1

Tema: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

sveikuciai man labaj ydomu kas taj per sulia minties gimnazija ten ziauriai spaudzia ar ne smile taigi pasisakykit apie sita sulia arba pavarykit ant jos ;D
is anksto dekuj smile

2

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

as ne moksleive negaliu nieko pasakyt rasyk tenma kur iki 18 ten rasi moksleiviu tikrai

3

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

cia kokiam mieste?

4

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

Zinau kad zirmunuose smile daugiau nieko smile

5

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

nu ka ash zn... panevezhy irgi yra tokiu pavadinimu... tj...

6

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

Viktorija, 24 parašė:

as ne moksleive negaliu nieko pasakyt rasyk tenma kur iki 18 ten rasi moksleiviu tikrai

viktorija, na cia turbut kvailiausias tavo postas koki esu mates smile:):) siaip minties gimnazija vilniuj yra. paieskok jos puslaplio, dabar berods visos mokyklos tokius turi.

7

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

nebesidomiu as tomis mokyklomis senai as jau jas pamirsusi,as net nez ka reiskia zodis minties gimnazija siuolaikiniam moksleiviui..siaip tai galvojau kad mokyklos pavadinimas.....

8

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

Viktorija, 24 parašė:

nebesidomiu as tomis mokyklomis senai as jau jas pamirsusi,as net nez ka reiskia zodis minties gimnazija siuolaikiniam moksleiviui..siaip tai galvojau kad mokyklos pavadinimas.....

seip taj ir yra ten mokyklos pavadinimas smile geraj tiu galvijei big_smile

9

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

Karolina, 18 parašė:

Zinau kad zirmunuose smile daugiau nieko smile

niu ka as galiu pasakyti seip ta mokyklele kiek as girdejau yra lazdynuose netoli paparcio iki ;D niu nzn tikriausiai kazka sumaisei big_smile

10

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

Zirmunuose yra minties vidurine gal tada.. zodz kazkur gimnazija, o kazkur vidurine big_smile

11

Re: minties gimnazija, ka zinot apie ja?

Aleksandras, 21 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

as ne moksleive negaliu nieko pasakyt rasyk tenma kur iki 18 ten rasi moksleiviu tikrai

viktorija, na cia turbut kvailiausias tavo postas koki esu mates smile:):) siaip minties gimnazija vilniuj yra. paieskok jos puslaplio, dabar berods visos mokyklos tokius turi.

na pas mum nera tokios yra kitokiu gimnaziju.....