1

Tema: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

Kauno “Žalgiris” jau turi naują žaidėją. Lietuvos čempionai pasirašė sutartį su patyrusiu 36-erių metų, 186 cm. ūgio amerikiečiu Kenny Adersonu. Šis įžaidėjas net keturiolika sezonų rungtyniavo NBA ir buvo vienas ryškiausių stipriausios pasaulio lygos žaidėjų.   Ka manote apie Zalgirio nauja zaideja?

2

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

na zhiuresim, laikas parodys smile tikiuosi pades...

3

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

butu daug geriau jeigu i zalgiri gristu lietuviai kurie isvazevo lost i NBA  Arvidas Macijauckas ir kit......

4

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

o gal gali pasakyt del kokios priezasties jis isejo is nba ir atejo i *pyyp* zalgiri ?

5

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

paprasciausiai Gediminas17 amzius jau jo.Nelabai jau jis ten ir NBA reikalingas matomai kad jau ir zaidimas stipriai jo pablogejas.Ziuresime kaip sakant laikas parodys kaip jis jau ten zais.Pagal viska tai ketvirtadieni gal jau pasirodys Kaune kai zais eurolygos rungtynes Zalgirieciai.

6

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

na bet man nepatiko kai jis per interviu pasake kad pagrindinis jo tikslas grizti i nba tai jis sutiko zaisti zalgiri tik delto kad ten jau nebereikalingas ir gal jau pinigai pasibaigi pas ji smile)))))))))0

7

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

gal ir tavo tiesa smile bet man nuojauta kuzda kad nieko gero is jo nebus smile

8

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

jis net apie euro liga ne velnio nezino kaip patc sake kad kiek girdejo tai euro liga kaskas panasaus kaip pas juos nba.nu tai isvis pize.verciau tikrai susigrazintu kaip arminas 18 sake saviskius is nba.tai bent jau zinom kad zaisti moka

9

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

beabejo butu taip geriau!! tada tikrai su malonumu ziureciau kaip zaidzia zalgiris be juodaodziu :)bet susigrazint is nba ira labai sudetinga, o gal ir neimanoma, nes reikalingi milziniski pinigai, kuriu manau nelabai ira smile

10

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

i hopes , kad tikrai bus geresnis uz Cota..
Mykolas 19 o man tai atroda , kad sutiko zaisti del to , kad su sabu pazystami :V big_smile

11

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

kazka perskaiciau , kad ir striklendo agentas siulo ZAL nauja sutarti pasirasyt.. hmm :?

12

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

negirdejau o del susigrazinimo tai kai jau bus pasene tai patis gris kai jau nba nebereikes.nu tai kam jiemum bus reikalingi kas pas mus per tauta viska is antru ranku jima

13

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

cia jau wisu karijeros paskutine stotele tapo..
tikekimes jis nebus savanaudis ir galwojantis , kad jis yra zvaigzde komandoi..  nes kitiems zaidejams butu sunku zaisti , neskaitant beardo..
daba prisiminiau sireikos zodzius , kad tikrai nepirks juoduko amerikiecio.. persigalwojo matyt big_smile

14

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

Na pagal viska tai Sireika sake kad du zaidejus pirks vienas va jau nupirktas idomu kas kitas bus.Geriau manau sitas negu ryto tas  hamburgeriu kepejas Hausas:}

15

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

na nuo jo nedaug kas ir priklauso tuo klausimu.o nba zaidrjai dauguma vieni zaidzia

16

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

na nuo jo nedaug kas ir priklauso tuo klausimu.o nba zaidrjai dauguma vieni zaidzia

17

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

na nuo jo nedaug kas ir priklauso tuo klausimu.o nba zaidrjai dauguma vieni zaidzia

18

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

mane ir housas nerivina , savanaudis aikstelei , man net juokas imt kartais pradeda kai jis wienas pro 3bando prasiverzti.. big_smile

19

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

smile))

20

Re: Ka manote apie nauja pirkiny!!!

Tai jau taip bet prisipirko rytas nebloai visokiu legionieriu.Manau zais pirmame penketuke visi legionieriai nei vieno Lietuvio nebus ir su Ryto apranga zais musu Vilnietis Hausas idomu ka uzsienieciai mano kad Lietuviai irgi juodaodziai turbut;D