1

Tema: Begimas i Europos dangoraizi :)

Begimas i Europos dangoraizi. Gal kas dalyvavot arba dalyvausit siemet? Pasidalinkit ispudziais smile

2

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Negi as vienintele savo prarukytus plaucius pravedint bandysiu?:D

3

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

neteko begti seip noreciau pabandyti bet koja skauda baisiai man nes vos netruko nuo svorio kelimo.

4

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

galeciau uzbegti nesustodamas kokiu 15 aukstu... o kiek ten ?... smile

5

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

1010 laipteliu smile

6

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

manau be sansu iki ten nes jauciu ir susirinks daug zmoniu o idomu koks prizas ten bus

7

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Tai ten yra normali registracija, startuoja kas 30s po zmogu, prizai tokie (cia ir moteru ir vyru grupese nepaisant amziaus grupiu): 1vt - 5000Lt, 2vt - 3000Lt, 3vt - 2000Lt, 4vt - 1350Lt, 5vt - 1100Lt, 6vt - 950Lt, 7vt - 550Lt, 8vt - 450Lt, 9vt - 350Lt, 10vt - 250Lt. Kiekvienos amziaus grupes nugaletojam (18-35m, 36-50m, 51 ir daugiau) (ir vyram ir moterim) tokie prizai: 1vt: 500Lt SportLine cekis, medalis, diplomas; 2vt: 300Lt SportLine cekis, medalis, diplomas; 3vt: 200Lt SportLine cekis, medalis, diplomas. Visai verta sudalyvaut, avdrug pasiseks big_smile
 

8

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

siaip kiek zinau ten sportininku nemazai susirenka dalyvaut, tai su savo prarukytais plauciais ir po ziemos prie uzpakalio prilipusiom kojom ne ka tepasieksi big_smile bet aisku linkiu sekmes, papasakosi kaip sekes ;] o 1010 laipteliu, tai kiek aukstu ? ;]

9

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Ei ei!! tu cia prie mano uzpakalio ir koju nesikabinek!! nematei ir nesnekek!:p 31 aukstas...

10

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

o kur tas renginys vyksta??

11

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Vilniuj, prie Europos pc smile

12

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

noreciau tokiam sudalyvaut patinka bėgiojimas-butu tikras savo jegų isbandymas

13

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Karolina bandyk tau pasiseks uzsidek lengvus galesiu duoti kedus.Negalvok apie kai man skauda galvok as subebesiu.Bet manau vis del to kad nuo jusu begiojimui laiptai nevirstu.Seip nedalyvauk nes ten jau yra kas sugeba visokie  patylesiu.seiop del idomumu bet bandyk Mes laikysim tave as ligoninej butinai.bandyk tikrai.

14

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

aciu uz palaikyma, bet po paskutinio skambucio baliaus visiskai sveikatos nebebuvo begt..:) uztat draugai bego, tai nuvare per 5minutes smile o ir pats begimas (bent jau is musu puses) vyko ne del prizu, o siaip del atrakcijos, ir kad maikonus dave chaliavai big_smile kitais metais ir as parodysiu ka sugebu tongue

15

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

nu va.. jauti kad antra karta pasisikai ? neutral i myta neatejai. taip zadejai i dangoraizi begt ir nebegai... kritai mano akyse juodai... hmm

16

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Vai vai vai kokie mes sventuoliai! 1. Del meeto, tai is anksto pranesiau kad nebusiu siaip. Draugai man svarbiau, negu virtualus zmones, su kuriais net nesu normaliai bendravus. 2. Paskutinis pasispardymas mokykloje man taip pat gerokai svarbiau uz begima i europos dangoraizi.  Galvok tu ka nori, man tai zinok visiskai vienodai sviecia. Ne draugas tu man, kad man rupetu tai, kad kritau tavo akyse ar pan. Turiu pakankamai draugu, kurie mane gerai pazista ir palaiko bet kokiu atveju. Nematau reikalo tau teisintis ar pan., nes tu man niekas. Cia ne piktai, ne ironiskai ar pan. Tiesiog konstatuoju fakta. Nesi man artimas zmogus ir man visiskai nusispjaut ka apie mane manai. Tai va smile

17

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

aciu, as ir taip zinojau kad esu niekas big_smile bet pagalvok viena dalyka, draugai yra draugai, bet jei tavo ivaizdis nepazistamu zmoniu akyse bus prastas, tai irgi nera gerai. nepritari ?

18

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Pritariu smile taciau ju nuomone man yra paskutinej vietoj smile o apie ta nieka, tai cia supratai ka norejau pasakyt, ane?

19

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Ole olee as jau cia:)trumpam ilgai nebusiu laikas vaistuku ir i lova jau.

20

Re: Begimas i Europos dangoraizi :)

Susirgai?