21

Re: Vairavimas isgerus

na tai jei tik taurele nuo kurios tik kvapas burnoj tai nieko bet as nepraktikuoju ir netoleruoju tokiu personu..

22

Re: Vairavimas isgerus

tai gal ponas karolis neziurejo tos laidos?

23

Re: Vairavimas isgerus

Gintaras, 23 parašė:

tai gal ponas karolis neziurejo tos laidos?

kokios :?

24

Re: Vairavimas isgerus

ziurejo ir be bairio geresni laika pamuse ten rodos 0.4 promiles pripute

25

Re: Vairavimas isgerus

Stanislovas juk tau aiskina zmogus kad jo dede ant 20km.per valanda vazu9oja ir ne daugiau 1pavara tai kokia zala jis gali padaryti a?:?

26

Re: Vairavimas isgerus

Benas, 23 parašė:

Stanislovas juk tau aiskina zmogus kad jo dede ant 20km.per valanda vazu9oja ir ne daugiau 1pavara tai kokia zala jis gali padaryti a?:?


vadinasi vairuot isgerus net ir letai yra gerai?

27

Re: Vairavimas isgerus

As manau kad taip juk  tada pavojaus maziau yra tiesa?

28

Re: Vairavimas isgerus

1 faktas - apsvaigus suprasteja reakcija ir koordinacija
2 faktas - ne veltui protingi dedes VISOSE salyse nusprende uzdrausti vairuoti isgerus
3 faktas - isgere zmones net ir vaziuodami letai sugeba uzgesinti nemazai gyvybiu.
Tau tai mazas argumentas?

Vaziuojant net ir 15 km/h greiciu galima neatitaisomai suzalot daugybes zmoniu sveikatu. Kaip? Uztenka netikslaus manevro

29

Re: Vairavimas isgerus

sutinku (gintaras 23) nes musu Tevynej ir taip daur zmoniu ant asfalto dangos mirsta.. :}

30

Re: Vairavimas isgerus

Pas mus mirtu ZYMIAI maziau jeigu
1) neklausytu mito apie atsegtus dirzus ir isgelbetas gyvybes
2) jei nesetu uz vairo nors kiek isgere
3) jeigu neatlikinetu show elementu be patirties ir tinkamai paruosto automobilio (priedo atliekama atviruose keliuose)

31

Re: Vairavimas isgerus

joa ir dar kai genijai tik su 2 sawaiciu stazu vaidina erelius ir draskosi musu keliuose.. man tai atrodo apgaletina :}   o velnias visada sawiems pakisa pagalve, juk daug visi girdejom atweju kad girtas vairuotjas atsitrenke i kita  auto ir nernukentejo  o kitoj maskej daug lavonu...

32

Re: Vairavimas isgerus

Linas, 18 parašė:

joa ir dar kai genijai tik su 2 sawaiciu stazu vaidina erelius ir draskosi musu keliuose.. man tai atrodo apgaletina :}   o velnias visada sawiems pakisa pagalve, juk daug visi girdejom atweju kad girtas vairuotjas atsitrenke i kita  auto ir nernukentejo  o kitoj maskej daug lavonu...


Na jei velnias pagalve saviem pakisa pagalve:) Tai galima butu isvesti  formule, kad jei visi vairuotu isgere, tai ir po avariju liktu sveiki:) Na mano kavailas humoro jausmas jei ka:D

33

Re: Vairavimas isgerus

Linas, 18 parašė:
Linas, 18 parašė:

joa ir dar kai genijai tik su 2 sawaiciu stazu vaidina erelius ir draskosi musu keliuose.. man tai atrodo apgaletina :}   o velnias visada sawiems pakisa pagalve, juk daug visi girdejom atweju kad girtas vairuotjas atsitrenke i kita  auto ir nernukentejo  o kitoj maskej daug lavonu...


Na jei velnias pagalve saviem pakisa pagalve:) Tai galima butu isvesti  formule, kad jei visi vairuotu isgere, tai ir po avariju liktu sveiki:) Na mano kavailas humoro jausmas jei ka:D

nieko nieko juk ir as kvailas mintis gimdau ir pokstus megstu big_smile

34

Re: Vairavimas isgerus

Karolis, 16 parašė:

priklauso nuo kiekio beto buvo per auto-pilota tipo buvo slalumas ir dave apvaziuot neisgerus ir isgerus ir laikas buvo netgi geresnis kaip vairuotojas isgeres

Blyn, laikas gal ir geresnis, bet kas is to??? vienas neatsargus judesys - bum - taves nebera! kas is to laiko tokiu atveju?? ir siaip pastaba: manai, jei jau greiciau, tai saugiau?? as manau priesingai! nervina mane tokie pasisakymai..

35

Re: Vairavimas isgerus

Karolina, 18 parašė:


Blyn, laikas gal ir geresnis, bet kas is to??? vienas neatsargus judesys - bum - taves nebera!

Gerai jei tik TAVES, bet daznesne situacija - "IR KITU NEBERA GYVUJU TARPE"

36

Re: Vairavimas isgerus

jokiu budu big_smile nekenciu tu,kurie isgere vairuoja...ir gerai,kad jiems baudas tokias deda.. big_smile galetu dar griezciau big_smile

37

Re: Vairavimas isgerus

Savo nuomone jau pareiskiau smile Bet galiu dar taip pasakyt: Zmones, vairuojantys isgere, visiskai nevertina nei saves, nei tu su kuriais vaziuoja, nei apskritai visu eismo dalyviu gyvybiu. Debilai ir gaidziai jie! Visai nenoreciau but uzmusta kazkokio girto paviepelio, ereli vaidinancio! Kepenis gerai atidauzyt tokiem reikia!

Gintarai23, 100% sutinku!

38

Re: Vairavimas isgerus

Karolina, 18 parašė:

Savo nuomone jau pareiskiau smile Bet galiu dar taip pasakyt: Zmones, vairuojantys isgere, visiskai nevertina nei saves, nei tu su kuriais vaziuoja, nei apskritai visu eismo dalyviu gyvybiu. Debilai ir gaidziai jie! Visai nenoreciau but uzmusta kazkokio girto paviepelio, ereli vaidinancio! Kepenis gerai atidauzyt tokiem reikia!

visom 4 uz ;D vel pasikartosiu DIDELE PAGARBA UZ TOKI MASTYMA

39

Re: Vairavimas isgerus

vairuoti isgerusiems-kenkia sveikatai big_smile

40

Re: Vairavimas isgerus

man su gerimais tai beda.tik isgeriu iskart traukia sest vaziuot.budavo ir tokiu situaciju,kad isvis neprisimenu,nei kur nei kaip atvaziavau.viena karta isvis vos paejau,bet vistiek isedau i masina.o draugelis vaziavo is paskos ir ziurejo kur as vaziuosiu,kita diena papasakojo.tai sake visai gerai vaziavau.tai visa laime,kad per tuos vazinejimus neivyko kasnors blogo.seip dabar neturiu masinos.tai ir neteks girtam vazinet.nors girtas ir vazinedavau,bet vistiek esu pries tokius vairuotojus kaip as