21

Re: vaikinai "nebeduoda"

gal nueikit kartu pas seksologa???nu cia toks patarimas...dazniausiai yra kazkokia priezastis,jei vaikinas nenori myletis...gal daktarai pades,gal jam kokia vaikystes trauma....(visko buna)....

22

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile


Inga-o tu pabandyk su juo akis i aki pasneket rimtai.ir tada manau viskas bus aisku ar jis pavarges ar turi kita drauge ar nenori taves,o drauge tai uzjauciu.jai ka tai gali man parasyt gal padesiu smile

23

Re: vaikinai "nebeduoda"

keichiasi zhmones. nbernai bobeja, mergos atvirkshchiai...:D
nezhinau ka tau reik daryt... gal jis tikrai pavarges?

24

Re: vaikinai "nebeduoda"

Kai supyksta ir neduoda - tai nieko cia nuostabaus, bet jei jam skauda galva ir panasiai, tai reiktu susimastyti hmm Gal ka kita turi?

25

Re: vaikinai "nebeduoda"

Ingute noriu paklaust....ar jau taip negali be to gyventi? Nius kad ir savaites...ar cia tau kaip oras? Niu jei taip tai nzn nieko negaliu pasakyt....o jei nea tai galiu duot patasrima;)
Maziau lakstyk ir lysk jam i s...na:D Atsikelk ryte..paleisk garsiai muzika ir nueik i dusa,kol jis dar bus lovoj...Po to uzsimes graziausius apatinius,issitepk kuna losjonu...uzsimesk kokius sexy drabuzius( niu kad galetum su jais iseit i miesta) susitvarkyk plaukucius,pasidaryk makijaza,pasikvepink....Tada savo mylimajam pabuciuji i zanda ir sakai.... Iki brangusis neuzilgo grysiu ir iseini is namu:))))) O namo grysti tik kita diena,visa laiminga ir patenkinta,nors tokia ir nesi:D:D:D:D jei jam bus ne kiek neidomu ka tu darei ir kur tu buvai, tai pats laikas susirinkti smutkes ir ieskot kito,nes jis kita jau rado;)

26

Re: vaikinai "nebeduoda"

big_smile~

27

Re: vaikinai "nebeduoda"

Lilija, 21 parašė:

Ingute noriu paklaust....ar jau taip negali be to gyventi? Nius kad ir savaites...ar cia tau kaip oras? Niu jei taip tai nzn nieko negaliu pasakyt....o jei nea tai galiu duot patasrima;)
Maziau lakstyk ir lysk jam i s...na:D Atsikelk ryte..paleisk garsiai muzika ir nueik i dusa,kol jis dar bus lovoj...Po to uzsimes graziausius apatinius,issitepk kuna losjonu...uzsimesk kokius sexy drabuzius( niu kad galetum su jais iseit i miesta) susitvarkyk plaukucius,pasidaryk makijaza,pasikvepink....Tada savo mylimajam pabuciuji i zanda ir sakai.... Iki brangusis neuzilgo grysiu ir iseini is namu:))))) O namo grysti tik kita diena,visa laiminga ir patenkinta,nors tokia ir nesi:D:D:D:D jei jam bus ne kiek neidomu ka tu darei ir kur tu buvai, tai pats laikas susirinkti smutkes ir ieskot kito,nes jis kita jau rado;)


Aha,tik kai grisi kita diena tik ziurek kad shmutkes jau nebutu surinktos.Idomu ka jis pagalvos kur  buwai visa nakti ir su kuo. sukuo.

28

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

taip taip yra tokiu vaikinu. kurie lauzosi.... keistai atrodo tai... o gal bando pakesti ir taio jau nelabai grazia savo reputacija

29

Re: vaikinai "nebeduoda"

jei ilgesni laika baxuras nenori myletis su tavim,tai jau tikrai persasi isvada,kad turi kazka kita...

30

Re: vaikinai "nebeduoda"

O gal persisitengiai??Solairiumai.. sporto sale... pusryciai ir vakariene..  BET velniai zino.. Tik atvirai pasisnekeja galite ispresti si klausima ir rasti ta aukso viduriuka.

31

Re: vaikinai "nebeduoda"

tik inpotentai neduoda ;DDD

32

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile


nu cia tai tikrai kazkokia anomalija :V tokiai panelei neduoti :V :V
as pats ramiai lovoje nepaguleciau salia taves wink big_smile big_smile

33

Re: vaikinai "nebeduoda"

vyrai lauzosi.. et..  buna buna, ale man nepasitaike dar  big_smile ir visa laime :?

34

Re: vaikinai "nebeduoda"

Vaida, 18 parašė:

vyrai lauzosi.. et..  buna buna, ale man nepasitaike dar  big_smile ir visa laime :?

man dar irgi taip neteko pasielgti wink big_smile big_smile big_smile

35

Re: vaikinai "nebeduoda"

Pasikalbek ir issiaiskink, jei tai nepades, skirkis, nes jei db jau neatitinkat vienas  kito, ateityje bus dar prasciau. Arba susitaikyk ir gyvenk be to smile sekmes

36

Re: vaikinai "nebeduoda"

na, as ir pats panasiai gyvenu.. gryztu po darbo, pavalgau, dar gal koki filma paziurau, ir daznai net savosios nesulaukes uzmiegu.. buna retais atvejais kai abiem iseigines ispuola, tai tada dar, dar, bet ir tai ne visada.. paskutini karta mylejomes pries savaite kazkur, nors gyvenam kartu.. hmm

37

Re: vaikinai "nebeduoda"

  Manau pacios panos kaltos del to.. nemoka sujaudinti, prieiti.. daugeliui dabartiniu panu tik sexo reikia.. o dar viesai sakyti, kad neduoda.. tai asmeniska, intymus dvieju zmoniu dalykas..
visu pirma, manau, ne forume tokius dalykus aiskintis, o su savo partneriu atvirai pasisneket..

38

Re: vaikinai "nebeduoda"

o tu jau tikriausiai moki? esi smarkiai pazengus i prieki:::100 jei tavo vaikinas 17 metu kaip ir tu, tai jam uztenka pamatyt plika papuka ir jau stiebias....!o tu dar issireiski, kad moki sujaudint...!

39

Re: vaikinai "nebeduoda"

Edita, 19 parašė:

o tu jau tikriausiai moki? esi smarkiai pazengus i prieki:::100 jei tavo vaikinas 17 metu kaip ir tu, tai jam uztenka pamatyt plika papuka ir jau stiebias....!o tu dar issireiski, kad moki sujaudint...!

Jeika tai,  "stiebtis" siaip normaliem bachuriukam gali jau vien nuo minciu..:D ir nevien 17 meciam..O ir visiems vyrams tol kol jie pajegus..:D Bet aisku nevisada, priklauso nuo daugko..nuotaikos, kondicijos ir kitu aplinkybiu..:D Kartais gali prireikti ir tavo rankyciu , lupyciu, ar liezuviuko..:D

40

Re: vaikinai "nebeduoda"

na perskaiciau pirma zinute... ir iskarto krito i akis "nesu jam i lova pusricius ir vakariene".. smile prisiminiau pokalbi su bendradarbem, kad jokiu budu negalima vyro (suzadetinio) kasdien lepinti, jie tampa nagli, pripranta ir galiausiai galvoja, kad tu privalai jiems pataikaut, o jie gules ant sofkutes bamba isverte, telika ziuret.. ir dar pyks, uz tai, kad maistas neskanus ar sutinki ji susiraukus su chalatu, o ne issisiepus su neriniuotis apatiniais..