia už pastovia islaikitine

1000 per men uz kazkokia pratampyta sterble? nu na...

5

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Ko gero, Tadas rašo kokį nors atsiskaitomąjį darbą ar šiaip straipsnį ir dabar atlieka tyrimą smile
Po kiek laiko galėsime skaityti išvadas, kokioje pažinčių svetainėje kiek atsiliepė moterų, kaip jos pasiskirstė pagal amžiaus grupes, šeimyninę padėtį, visuomenės sluoksnį ir materialinę būklę.
Tikiuosi, atskirai parašys ir kiek vyrukų atsiliepė, bandydami įtikinti, kad jei prostitutės atsibodo, tai gal išbandytų juos smile

6

Re: Kaip rasti Sugar Babe

ne cia tyrimas, kiek pagyvenusiu Jadziu ateis pasmaikstauti.

7

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Tadas parašė:

ne cia tyrimas, kiek pagyvenusiu Jadziu ateis pasmaikstauti.

gal čia Valdas?

8

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Konstantinas parašė:
Tadas parašė:

ne cia tyrimas, kiek pagyvenusiu Jadziu ateis pasmaikstauti.

gal čia Valdas?

Valdas ne tokio lygio kad uz pinigus ieskotu, jis tam visai laiko neturi kai ji taip užklumpa

9

Re: Kaip rasti Sugar Babe

o tai kas ten toks Valdas? Kas per zveris yikes

10

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Tadas parašė:

o tai kas ten toks Valdas? Kas per zveris yikes

Tu nenori zinoti

11

Re: Kaip rasti Sugar Babe

atvariau as viena karta pas tokia baby sutarem del kainos ji kaip nusirenge o ten kojos visos raudonos ir su melynem. ar ji kokia venerine liga serga ar badosi i tas kojas. supratau as kad mano beiby yra narkomane ir kaip begau is ten toliau nei akys mato. daugiau jokiu beibiu gyvenu tvarkinga gyvenima

12

Re: Kaip rasti Sugar Babe

tai gal ten buvo ta pensininke kur komentavo smile

13

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Konstantinas parašė:

atvariau as viena karta pas tokia baby sutarem del kainos ji kaip nusirenge o ten kojos visos raudonos ir su melynem. ar ji kokia venerine liga serga ar badosi i tas kojas. supratau as kad mano beiby yra narkomane ir kaip begau is ten toliau nei akys mato. daugiau jokiu beibiu gyvenu tvarkinga gyvenima

Teisingai, ilgiau gyvensi.

14

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Prasipjauk Rankele irto Cukraus Uzsimesk tongue big_smile big_smile Bus Skanu Ciulppttt big_smile big_smile tongue

15

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Shameless parašė:

Prasipjauk Rankele irto Cukraus Uzsimesk tongue big_smile big_smile Bus Skanu Ciulppttt big_smile big_smile tongue

Kas čia per metodai, blyn big_smile

16

Re: Kaip rasti Sugar Babe

Lengvo budo :::910

17

Re: Kaip rasti Sugar Babe

As parašė:

Lengvo budo :::910

o kam gyventi sunkiai?

18

Re: Kaip rasti Sugar Babe

why did you **** me