81

Re: vaikinai "nebeduoda"

Aurelija, 18 parašė:

galiu pasakyti-perdaug paneles stengtes,ne grozio praseme tikiu,kad esat fainos paneles:)bet vyrams kartais reikia leisti jusu siekti ir taip pat pasilauzyti,kad jiems patiems truktu jusu silumos,kad jie tiesiog trokstu jusu...patikekit dazniausiai tai veikia,o jei dar truputi paerzni...mmm...ilga naktele garantuota.zinoma yra ir taip kad zmogus nepasiruoses,gal reikia su juo pakalbeti.o gal ji kas nors anksciau uz tave pamyejoi...geriausia butu su juo atvirai pakalbeti ir priimti isvadas.

idomu ir kiek gi kartu si buda esi pati isbandziusi?
seip labai idomu pasidare kaip reiketu paerzinti zmogu jei jis visikai nenori? big_smile
o jei ten pas ji tarp koju wisai suvyto? kas tada? big_smile o gal jam koks netradicinis sekas patinka( gi buna tu pedo, nekro ir wisokiu kitu filijos rusiu ;D )

82

Re: vaikinai "nebeduoda"

man rodos tavo baxuras gejus wink big_smile ;D jis su tawim draugauja tik tam kad nesuzinotu draugai kad jis gejukštis.arba sergo kokiu AIDS. wiens is dwieju big_smile

83

Re: vaikinai "nebeduoda"

Skaiciau skaiciau ir kilo tokia mintis... O gal jis frigidiskas? big_smile  Ten kazkas rase kad po 12val darbo, normalu nenoreti. Nesamones! Esu mergina (o jos kaip zinia dazniau nenori), bet net dirbdama sunku darba kasdien po 12val, vakare su mielu noru pries miega atsipalaiduodavau draugo glebyje.. Juk tai ne sunkumas, o malonumas! Zinoma, jei tas zmogus tave traukia.. Tagi ats: arba tavo vaikinas frigidiskas, arba jus suderinami tik kaip draugai, nes nera sexualinio potraukio (is jo puses).

84

Re: vaikinai "nebeduoda"

gal jus visiskai teisus(ne gal, o tikrai).

85

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

Graicheusei Tas Vaikinas Gejus :-))

86

Re: vaikinai "nebeduoda"

Gal kartais vaikinui reiketoo leisti isplauti indus, atnesti tau kava i lova ir apskritai pradeti elgtis kaip jis?:) Jam neduoti?:) Tiesiog nusisukus uzmigti:) Galboot suveks:) vaikinai pergreit pripranta prie gero gyvenimo:) Ir beje, maziau soliariumoo, maziau sporto kluboo, susirask darba:) Gal po darbo dienos tu irgi nieko nebenoresi?:) ne tik, kad pasimyleti:)

87

Re: vaikinai "nebeduoda"

Aleksandras, 21 parašė:

dar su drauge pasnekejau sia tema, idomiu minciu kilo. nuskambejo fraze: vyrai atbukinti i naturalius dirgiklius. ta prasme, kad dabar visur visuomenej, internete, televizoriui moters kunas kisamas nieko neslepiant absoliuciai. apie interneta as isvis patyliu, tiek galima atsisiziuret, kad visam gyvenimui uzteks ir dar anukams pasakosi. vyrai tiek atsiziureje moterisku grozybiu, kad jos tapo banalybem. jokios paslapties nebera, jokio cinkelio, viskas tukstanti kartu matyta. nebereikia stengtis suvilioti panele, kad isitempti i lova ir pamatyti kazka del ko taip ilgai stengeis. dabar jos pacios lipa. psichologiskai nebelieka potraukio. lieka tik naturalus igimtas fizinis potraukis, kuri manau nors nelabai lengvai, bet darbu, ar kokia nors kita veikla galima nuslopint. isvados?.. dar tokiu nepadariau.. dar yra apie ka pagalvot..

na bet jei myli mergina savo ir tau ji pati graziausia pasaulyje, kaip ji gali taves nesugundyt? siulyciau merginai gerai paglvot apie santuoka ir atvirai pasikalbet su suzadetiniu, jei tu jo nesugundai tai gal jis taves ir nemyli? o tada kokia santuoka....? manau kad ir kiek to nuogo kuno rodytu televizija ar internetas, vistiek mylima mergina (tuo labiau suzaditine) jei ja tikrai myli tau turi sukelt jauduly ir aistra! tegul televizija rodo ka tik nori, bet juk tavo merginos nuogos tai niekas nemato... ir tai ne eilinis vaizdelis o tavo  mergina ar suzadetine.. turi didziuotis, nes tave ji issirinko matyti ta vaizda vieninteliam.... na niekas nesupraskit klaidinga, tai mano nuomone wink

88

Re: vaikinai "nebeduoda"

Kas per temos"NEDUODA"? Eik pas kta...maza vyru sioj zemelej:D

89

Re: vaikinai "nebeduoda"

nu cia tj jo....

90

Re: vaikinai "nebeduoda"

o nemanai,kad reiktu gal pakalbet su juo?gal jis turi tikrai kokia liga,ar kazka tokio,kad negali....jug vyras yra vyras,turetu kaip bebutu noret.kitas gana ziaurus variantas,gal turi su kuo tai daryt ir nebenori daugiau....cia gali surast daugybe variantu,bet manau,kad geriausia iseitis pakalbet!!o tai sau pati paskui prikalsi i galva,blogu minciu..o gal  ten taip blogai viskas nera....

91

Re: vaikinai "nebeduoda"

vibratorius big_smile arba dusho galas;D

92

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile



GERAS IR AS TAIP DARYSIU PAJAUSKIT KA REISKIA NEGAUTI KAI NORI KA REISKIA PRASYTI ARGI NEFAINA JUMS AAAA ?:)))))

93

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga 21 tu ji taip sugundyk,kad negaletu atsispirti...padaryk tiesiog viska,kad jis uzsimanytu, juk vyrams sunku atsispirti vilionems...

94

Re: vaikinai "nebeduoda"

jo\a o cia tai bjeris big_smile vyrai vineijames nedodam moterim:D supras ka reiskia VYRAI big_smile

p.s o gal inga jis impotents? nu nepykl tik pasitikrink wink

95

Re: vaikinai "nebeduoda"

neduokit, neduokit tada vibratoriu paklausa pageres,o jums brangieji rankas isiskaudes...;D;D;D;D;D

96

Re: vaikinai "nebeduoda"

jai mum neduoda tai mum taip pat nebera duoti:)))))

97

Re: vaikinai "nebeduoda"

Na jo tikrai keista,kad tokiuose metuose sexo badas būtų, neturiu ką pasakyti smile:):::201

98

Re: vaikinai "nebeduoda"

jo,o kas bus uz 20 metu.....;D

99

Re: vaikinai "nebeduoda"

isikiskit kankorezi jei taip norit,tada apsiraminsit:(

100

Re: vaikinai "nebeduoda"

tai jauniklem pades:(