41

Re: Vairavimas isgerus

Mantai18, daryk isvadas!

42

Re: Vairavimas isgerus

tai ir darau

43

Re: Vairavimas isgerus

o kam siais laikais nera teke girtam vaziuoti :V budavo reikalas ir vaziuodavau kaime, mieste tikrai neisdrysciau smile buteli alaus isgres visada be baimes sedu uz vairo, nes zinau, kad tokia doze mano reakcijos vairuoti masina nepablogino ir beto esu isitikines, kad 0.4 promiles nevirsyju big_smile
svarbiausia isgerus vaziuoti su protu ir neisijausti i ralio meistro vaidmeni wink
draugas labai protingai isgeres vaziuoja smile trecias begis, greitis 50km/h ir 5km ramiai namo kaimo keliukais big_smile
na o prisprogus taip, kad vos paeiti begali tai geriau is karto i lova virsti, o ne apie vairavima mastyti wink big_smile
bet kazkaip sugeba zmones vaziuoti ir 4 promiles dar ipucia big_smile big_smile big_smile

44

Re: Vairavimas isgerus

nekenciu girtu !!! neduok dieve man ant akiu pasivelia kuris sedi masinoje cia tipo pazystami nesu manijakas nepuldineju prie visu atimu raktelius is kart ir fsiuo!!!! reik pagalvoti  netik apie save bet ir apie kitus!!!

45

Re: Vairavimas isgerus

ir apie masina dar verta pamastyti big_smile big_smile big_smile  po pasivazinejimo girtam, daugeliui paskui masinu isore biski patvarkyti tenka wink big_smile

46

Re: Vairavimas isgerus

Siaip kad pargryzt sugeba tai daugiau remiasi tais isugdytais refleksais, o atsiradus neiprastai kliuciai pasimeta ir ja.. nutrenkia.. pvz zmones einancius per pereja ar pan. Vien jau isgerusiu vairuotoju padarytu avariju skaicius sakos savo. Siaip ar taip tikiuosi, kad pas mus atvilks britiska tvarka - uz pirma pagavima isgerus - bauda + viesieji darbai, uz antra (o jei ir siaip linkes nusikalst - ir jau pirmuoju atveju) - sest i kvadratine saule paziuret keliems metams. Paprasta ir veiksminga. Zaidi su kitu gyvybem - atsakyk

47

Re: Vairavimas isgerus

Va cia tai, Gintarai, gerulis smile Tik galetu pirma karta dar tik ispejima duot wink

48

Re: Vairavimas isgerus

abejoju ar ispejimai padeda, reikia is karto grieztos priemones, tada kita karta nenores net bandyt. va ka tik per zinias sake, autobuso vairuotojas pries kelis metus sukeles avarija kurioje zuvo zmogus, nuteistas liktinai, vel girtas vaziavo ir vel avarija padare. kur protas ?

49

Re: Vairavimas isgerus

ten pas ji vietoj proto skaidrus skystimas matyt jau buvo wink big_smile

50

Re: Vairavimas isgerus

nieks manęs nepriverstų sėst už vairo girtos ar apsvaigusios:) aš jau susinervinus nesėdu už vairo, tai girta.. o dar kai aš tokia išsblaškius.. big_smile

51

Re: Vairavimas isgerus

as vazinedavau isgeres sad laimei dar nieko blogo nenutikdavo dazniausiai dabar girtas nebesugebu masinos atsirakint. o anksciau kai sugebedavau niekas manes nebesulaikdavo sesdavau ir vaziuodavau. gerai kad tas noras pamazu praeina

52

Re: Vairavimas isgerus

Vaidas, 17 parašė:

as vazinedavau isgeres sad laimei dar nieko blogo nenutikdavo dazniausiai dabar girtas nebesugebu masinos atsirakint. o anksciau kai sugebedavau niekas manes nebesulaikdavo sesdavau ir vaziuodavau. gerai kad tas noras pamazu praeina

sitos ydos tai reiketu tau kuo greiciau atsikratyti wink
nors siaip visai smagu kokia nors trasa issinuomoti ir truputi ant drasos padarius pralekti big_smile big_smile
bet tik truputi ant drasos, o ne po 0.5l ant galvos wink big_smile big_smile

53

Re: Vairavimas isgerus

Nevairokite isgere arba Negerkite uz vairo big_smile:D~:D~:D~:D~

54

Re: Vairavimas isgerus

NEWER DRINK AND DRIVE :pp BETER SMOKE AND FLY ---
p.s vazineju visoks big_smile tik dazniau and FLY wink