121

Re: vaikinai "nebeduoda"

krize vaikinai nenori, merginos nepraso negerai smile:):)

122

Re: vaikinai "nebeduoda"

seip jei ka tai vaikinas duoti ir neturi, nes jei duotu gejus butu smile:):)

123

Re: vaikinai "nebeduoda"

na jau visko galim gauti tik noro reike tureti

124

Re: vaikinai "nebeduoda"

Seksologijos dėstytojas:
- Statistikos duomenimis 18% moterų pastoviai nori, 23% dievina oralini seksą, 38% reguliariai neištikimos vyrams...
Studentas iš paskutinio suolo:
- Po velnių statistiką, mums reikalingi vardai, adresai, telefonai!!!

125

Re: vaikinai "nebeduoda"

Auridas, 23 parašė:

turi kitą ir tiek ;]

Pritariu wink

126

Re: vaikinai "nebeduoda"

Jeigu mergina nesugeba parodyt , kad jo nori tai vaikinas tiesiog aptingsta. Pas kai kuriuos bachurus yra taip jog kuo ilgiau negauna - tuo maziau reikia. Antras variantas , mergina gali buti nuobodi lovoje. Dar yra galimybe , kad bachurui paprasciausiai atsibosta buti situacijoje , kada sekso prasymas tik is jo puses.

127

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

Galvojau ko tau ten neduoda :::640 Nu bet jei neduoda to ,tai tada reikia mokėti pasiimti .Prie kiekvieno žmogaus reikia prieiti savaip .Kaip tai padaryti tu žinai geriau nei bet kas kitas .Jei jis pavargęs sakyk kad jis nieko neturi daryti viska padarysi pati , va .Kaip reikia . :::a17

128

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

isirenkat visokius menininkus ir gyvenkit -ko norejai ta ir turi

129

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

130

Re: vaikinai "nebeduoda"

o tau ne atrodo kad darai per daug gerai daug kam tik pasvajot apie toke moteri vienu sakiniu nori but laiminga keisk tu ta durniu

131

Re: vaikinai "nebeduoda"

Nezinau is kokio cia filmo pasakoji big_smile
Kad kokia mazvaike neduotu kelis menesius tai dar tikiu tipo tik tam vienynteliam atsiduos bet kad bachuras 2 metus neduoda tai net filmuose nemates big_smile  Nebent gyveni su vienu is tu na kad nesusikeikus big_smile Na kuriem ne merginos patinka big_smile
Cia va forume ir ne tik kaip tik mergos bliauna kad bachuram tik tas galvoje big_smile
Tai tu ta kur neduoda su tokia pana kuriai galvoje viskas bet tik ne seksas supirsk ir gyvens jie abudu laimyngi big_smile O is tokios pasijamk ta kuriam tik tas galvoje big_smile

132

Re: vaikinai "nebeduoda"

paziurekit kada jin uzdave klausima pries 6metus beveik:D paciu laiku atsakinejat:D

133

Re: vaikinai "nebeduoda"

o tai gal dar i lova valgit  nesioja vis dar negavus is kur mums zinot

134

Re: vaikinai "nebeduoda"

Nusipirk vibratoriu ir kruskis laiminga.

135

Re: vaikinai "nebeduoda"

...tiesiog uztaikei ant tokiu vyruku,kurie taves nemylejo.

136

Re: vaikinai "nebeduoda"

Aš tai ir pats neduodavau. Načiort, tingis man labai. Po to prauskis ir t.t.

137

Re: vaikinai "nebeduoda"

:::027jo ir man buvo papuoles vienas tokis,,nenorejo duot,,,,pirma karta taip buvo,,,bet pabaigoj.............

138

Re: vaikinai "nebeduoda"

Draugė  ištekėjo  ir  buvo   trečia  žmona.Skyrėsi  jis  ,kad  pirmos  dvi  buvo   neištikimos.Po  kurio  laiko  draugė  pasakoja  jam  per  3 mėn  kartą  reikia ,dabar  aš  suprantu,jo  pirmasias   žmonas.Jei  taip  toliau  tai  ir  iš  manęs  to  susilauks.
Ir  iš  kitos  pažystamos  teko  girdėti,kad  su  sugyventiniu  iš  pradžių  buvo  gerai  ,o  dabar  kaip  su  broliu  gyvena.  Ir  išeiti  iš  jos  niekur  nenori.
Galvojau ,kad  būna  vyrų  šaltų  ,kaip  ir  moterų,bet  kai  dabar  rašo  ,kad  gėjams  reikia  moterų  gyventi  kartu,kad  nuslėpti  savo  seksualinę  orentaciją,tai  ką  gali  žinoti.  Nes  abi  moterys  ir  gražios  ,ir  rupestingos ,taip  ir  nesupratau  ko   joms  trūksta.
Nebereikalo  rašo  ,kad  reikia  surasti  antrą  pusę.
Tai tu ta kur neduoda su tokia pana kuriai galvoje viskas bet tik ne seksas supirsk ir gyvens jie abudu laimyngi  O is tokios pasijamk ta kuriam tik tas galvoje
Čia  teisingiausia  Aivaro  mintis.:::213

139

Re: vaikinai "nebeduoda"

Roberta, 25 parašė:

Na manau kazkur tavo klaidos jei kartu esat tai buvo aistra vienas kitam pradzioje, tai kazkas ivyko netaip kad jinai baigesi...Dar nesu taip girdejusi neikarto,jei zmones kartu tai aistra vienas is daugeliu rimtu dalyku kur pririsa vienas prie kito..
Pasakysiu tiesiai sviesiai manu kad jis ne tai kad neduoda o paprasciausiai nebenori su tavimi suarteti,ir tai nereiskia kad tu turi bloga isvaisda,jus netinkat vienas kitam ir tiek... neuzpyk,nenorejau izeisti cia mano nuomone tik tai...

taip, pritariu Robertai. Tu čia nei prie ko. Gali net nesistengti, jis ne tavo žmogus ir kuo greičiau bėk, nes ankščiau ar vėliau skyrybos neišvengiamos. Tiesiog be aistros ir sekso bendro gyvenimo nebus. Patikėk...

140

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile


gal jam galva skauda? ar tu per daznai nori!?! :-)