1

Tema: Megstamiausi spektakliai

na, pasidalinkit, kas lankotes teatre, kokie spektakliai jums paliko didziausia ispudi?

man, prisipazinsiu, graziausias buvo o.korsunovo meistras ir margarita

2

Re: Megstamiausi spektakliai

10 Indeniuku. labiausiai patikes spektaklis ever:)

3

Re: Megstamiausi spektakliai

na nzn seip asmeniskai  man  kai einu i tetra na  paskutyniuoju metu gan daznai ten uzsuku tai visi spektakliai savotiskai idomus  kiek esu buves  nera taip buve kad nepatiktu aisqeinu tik i komedijas tongue  dar labai patiko muzikiniame tetre ten tas skac  mirtie skac vat  o seip  lankausi miltinio tetre vat tongue

4

Re: Megstamiausi spektakliai

na as neturiu daug galimybiu i teatra nuet... o noreciau... bet labiausiai patiko Keistuoliu "Bremeno muzikantai" nu tiesiog super smile isvis, muzikiniai ir dar komedijos yra super dalykas big_smile

5

Re: Megstamiausi spektakliai

na as kadangi dirbu muzikiniam teatre, tai kazkaip nelabai yra noro ir laiko dar i koki nors teatra nueit.
muzikiniam teatre tai labiausiai man patinka "Margarita". bent jau pastatymas tai tikrai geras, jei ivertinus kad jis pastatytas 94 metais, tai LABAI geras sakyciau smile ypac patiko, kai buvo is prahos atvazeves mefistofelio vaidmeni vaidint stiprus bosas smile

6

Re: Megstamiausi spektakliai

Man labiausiai patiko O. Korsunovo statytas spektaklis Saltas Vaikas. Maciau ji klaipedos dramos teatre ir kol kas geresnio spektaklio dar nesu mates:)   

7

Re: Megstamiausi spektakliai

mhm,gal jaunimo teatro "pagalvinis" vienas is geriausiu kuriuos maciau

8

Re: Megstamiausi spektakliai

va, jau vasara atejo. kaip ir smile reiks i rusu dramos teatra nulekt, ten, girdejau, neblogu spektakliu buna. gal jus turite kokiu rekomendaciju? smile

9

Re: Megstamiausi spektakliai

man patiko Kabaretas:) kauno muzikiniam teatre ziurejau:)

10

Re: Megstamiausi spektakliai

Per paskutini skambuti visa sulia buvom "Dienos ir dainos". Man nerealiai patiko!! wink

11

Re: Megstamiausi spektakliai

siaip man patys idomiausi yra KEISTUOLIU TEATRO .... esu buves ne viename tai patiko labai wink kai buna einu wink
Jurgita jo bremeno muzikantai buvo wink geras wink

12

Re: Megstamiausi spektakliai

Man tai labai patiko O.K. Meistras ir Margarita, dar J.Vaitkaus Pati pradžios pradžia, Helverio naktis ir Demonai  labai geri ir labai aptiko G.Varno Gyvenimas tai sapnas, kurio, deja, jau neberodo...

13

Re: Megstamiausi spektakliai

Pats vaidinau teatre ir ji megstu turbut tik todel nes pats jamae dalyvavau. O megstamiausia butu opera. Isties ner ko lygint su teatrais. Susikrapstykit zmones pinigu ir aplankykit operos ir baleto teatra uzsideje kostiumus. Tikrai nepasigailesit. Na gal man opera sities patinka tik todel kad su ja uzaugau nzn...

14

Re: Megstamiausi spektakliai

offtopic siaip smile
tau galbut patinka, bet zmones skirtingi smile as uzaugau su teatru, sokio spektakliais ir opera man yra kazkas nesuprantamo ir svetimo, nesakau, kad tai yra blogiau, bet nedristu ir teigti, kad su teatru NEGALIMA nieko lyginti ir panasiai.

15

Re: Megstamiausi spektakliai

Darius, 18 parašė:

Pats vaidinau teatre ir ji megstu turbut tik todel nes pats jamae dalyvavau. O megstamiausia butu opera. Isties ner ko lygint su teatrais. Susikrapstykit zmones pinigu ir aplankykit operos ir baleto teatra uzsideje kostiumus. Tikrai nepasigailesit. Na gal man opera sities patinka tik todel kad su ja uzaugau nzn...

o galima as treningini kostiuma uzsidesiu big_smile:D ir atleksiu ileisit big_smile ???

16

Re: Megstamiausi spektakliai

Is visu, kuriuos esu maciusi, labiausiai patiko: "Ar prisimeni sia melodija?", "Karnavalas" ir "Chanuma".

17

Re: Megstamiausi spektakliai

trys seserys Vaitkaus. tiesiog estetiskai tobulas spektaklis. labiausiai "itraukiantys" man Gycio I. spektakliai. dievinu teatra,,,

18

Re: Megstamiausi spektakliai

je je

19

Re: Megstamiausi spektakliai

as seip ir lankau teatra ir t.t. esu buvus mano mokytojo spektakli tas spektaklis man labiausei patiko "SKATS MIRTIE SKATS\

20

Re: Megstamiausi spektakliai

Man labai patiko Travijata galeciau ziureti ir ziureti.