1

Tema: vaikinai "nebeduoda"

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

2

Re: vaikinai "nebeduoda"

sunkus atvejis. net nezinau kame reikalas galetu buti, kodel neduoda

3

Re: vaikinai "nebeduoda"

tiesą sakant, ne pirmą ir ne antrą kartą girdžiu tokį dalyką:D) naujas amžius:)

4

Re: vaikinai "nebeduoda"

smile tai  cia  yra daugybe  dalyku del kuriu taip  atsitinka  pvz jo kazkokie tai dideli kompleksai   ar dar  kakzokios  ligos   , kita  jei darbas pvz  labai  sunkus fiziskai tai  pavarges  aisq  nieko ir nebenores  (nors  savaitgaliais nedirbame tad  sitas kaip ir atkristu ) asmeniskai  as manyciau kad  cia psichologine  puse  arba liga kalta .

5

Re: vaikinai "nebeduoda"

Na manau kazkur tavo klaidos jei kartu esat tai buvo aistra vienas kitam pradzioje, tai kazkas ivyko netaip kad jinai baigesi...Dar nesu taip girdejusi neikarto,jei zmones kartu tai aistra vienas is daugeliu rimtu dalyku kur pririsa vienas prie kito..
Pasakysiu tiesiai sviesiai manu kad jis ne tai kad neduoda o paprasciausiai nebenori su tavimi suarteti,ir tai nereiskia kad tu turi bloga isvaisda,jus netinkat vienas kitam ir tiek... neuzpyk,nenorejau izeisti cia mano nuomone tik tai...

6

Re: vaikinai "nebeduoda"

nu as asiku pasakysit kad esu jaunas ir durnas, bet manau , kad , gal jam 1 kartas ar kazkas panasaus , nu nezinau is kur tokiu atsiranda.... big_smile

7

Re: vaikinai "nebeduoda"

na jei jis darbe aria po 12 val , tai nera ko tiketis

8

Re: vaikinai "nebeduoda"

Kiek jis beartu visviena tai nenormalu kad visiskai nebenori savo paneles ar dar graziau suzadetines.

9

Re: vaikinai "nebeduoda"

Roberta, 25 parašė:

Kiek jis beartu visviena tai nenormalu kad visiskai nebenori savo paneles ar dar graziau suzadetines.

Bepigu tau kalbet kai nedirbi sunkaus darbo 12 valandu ir nesi vyras   nes to nesuprasi budama  pana Reikia  atsimint kad  mes visi esam zmones ne masinos ar  kazkas  panasaus tikrai  manyciau yra  buve tokiu dienu kai po  daugelio darbu nebesinori nieko tik  miego  o tai kad   supykes  neduoda kaip cia buvo issireiksta tai tera aukstu principu zmogus  ir viskas  kaip sako nereikia pigdyt buliaus big_smile

10

Re: vaikinai "nebeduoda"

Gal kalidingai mane supratai.As suprantu kad vyrai ne masinos jiems jomis ir nereikia buti,seksas juk nesportas su mylimu zmogeliuku,visko buna ir nuovargis ir nenorejimas tai viskas toleruojame,bet jei jau istisai nieko nenori vyras su savo isrinktaja kaip cia rase 1,5 metu tai atsiprasau...Apie ka dar kalba eina,tik kad issiskirtu keliai,nes netinka vienas kitam siaubingai ir kuo toliau tuo bus dar kvailiau....

11

Re: vaikinai "nebeduoda"

nu aprasyta situacija tikrai ziauroka. bet kad tokia tendencija yra, tai as pastebejau. siaip pvz chatuose sedint, seniau reikedavo kabint panas, sunku buvo susidraugaut ir azartas budavo. o dabar vos ne kas antra sneka nesvankybes, veikia atstumianciai, net jei siulytu kazka, galiu lazintis atsisakyciau big_smile bet tokiu ziauriu situaciju mano aplinkoj nera, lyg ir visi draugai normaliai seksualiai aktyvus ir be to gyvent negali ;]

12

Re: vaikinai "nebeduoda"

Per seksą VYRAS nusilpsta, o MOTERIS gauna energijos... Turbūt jis turi kažkokią paslaptį arba yra labai drovus

13

Re: vaikinai "nebeduoda"

Aleksandras, 21 parašė:

nu aprasyta situacija tikrai ziauroka. bet kad tokia tendencija yra, tai as pastebejau. siaip pvz chatuose sedint, seniau reikedavo kabint panas, sunku buvo susidraugaut ir azartas budavo. o dabar vos ne kas antra sneka nesvankybes, veikia atstumianciai, net jei siulytu kazka, galiu lazintis atsisakyciau big_smile bet tokiu ziauriu situaciju mano aplinkoj nera, lyg ir visi draugai normaliai seksualiai aktyvus ir be to gyvent negali ;]

Pilnai sutinku su tavimi... Na o tos panos kurios pacios labai jau kariasi tai kaip tie suniukai kurie daug loja bet nesikandzioja.Na gal ir visokiu kitokiu yra...

14

Re: vaikinai "nebeduoda"

dar su drauge pasnekejau sia tema, idomiu minciu kilo. nuskambejo fraze: vyrai atbukinti i naturalius dirgiklius. ta prasme, kad dabar visur visuomenej, internete, televizoriui moters kunas kisamas nieko neslepiant absoliuciai. apie interneta as isvis patyliu, tiek galima atsisiziuret, kad visam gyvenimui uzteks ir dar anukams pasakosi. vyrai tiek atsiziureje moterisku grozybiu, kad jos tapo banalybem. jokios paslapties nebera, jokio cinkelio, viskas tukstanti kartu matyta. nebereikia stengtis suvilioti panele, kad isitempti i lova ir pamatyti kazka del ko taip ilgai stengeis. dabar jos pacios lipa. psichologiskai nebelieka potraukio. lieka tik naturalus igimtas fizinis potraukis, kuri manau nors nelabai lengvai, bet darbu, ar kokia nors kita veikla galima nuslopint. isvados?.. dar tokiu nepadariau.. dar yra apie ka pagalvot..

15

Re: vaikinai "nebeduoda"

NA manyciau mergyt zinai vaikinai tai daro vin del to kad tu kuo ilgaiau jo trokstum ir jei tau jie duotu ar tu nuo jo nepabegtum?

16

Re: vaikinai "nebeduoda"

idomu diskusija pas jus cia... mano nuomone tai tokie dalykai daznai signalizuoja apie kazkokias sveikatos problemas. jei butum negrazi ar pan. kaip cia kazkas rashe viskas jau senai butu pasibaige...

17

Re: vaikinai "nebeduoda"

Teisingai parasei Rokai,tai jau signalai apie nemazas problemas tarp abieju zmoniu...

18

Re: vaikinai "nebeduoda"

Cia visiskai normalu..As tokia taktika irgi taikau kartais kai pyxtames..:D Bet aisku kita karta kai jau duodi tai reikia duoti kiek galima daugiau..:D O jeigu tai tesiasi ilga laika tai tikrai ne siaipsau..Juk jis jeigu normalus tai tikrai turi kazkam visa tai atiduoti..Jei neduoda tau tai speju kad atiduoda kitai... O tas ten kur 2,5 metu ir nekarto nedave, tai ir arkliui gi aisku kad impotentas..:D

19

Re: vaikinai "nebeduoda"

smile:):)Impotentas gal ir nera ,bet kad turi kita tai tikrai...

20

Re: vaikinai "nebeduoda"

Nu vat,atejo tokia laikai kai vaikinai ispuiko...nuo merginu demesio ir patys tuos nebemokes,net paneles uzkalbinti...
O del to nedevimo,tai man gaila tik paneles...ji taip stengesi,o vaikinas net neivertina to...