141

Re: Eurovizija

man labai idomu ar realybej tu toks sustras kaip cia bendrauji... as tuo labai abejoju...

142

Re: Eurovizija

tai cia visada taip buna smile kuo sustresnis anapus, tuo baisiau buna siapus smile

143

Re: Eurovizija

O kur tu matai mano sustruma..Netu pirma man sakai kad as pasikeles ir t.t...Paskui pazinusios gyvai suprasdavo kad as normalus tik....Nejau jums visi kurie turi savo nuomone, nera silpnavaliai, nelenda kitiems i s.. stengiasi buti savimi..yra tokie blogi sustrekai..Ir siaip jeigu ka jau nekarta kartojau kad si tema neapie mane..Todel pacios nusizenginejate forumo taisyklems, kurdamos off topicus..tuo paciu skatindamos ir mane apginti savo nuomone atsakant..

144

Re: Eurovizija

niu nesipykstam zuijkyti tongue  bet tu butinai ziurek eurovizija ok smile  ir nebuk kandus su savo nevalyvom replikom wink

145

Re: Eurovizija

kaip ten katinas leopoldas sake? blemba rusiskai nemoku parasyt:D:D:D;D nu tipo davai bunam draugiskai, ar kaip ten verciasi:D:D:D:D

146

Re: Eurovizija

davay zyt druzna tongue

147

Re: Eurovizija

va va teisingai;):D:D;D

148

Re: Eurovizija

Taip.... yra atskira gurpe zmoniu kurie sedami prie pc tampa viska ismananciais LIUTAIS... kuriu nuomone yra negincyjama ir vienintele... smile o realiame gyvenime dazniausiai sie zmones yra pilkos kazka labai isgasdintos pelytes.... tiesiog internetas suteikia zmonems galimybes realizuoti save tokius kokiu ju nepriimtu realiame gyvenime.. smile va ir viskas. smile Laukiam eurovizijos mieli PATRIOTAI. big_smile

149

Re: Eurovizija

Rokas, 19 parašė:

Taip.... yra atskira gurpe zmoniu kurie sedami prie pc tampa viska ismananciais LIUTAIS... kuriu nuomone yra negincyjama ir vienintele... smile o realiame gyvenime dazniausiai sie zmones yra pilkos kazka labai isgasdintos pelytes.... tiesiog internetas suteikia zmonems galimybes realizuoti save tokius kokiu ju nepriimtu realiame gyvenime.. smile va ir viskas. smile Laukiam eurovizijos mieli PATRIOTAI. big_smile

Tu cia pasakei apie kaikuriuos tai tikrai..:D pastebiu  tokiu tikrai, ypac chatuose..O kas liecia mane tai berniuk nepazinodamas manes tiesiog sufantazavai..Cia bunu tam kad atsipalaiduot darbo metu..O isejes ir paspaudes "Exit" pamirstu visa sita cirka ir jus visus jame vaidinancius..Namie as net neturiu neto..taip kad nefantazuok apie zmones ju nepazinodamas.. Tai yra paprasciausia tavo fantazija nepagrysta nei vienu faktu..Jei nepastebejai as niekad nerasiau kox tu esi realiai, ka tu veiki ir t.t..Nes nzn to, ir man net neidomu..Todel jei butum protingas, vyras ir tu patyletum..Fantazijos labiau tinka mergaitem..

150

Re: Eurovizija

smile Va cia tu mielasis mano drauge tomai ir pakliuvai.. big_smile as dar pacioj pradzioj musu pokalbio rashiau kad esi paranojikas. big_smile taip rashydamas (apie tuos zmones) nieku gyvu negalvojau apie tave.. smile supranti ??? ar tau atrodo kad visi tavo prieshai?

151

Re: Eurovizija

Fainas darbas pas tave! Sedi sau prie kompo, forumuose tik rasineji.. Ko gero esi labai atsakingas darbuotojas, ir negaisti savo laiko veltui, pvz kokiem nors skaiciavimam, ataskaitom ar pan. Svarbiausia pareiga darbe - atsipalaiduot! smile Kad man taip! wink

152

Re: Eurovizija

Taika, kaip ir sakiau viskas ok su tais LT United, i finala pateko..O tie kas cia is ju juokesi, luzeriais vadino, dabar patys tokie patapo..:D.....................P.S..Siulau atkreipti demesi i tuos zmones , kurie nesako nuomones apie tema, o pastoviai fantazuoja kazkokias nesamones..Nes temoje apie Eurovizija puse postu apie mane ir kitus dalykus nesusiejusius su tema..Tuo paciu versdami ir mane tai daryti, nes as turiu atsakyti i man adresuotas fantazijas...Tai priestarauja taisyklems..Ta kartoju jau gal 10 karta bet kaip matau niekam neidomu..visi daro siukslyna ir tiek..:D

153

Re: Eurovizija

Sveikiname patriota ir forumo LIUTA toma su LT UNITED patekimu i finala..

154

Re: Eurovizija

Tomas, 26 parašė:

Taika, kaip ir sakiau viskas ok su tais LT United, i finala pateko..O tie kas cia is ju juokesi, luzeriais vadino, dabar patys tokie patapo..:D.....................P.S..Siulau atkreipti demesi i tuos zmones , kurie nesako nuomones apie tema, o pastoviai fantazuoja kazkokias nesamones..Nes temoje apie Eurovizija puse postu apie mane ir kitus dalykus nesusiejusius su tema..Tuo paciu versdami ir mane tai daryti, nes as turiu atsakyti i man adresuotas fantazijas...Tai priestarauja taisyklems..Ta kartoju jau gal 10 karta bet kaip matau niekam neidomu..visi daro siukslyna ir tiek..:D

Ka tu cia luzeriais vadini??? Galva pasitikrink...  PYP.... PYP... PYP.... Klausyk PYP... kitus izeidinedamas aukstai nekilsi :::509:::506

155

Re: Eurovizija

Susidaro toks įspūdis, kad Tomą reiktų izoliuoti nuo visuomenės big_smile Tomai, būk žmogus pasilaikyk savo nuomonę apie kitus SAU.

156

Re: Eurovizija

Edvardas, 24 parašė:

Susidaro toks įspūdis, kad Tomą reiktų izoliuoti nuo visuomenės big_smile Tomai, būk žmogus pasilaikyk savo nuomonę apie kitus SAU.

Nepergyvenk nuo tokiu idijotu as atsizoliuoju pats..:D O ir siaip pazek pries rasydamas, kiek kartu as sakiau nuomone apie kitus ir kiek kartu buvo sakoma apie mane..Siaip tai man jau atsibodo tox nesveikai perdetas kazkox kreipimas demesio butent i mano postus o ne kitu..Neidomumu man skaityti postus kurie nesusieje su tema..

157

Re: Eurovizija

Daryk išvadas..

158

Re: Eurovizija

Agne, 23 parašė:

Tomai tu jauti kad tos temos kuriamos del taves ir laukiami tavo pasisakymai??? keistas gi tu big_smile:D:D:D nekisk nosies kur nereikia



agne jau ten nebereikia gilintis i tomo nuomone jis amzinas kritikas:) toks jau tikriausiai ir gime

159

Re: Eurovizija

ojei niu saunuoliai musu Lt vuriukai wink o tomas yra tomas, yra idomesniu tema apie ka kalbet wink

160

Re: Eurovizija

Ji dare per paklode uztat toks nesveikas gime blyn:{}:::529:::534:::509