41

Re: vaikinai "nebeduoda"

:?suda cia pesat nieks cia nesilauzo:::246

42

Re: vaikinai "nebeduoda"

kai negauni, tai ir nesilauzai ;] o gal kas dulkina kasdien, tai gali sau leist malonuma ir atsisakyt big_smile

43

Re: vaikinai "nebeduoda"

vaje...blem tema sugalvojo...
tyliai galetu spest savo problema jei jau "neduoda"
man tai cia isvis durna tema...

44

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

man tai visiskai nenormali situacija. Arba tu jo netrauki visiskai. Arba jis gejus..Vienintele iseitis pasisneket tiesiai sviesiai..nors as tai ji seniai jau buciau palikus.

45

Re: vaikinai "nebeduoda"

niu jop situacija nors mirk is juoko big_smile o ypac draugei 2,5m tai ko jie dar buna kartu :? kat vaikinas neduotu tai ce retas atvejis o gal jis kitur gauna

46

Re: vaikinai "nebeduoda"

jo keista daugyste ten pas ta drauge ;]

47

Re: vaikinai "nebeduoda"

ha o man   per akis visi siulosi smile))  apsikeiskim kartais smile

48

Re: vaikinai "nebeduoda"

Gina, 22 parašė:

ha o man   per akis visi siulosi smile))  apsikeiskim kartais smile


vau kaip tau pasiseke :Dtik tu neduodi ane big_smile

49

Re: vaikinai "nebeduoda"

jo:)) nedraugiska as... wink nesidalinu su visais

50

Re: vaikinai "nebeduoda"

As tai dar tokio atvejo nebuvau girdejus!!! Rimta problema!

51

Re: vaikinai "nebeduoda"

o as pritariu tai nuomonei kur kazkas sake arba tu jo VISISKAI netrauki kaip moteris...arba jis GEJUS...

52

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

o jezau, 2.5 metu nieko negauti.....nedraugauciau...
man taip pat buvo toks metas, kada net zliumbiau, nes neduodavo. bet veliau mes issiskyreme ir supratau, kad todel, kad jau nebepatikau jam...

53

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

Man tai persasi tik tris mintis arba jis uzkietejas draciunas, arba turi kita, ar impotentas wink ash tai gal pasilauziciau puse metu bet nedaugiau big_smile

54

Re: vaikinai "nebeduoda"

tj sakyciau lyg ir pasiseke man, nes jei tik yra noro ir galimybes tj kad ir visa para.... aisku su pietu pertraukelem big_smile

55

Re: vaikinai "nebeduoda"

jurga big_smile

56

Re: vaikinai "nebeduoda"

Jurga, 20 parašė:

tj sakyciau lyg ir pasiseke man, nes jei tik yra noro ir galimybes tj kad ir visa para.... aisku su pietu pertraukelem big_smile

vaikinu kankintoja ;]
nezinau jau po poros kartu nebesinori ta pacia diena daugiau. o jei visa para tai ejni paskuj kaip su pampersais, jegu 0 ;]

57

Re: vaikinai "nebeduoda"

as tai kaip ne kaikurie vaikinai kur neduoda 2.5 metu ;] l dziaugiuos kad mano merginai reik DAUG sexo ir daznai. ir tikrai nesilauzau niekad ;]

58

Re: vaikinai "nebeduoda"

kas neduoda ? big_smile rasyk man wink

59

Re: vaikinai "nebeduoda"

Roberta, 25 parašė:

smile:):)Impotentas gal ir nera ,bet kad turi kita tai tikrai...

Bet jei turi kitą kam tos sužadėtuvės

60

Re: vaikinai "nebeduoda"

cia karoc... tokius vyrus tik palaikyt! zinos rupuzes, kaip lauzytis, smagu kai atsirado vyru kurie daba moteris stato i vieta! kai mes norim, tai galva skauda, pavargus ar dar ka...  as uz! maziau ateity lix tokiu mergu kurios tokiu budu va is musu saiposi!