1

Tema: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Susidariau toki ispudi, kad vaikinai bijo buti kazkam priklausomi... Jie linke labiau buti laisvi ir tureti mergina draugystei be isipareigojimu.... Gaila...

2

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Sita tema jau kazkur buvo..O siaip tai galiu pasakyti lygiai ta pati ir apie panas..Seniau kai to man reikejo ( Be isipareigojimu) tai dauguma panu pritardavo kad irgi nenori isipareigojimu..O kad jie bijo buti priklausomi tai nesamone..Bijo buti priklausomi betkam..tol kol neranda tos kuriai jie leis buti priklausomi tol bus nepriklausomi..:D

3

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Tomas, 26 parašė:

Sita tema jau kazkur buvo..O siaip tai galiu pasakyti lygiai ta pati ir apie panas..Seniau kai to man reikejo ( Be isipareigojimu) tai dauguma panu pritardavo kad irgi nenori isipareigojimu..O kad jie bijo buti priklausomi tai nesamone..Bijo buti priklausomi betkam..tol kol neranda tos kuriai jie leis buti priklausomi tol bus nepriklausomi..:D

Gal tai priklauso nuo metu? kuo jaunesnis esi tuo nerimciau i tai ziuri? Bet juk merginos kaip ir anksciau bresta ir jos nori rimtu normaliu santykiu.... Ar ne taip? smile

4

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Taip..Tik gal labiau ne su amzium fiziniu o su psichologiniu subrendimu..Vieniems tai atsiranda anxciau kitiems veliau..

5

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Gaila, kad taip yra.... kol vyrai subresta, tai moterys susensta:D

6

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Yra iseitis..Pvz mano pana jaunesne uz mane, tai kaip ir viskas ok..nesusene..:D

7

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Draugyste be isipareigojimu.. m... idomus variantas.. tik ar pastebejot toki akcenta kad jei vaikinas turi daug merginu jis kietas... o jei mergina draugauja be isipareigojimu ir turi daug vaikinu tai ji ku*va... tokios nusistovejusios nuomones apie draugystes be isipareigojimu.

8

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

to Rokas, 19--> vaikinas turintis ne viena mergina jis kietas galbut tik draugu rate, paprastai i toki merginos neziuri, arba ziuri jauciancios konkurencija... cia velgi ilga tema... Na o del merginu, tai jo.. tikrai sutinku, kad jau ji skaitoma ku*va... :?

9

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Tomas, 26 parašė:

Yra iseitis..Pvz mano pana jaunesne uz mane, tai kaip ir viskas ok..nesusene..:D

ziurint kiek metu jaunesne...;):D

10

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Nu nevadinu tokiu panu Q..Tiesiog jeigu ji irgi nori laisvo ir pilnavertisko gyvenimo be priklausymo, tai nieko blogo...Tik yra vienas dalykas, i tokia pana ziureciau tik kaip i pasilinxminima..Ir ji tikrai nebutu mano ta isrinktoji..:D

11

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Agne, 23 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Yra iseitis..Pvz mano pana jaunesne uz mane, tai kaip ir viskas ok..nesusene..:D



ziurint kiek metu jaunesne...;):D



Pakankamai, kad nebutu per jauna ir nebutu "susenus"..:D



12

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Tomas, 26 parašė:
Agne, 23 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Yra iseitis..Pvz mano pana jaunesne uz mane, tai kaip ir viskas ok..nesusene..:D



ziurint kiek metu jaunesne...;):D



Pakankamai, kad nebutu per jauna ir nebutu "susenus"..:D

Na bet tikiuosi, kad nera jai kokiu 16-18 metu... va tada tai ir proteliai butu panasus ;D:D:D:D sorry cia tik pokstas;):D

13

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Kox 16-18? Ka tu cia apie protelius svaixti..Jau vien kurdama tokias temas parodai kox tas tavo protelis..Butum protingesne seniai jau butum suradus tuos priklausomus santykius..ir nesvaigus kad visi nori nepriklausomu..va su tokiom kaip tu galbut ir nori nes rimtiems santykiam renkasi normalias panas..:D

14

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Tomas, 26 parašė:

Kox 16-18? Ka tu cia apie protelius svaixti..Jau vien kurdama tokias temas parodai kox tas tavo protelis..Butum protingesne seniai jau butum suradus tuos priklausomus santykius..ir nesvaigus kad visi nori nepriklausomu..va su tokiom kaip tu galbut ir nori nes rimtiems santykiam renkasi normalias panas..:D

Klausyk, Tomai, mes dabar nekalbam apie mane. OK? ir pats cia nesvaik ir nevaizduok labai protingo.... As deja turiu antraja puse, esu laimingai isimylejus, turiu rimtus normalius santykius....

15

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

nevisi tokie, vieni nenori isipareigojimu, kiti visgi atvirksciai. mano manymu rimti santykiai buna tik su ta mergina, kada vaikinas tikrai isitikina jog ji yra ta isrinktoji, o kitu atveju tai kaip ir patys tikriausiai zinot smile

16

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

tai kam is vis reikalinga tokia draugyste???

17

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

ziuriu kreivai ir piktai:) Pati taip negaleciau...

18

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

Zinokit kury lajka be ysiparejgojimu buna wisaj linxma bet paskuj uzknisa toki dalykaj....

19

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

as pasakysiu trumpai ir aijskia draugystes be isipareijgojimu neisivaijzduoju...
nebent ta draugyste butu kaip brolis ir sesuo!!! smile o visa kt turi kazkokios ribos bei pagarba turi buti ir pan.

20

Re: Ka manot apie draugyste be isipareigojimu?

hmmm... jei du zmones jau pradeda bendrauti,tai svaime atsiranda kazkokie isipareigojimai...