1

Tema: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

Ar teko paciam patirti tai?

2

Re: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

taip esu susidures su zenklais.. pvz ejom su draugu gert.. nusipirkom degtines buteli, nesem namo, jis sudzius pats issoko is kisenes ir suduzo ! :-[ cia ir buvo tas zenklas, kad siandien gert nereikia... bet nepaklausem.. nesupratom tada. nusipirkom dar viena, isgerem, isvarem i miesta ir mus uzpuole, sumuse ir dabar jau puse metu problemu turim... stebekit zenklus... as stebiu..

3

Re: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

Minties galia isties pati stipriausia...
jeigu tikesi zenklais...jie tau ir pades,pagalbes...kartais nuskriaus...
bet jei netiki...tai tik dejavu,sutapimas ar pan...

4

Re: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

tiketi tokiais dalykais,kaip mistika isties yra pavojinga...
tarkim tiki...ir del to kyla ivairiausios fantazijos,kai atsiduri kokioje
keblioje situacijoje...tai gali sukelti per didele baime..
sirdis gali nustoti plaukusi...arba..tai gali virsti fobija...
taigi siulau tiketi pasakom veikeu,nei mistika...
realus gyvenimas taip pat grazus...
ir daug daugeu kartu!!!

5

Re: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

ash pats labai domiuosi tokiais dalykais, pats ne wiena esu patyres... labiausiai mane zhawi tokie dalykai kaip pranashingi sapnai, arba astralines keliones.... kol neishbandai niekada nesuprasi, kox tai malonumas

6

Re: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

mano vienas is geriausiu draugu sako, kad per paskutinius du metus jam einant pro sali labai daznai gesta lempos - perdega, uzgesta, kai jis nueina - vel uzsidega.. kazkaip visada tokie dalykai atrode labai juokingi.. galbut kazkas ir yra.. o gal tiesiog per daug musu fantazija veikia dar vaikysteje girdetos pasakos, paauglysteje ziureti filmai?

7

Re: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

Siaip tai as ne zinau
beveik visi zmones sako kad tai tik fantazijos

8

Re: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

visko gi buna=]]]]

9

Re: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

Vija, 24 parašė:

mano vienas is geriausiu draugu sako, kad per paskutinius du metus jam einant pro sali labai daznai gesta lempos - perdega, uzgesta, kai jis nueina - vel uzsidega.. kazkaip visada tokie dalykai atrode labai juokingi.. galbut kazkas ir yra.. o gal tiesiog per daug musu fantazija veikia dar vaikysteje girdetos pasakos, paauglysteje ziureti filmai?

O GALBUT, nesakau kad tikrai, visi tie filma ir pan.paremti tikrai dalykais kuriu zmones nesuvoke. Kaip sakoma, legendos is niekur nieko negimsta..;]

10

Re: MISTIKA,MISTINIAI REISKINIAI.

Sunkus klausimas. Manau, kad visas gyvenimas yra mistika