21

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Karolina, 18 parašė:

Pritariu smile taciau ju nuomone man yra paskutinej vietoj smile o apie ta nieka, tai cia supratai ka norejau pasakyt, ane?

zinoma supratau. turi savo maza pasauleli su savo draugais ir artimaisiais, o visi kiti yra niekai ;] ko cia nesuprast smile

22

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Nesupratai. Turiu dideli pasauli! Turejau omeny tai, kad tu man nei draugas, nei artimasis, nei siaip pazistamas, kad man butu svarbi tavo nuomone. Esi man visiskai svetimas zmogus. O svetimu nuomone man nelabai rupi. Aisku, idomu ja isklausyt, nieko nesakau, taciau pernelyg jos nesureiksminu. Visais klausimais. Elgiuosi taip kaip man patinka, ir man nesvarbu ka apie mane galvoja kiti. Turiu zmones kuriuos myliu, kurie man svarbus, ir i kuriu pastabas isiklausau. Taciau itikti masems nesiruosiu. Neketinu taikytis prie viso pasaulio. Gyvenu savo gyvenima ir zmones, kurie man nera svarbus niekada nepakeis mano poziurio i ji. Gerbiu kiekvieno issakyta nuomone, ja isklausau, taciau tikrai ne visada i ja sureaguoju ir ka nors keiciu. visiems juk neitiksi. As ir nesistengiu to daryt. Per daug brangus mano laikas, kad ji gaisciau tokiem dalykam. Tikiuosi abar supratai ka norejau pasakyt smile Nujauciu kad vis tiek dabar priestarausi, nors galbut kazkur giliai savyje ir sutiksi su mano zodziais. Pastebejau, kad megsti pasigincyt, esi labai uzsispyres, ir nepripazisti kitokiu zmoniu. Su kitokiom nuomonem ir interesais. Na, bet cia jau ne mano problemos. Siaip pasakiau smile

23

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

man patinka pasigincyt, jei tie gincai veda link tiesos ;] as suprantu ka tu nori pasakyt, bet tu nesupranti ka as sakau smile yra toks dalykas  kaip ivaizdis. draugams jis nerupi, jei draugai tikri, bet ivaizdi reikia palaikyt, kad neatrodyt blogai kitu zmoniu akyse. dar yra pagarba zmogui. tavo elgesys nevertas pagarbos mano, svetimo zmogaus, akimis, nes netesi pazadu, prisisneki, o po to atsiranda "neplanuotu" darbu. supranti ka turiu omeny ? smile

24

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Suprantu puikiai smile Taciau, ar as ka nors zadejau?? Visiskai nieko. Del meeto, sakiau kad ateisiu jei iseis. As nekalta, kad drauge sumaste gimtadieni atsvest savaite anksciau. Idomu, ka pats pasirinktum? Nuo gimimo pazistama geriausia drauga, ar virtualius zmones, su kuriais net nesi bendraves? Del begimo, nesakiau kad begsiu, sakiau kad bandysiu. Paziureciau kaip tu, atsikeles mazdaug 30min pries savo starta, esantis uz vilniaus, visa nakti pries tai sventes, turetum noro, jegu ir sveikatos kazkur begt. Aisku, sakysi "cia ne pasiteisinimas, bla bla bla..". Sakyk ka nori, gal as ir kritau tavo akyse, gal tu manes ir negerbi, taciau pries taip sakydamas, galetum bent pasistengt isiklausyt i viso to priezastis. Ir as tikrai nesiparinsiu del to, ka kazkoks Aleksandras apie mane galvoja wink

25

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Karolina, 18 parašė:

Paziureciau kaip tu, atsikeles mazdaug 30min pries savo starta, esantis uz vilniaus, visa nakti pries tai sventes, turetum noro, jegu ir sveikatos kazkur begt

isvada viena - nemoki susiplanuot veiklos, arba neziuredama i kalendoriu priplepi kad darysi ta ar ana, o pasirodo tos dienos uzimtos ;] ai nu ir dar patarimas is kazkokio aleksandro(kurio gali ir neprivalai klausyt, juk tu jo nepazisti ir jis tau niekas) - maziau pliurpk tadu ! big_smile

26

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Na as tiesiog nemaniau, kad paskutinis skambutis bus atsvestas taip triuksmingai! Jei buciau grizus namo, pasiemus apranga, buciau begus! Bet.. namo grizt neisejo.. smile gerai, paklausysiu dedes Aleksandro ir nepliurpsiu be reikalo smile nors jauciu sunku bus tai ismokt..:D cia biski ne i tema, bet man snd labai gera nuotaika, tai davai nesipykstam, ka? wink

27

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

argi mes pykomes ?! smile nors abu kietakakciai, bet kazkokiu isvadu visgi prieinam ;] pagirtina. reiks dazniau tave uzkabint ir pasigincyt big_smile

28

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Sutinku! big_smile