1

Tema: Vairavimas isgerus

Tai va panagrinekime sia tema. ar teko kada vairuoti isgerus? Ar teko susidurti zu zmonemis kurie vairavo isgere, ir ar buvot pateke del savo/ne savo kaltes i avarija. Kokia nuomone apie zmones kurie vazineja isgere.

Mantciau jog tokia tema liecia visus nesvarbu ar vairuojam ar nea, ar isgere vairuojam ar nea. nes niekada nezinai kas gali atsitikti tokiu atveju.

Man viena karta teko vo ne susirurti tikraja to zodzio prasme su vienu girtu vairuotoju, jai butu taip atsitike tai varge kas butu atsitike sad

2

Re: Vairavimas isgerus

Ir manau jog reikia rimtai pasmerkti tokius dalykus, beto ir patiems gerai susimastyti.
As 100% niekada nesidau prie vairo isgers, net ir buteli alaus isgeres jau nelabai yra noro sesti. nesvarbu ar pagaus ar nepagaus mentai, manau ne mentuose esme, o tai kokia galima zala padaryti kitiems zmonems

3

Re: Vairavimas isgerus

gerai prisipazinsiu... vaziavau girtas is vieno kiemo i kita. uzgesau tris kartus smile sito vieno pabandymo man uzteko, kad suprasti jog girtam vaziuoti jokiu budu negalima. visom galunem smerkiu toki dalyka..

4

Re: Vairavimas isgerus

beja toks klausimas iskilo kai pamaciau stai si dokumenta ziureti cia

5

Re: Vairavimas isgerus

jo taip as pritariu visais galimais variantas, cia panasiai kaip: baba za ruliom-smert za uglom

6

Re: Vairavimas isgerus

smerkiu 100 proc ir aš, tačiau reikia prisipažinti, teko vairuoti išgėrus, tačiau tai buvo kritinės aplinkybės ir tai buvo neišvengiama. be to išsiblaiviau per 10 min nuo strioko:)

7

Re: Vairavimas isgerus

Stanislovas, 21 parašė:

beja toks klausimas iskilo kai pamaciau stai si dokumenta ziureti cia


tas dokumentas tai ziaurus!
tfu, gerai,kad as girta prie vairo nesedu.. nors tiesa pasakius, tai man ir blaivai sunkiai sekas vairuot big_smile

8

Re: Vairavimas isgerus

neteko sedeti isgerusiam uz vairo (isgerimu nelaikau butelio alaus per vakara) O siaip uz tokius dalykus galunes kapot reiktu predet.

9

Re: Vairavimas isgerus

Teko vairuoti ir paciam ir matyti ir buti vezamam girtu..Ir nieko isgyvenau tfu tfu tfu..:D Cia priklauso nuo zmogaus..Pvz man ir daugumai isgerus isijungia sportinis rezimas..:D Bet yra tokiu (pats maciau) kad paeina sunkiai o vaziuoja normaliai..letai 20km/h greiciu bet vaziuoja..O jei rimtai tai taip aisku cia yra didele blogybe..

10

Re: Vairavimas isgerus

Tomas, 26 parašė:

Teko vairuoti ir paciam ir matyti ir buti vezamam girtu..Ir nieko isgyvenau tfu tfu tfu..:D Cia priklauso nuo zmogaus..Pvz man ir daugumai isgerus isijungia sportinis rezimas..:D Bet yra tokiu (pats maciau) kad paeina sunkiai o vaziuoja normaliai..letai 20km/h greiciu bet vaziuoja..O jei rimtai tai taip aisku cia yra didele blogybe..

mano vienas dėdė iš provincijos.. na jis blaivas beveik nesivažinėja:D) įlipa gatavas kaip šiūpelis į mašiną, įsijungia pirmą krumplį ir visada laimingai parrieda keletą km iki namų ta pačia pirma pavara. kelis kartus pasitaikė iškart po jo važiuoti, tai vėžės lygios ir gražios (keliukas smėlis, žvyras), net neįtartum, kad neblaivus vairuoja

11

Re: Vairavimas isgerus

tai kad parvaziuot parvaziavo tai cai niekis, bet as turiu omeny kokia zala tokie vairuotojai gali ir padaro nekaltiems zmonems. dauguma avariju girtas dazniau atsiperka tik ybrezimais, o nekaltas keleivis ar kitos masinos keliaiviai dazniausiai buna sunkiai suzaloti ar net mirsta.  gerai, pats vairuoji isgerias, bet nesusimastei jog toks pats isgeres gali ant taves uzvaziuoti. visi sako, o as parvaziau laimingai, niekas nesustapde, ar nieko nenutiko - galima pasakyti jog laimes kudikis, bet cia nera pasiteisinimas ar pateisinanti priezastis kodel vaziavai isgeres.

12

Re: Vairavimas isgerus

na nors dar jaunas esu, bet yra teke vairuot ishgerusiam.. nedaug.. smile keleta buteliu alaus.. ir aisq ne su mashina, tachiau su motoroleriu.. smile kokia 1-2 val nakties.. big_smile pats pajutau, kad reakcija nebeta ir tt.. smile tachiau jeigu isheina - vengiu vairuoti ishgeres.. geriau sedi y taxa ir vazhiuoji laimingas.. ir pachiam ir aplinkiniam geriau smile

13

Re: Vairavimas isgerus

Stanislovas, 21 parašė:

tai kad parvaziuot parvaziavo tai cai niekis, bet as turiu omeny kokia zala tokie vairuotojai gali ir padaro nekaltiems zmonems. dauguma avariju girtas dazniau atsiperka tik ybrezimais, o nekaltas keleivis ar kitos masinos keliaiviai dazniausiai buna sunkiai suzaloti ar net mirsta.  gerai, pats vairuoji isgerias, bet nesusimastei jog toks pats isgeres gali ant taves uzvaziuoti. visi sako, o as parvaziau laimingai, niekas nesustapde, ar nieko nenutiko - galima pasakyti jog laimes kudikis, bet cia nera pasiteisinimas ar pateisinanti priezastis kodel vaziavai isgeres.

aš visą tą puikiai suprantu, jei būtum paskaitęs prieš tai buvusią žinutę, kad tam nepritariu visu 100proc., suprantu, kokia yra rizika, pasėkmės. man labai keista, kad tiek daug neblaivių sulaikoma miestuose per reidus, nesitikėjau, kad tokie skaičiai bus..:V

14

Re: Vairavimas isgerus

Nepateisinu absoliučiai. Nesuvokiu, kaip taip galima būti "padėjusiam" tiek ant savo, tiek ant kitų sveikatos. O kad ir ramiai bei lėtai iišgėręs važiuoji, juk nežinai, gal į tave kas nors įsimūrys ir atsiras būtinybė mentus kviest. Pripūsi - būsi kaltas, nors iš tikro avarija įvyko ne per tave.

15

Re: Vairavimas isgerus

niu as tai nekenciu ir negaliu kai zmogus isgeres vairuoja...gal todel kad per viena girtuokli nebeturiu artimo zmogaus.....isgeriai tai buk namuos lovoj gulek

16

Re: Vairavimas isgerus

Visiskai to netoleruoju. Per daug skaudziai esu pasimokius. Ne is savo asmenines patirties, o draugu, kuriu nebera.. Zmones, nevaidinkit sustru, prisizaisit.. sad Kazkada draugas atvaziavo pasiimt. Nezinojau kad jis isgeres. Pavaziavus keliasdesimt metru liepiau jam sustot. Nors buvo naktis ir praktiskai nebuvo kaip grist, nes gyvenu beveik uzmiesty, pirmenybe suteikiau savo sveikatai ir gyvybei, o ne kazkokiam adrenalinui.. turekit proto

17

Re: Vairavimas isgerus

siaip su girtais ne viena ir ne 50 kartu vaziaves aisku buvo nutikimu tokiu kaip 2 kart masina apvertem ir siaip reakcija yra paveliuota i posuki per velai pasuka bet yra tokiu kurie isgere vaziuoja geriau negu blaivi big_smile

18

Re: Vairavimas isgerus

"yra tokiu kurie isgere vaziuoja geriau negu blaivi " - tokiu atveju pasaulyje dar nepasitaike

19

Re: Vairavimas isgerus

nuo kada ikale pilieciai geriau boranka sukios :? manaukad swairalai ir boranka - nesuderiami..

20

Re: Vairavimas isgerus

priklauso nuo kiekio beto buvo per auto-pilota tipo buvo slalumas ir dave apvaziuot neisgerus ir isgerus ir laikas buvo netgi geresnis kaip vairuotojas isgeres