21

Re: Megstamiausi spektakliai

keistuoliai \taisykle nr1, arba sapnuoti vilniu draudziama"

22

Re: Megstamiausi spektakliai

Norisi pamineti ,,Mazaji teatra" kuris ziema atsidare Vilniuje. Tada ejau i ,,Moteris smelynuose" premjera ir man labai patiko.Scenografija buvo puiki, sale mane suzavejo savo autentiskumu,o kai nulipau i apacia atsigerti arbatos, nustebau isvydusi panasia i retro stiliaus kavinuke. Siulau apsilankyti smile

23

Re: Megstamiausi spektakliai

Egle, 18 parašė:

Norisi pamineti ,,Mazaji teatra" kuris ziema atsidare Vilniuje. Tada ejau i ,,Moteris smelynuose" premjera ir man labai patiko.Scenografija buvo puiki, sale mane suzavejo savo autentiskumu,o kai nulipau i apacia atsigerti arbatos, nustebau isvydusi panasia i retro stiliaus kavinuke. Siulau apsilankyti smile

pritariu, moteris smelynuose gan idomus spektaklis buwo, nors keistas:)

24

Re: Megstamiausi spektakliai

urvine moteris-super:D

25

Re: Megstamiausi spektakliai

Dagne, 18 parašė:

keistuoliai \taisykle nr1, arba sapnuoti vilniu draudziama"

joa tas tai respect buvo wink

26

Re: Megstamiausi spektakliai

kiek esu grdejas da tai korshunovo oskaro spektakliai super wink

27

Re: Megstamiausi spektakliai

kitokie, bet geri:)

28

Re: Megstamiausi spektakliai

Dar karta noreciau apsilankyti spektaklyje Grobis. Seniai taip smagiai neleidau laiko ir nesijuokiau. Nuostabus juodas angliskas humoras:):):)

29

Re: Megstamiausi spektakliai

mumiai troliai

30

Re: Megstamiausi spektakliai

muuumiai.... Augustinai, kur cia rode? smile

31

Re: Megstamiausi spektakliai

man labai patiko jaunimo teatro " istisu naktu istisu dienu kronikos"
superinis spektaklis, rolandas kazlas kaip visada meistriskai vaidino ;]

32

Re: Megstamiausi spektakliai

Nacionalinis dramos teatras "Zaldokyne" . 1948m isvydes pasauli spektaklis yra nesenstanti klasika,nereali komedija,talentingi aktoriai. Scenarijus gyvas, su siuolaikinemis uzuominomis. Rekomenduoju visiems.

33

Re: Megstamiausi spektakliai

šiaip teatras nelabai.reikia jame nusimanyti.bet nerealiai patiko koršunovo meistras ir margarita.dar norėčiau pažiūrėti.ir lab patiko kalipėdoj V.Sarojano......pavadinimą pamiršau.ten Anužis lab čiotkai vaidino.

34

Re: Megstamiausi spektakliai

as tai daugiausia einu i operhauza...ten mane nemokamai ileidzia....bet istikruju yra tikrai neblogu baletu ir operu....is baletu tai gal labiausiai raudonoji zizel,o is operu tai don zuanas(klasikine mocart opera..... siaip maciau dramos teatre marija stiuart....man patiko....

35

Re: Megstamiausi spektakliai

mm, patinka teatras. jame lankausi nedažnai, finansai neleidžia. bet labiausiai patiko,iš kuriu esu mačius tai "stop mašina"

36

Re: Megstamiausi spektakliai

man tai fainiausi "madagaskaras" ir "bremeno muzikantai"

37

Re: Megstamiausi spektakliai

man labai patiko per viena teatro festivali matytas spektaklis "mocartas"..gaila nepamenu rezisieriaus. na ir dar patiko spektaklis "prie juros"
jame ir as vaidinau smile

38

Re: Megstamiausi spektakliai

kaip cia kazhkas sake... "10 indeniuku" labai geras spektaklis smile dar nusikaltimas ir bausme ...tik sunkesnis toks

39

Re: Megstamiausi spektakliai

as tai atiduodu pagarba G. Ivanausko "Praba" :-D

40

Re: Megstamiausi spektakliai

labiausiai keistuoliai patinka, ypac "sapnuoti vilniu draudziama"tox jaunatviskas lb