1

Tema: Eurovizija

Na ka sia savaite jau ir rodys Eurovizija... kokia jusu nuomone apie musu eurovizine daina.. kokia vieta mes galetume uzimti.... Ir ar galejo kokia kita grupe geriau pasirodyti uz musu "zvaigzdukus"?:-D:::140

2

Re: Eurovizija

Kaip 12-mete..kuri temas kuriu ir taip jau yra neviena sukurta..:D

3

Re: Eurovizija

Tomai tu jauti kad tos temos kuriamos del taves ir laukiami tavo pasisakymai??? keistas gi tu big_smile:D:D:D nekisk nosies kur nereikia

4

Re: Eurovizija

siemet tikiuosi pasirodysim laabai sekmingai ir uzimsim bent priespaskutine vieta:D) su tokiom dainom geriau toliau lietuvos ribos nesirodyt

5

Re: Eurovizija

kai del idomumo, tai butu kur kas idomiau pamatyti kaip jie uzima paskutine vieta... bet to jiems nelinkiu smile

6

Re: Eurovizija

Na taip manau kad i pirma desimtuka pateksim:) Tik aisku i pirma nuo galo:D

7

Re: Eurovizija

As tai praeitais metais tokiame totalizatoriui dalyvavau ir iskart atspejau kad Laura paskutinej vietoj bus... tik va sunkiau atspet su sia dabartine musu daina... neaisku ar pateksim i ta desimtuka....:?

8

Re: Eurovizija

Agne, 23 parašė:

As tai praeitais metais tokiame totalizatoriui dalyvavau ir iskart atspejau kad Laura paskutinej vietoj bus... tik va sunkiau atspet su sia dabartine musu daina... neaisku ar pateksim i ta desimtuka....:?


daug praturtejai turbut? arba kaip tik laimejimas keli litai big_smile

9

Re: Eurovizija

Agne, 23 parašė:

Tomai tu jauti kad tos temos kuriamos del taves ir laukiami tavo pasisakymai??? keistas gi tu big_smile:D:D:D nekisk nosies kur nereikia


Tau nosies net suo nekistu..:D ....Ir nenurodinek man kur galiu rasyti kur ne...
O cia svaigimas kas laimes, kelinta vieta tai beprasmis..4dieni isijunkit telikus ir pamatysit kaip bus istikruju..:D

10

Re: Eurovizija

na siaip darbiniame totalizatoriui dalyvavau, dalyvaujanciu buvo tikrai nemazai... tik keista kad atsirado ir tokiu, kurie prognozavo net 1-a vieta;D na prizas buvo netoli 100Lt... zinoma gavau ne pinigais:) buvo nupirkta 2-u tortai, sampo nemazai ir susirinko visi balsavusieji, buvo saunu pakalbet ir padiskutuot apie musu lietuvaites pasirodyma.... tikiuosi siemet pasirodysim geriau;)

11

Re: Eurovizija

Agne, 23 parašė:

na siaip darbiniame totalizatoriui dalyvavau, dalyvaujanciu buvo tikrai nemazai... tik keista kad atsirado ir tokiu, kurie prognozavo net 1-a vieta;D na prizas buvo netoli 100Lt... zinoma gavau ne pinigais:) buvo nupirkta 2-u tortai, sampo nemazai ir susirinko visi balsavusieji, buvo saunu pakalbet ir padiskutuot apie musu lietuvaites pasirodyma.... tikiuosi siemet pasirodysim geriau;)

jo paskutines vietos proga du tortai ir sampas big_smile big_smile Ot lietuvaiciai patriotai big_smile

12

Re: Eurovizija

tokia jau lietuviu prigimtis wink:D

13

Re: Eurovizija

bet nors idomu buvo balsuoti:D

14

Re: Eurovizija

hm.. man tai patinka lietuwiu daina smile
tokia bisky lewa ,bet patinka.. smile

15

Re: Eurovizija

LT United,  We Are The Winners <--- man tai baisi daina

16

Re: Eurovizija

We are the winners
We are, we are!
We are the winners
We are, we are!

We are the winners of Eurovision
We are, we are! We are, we are!
We are the winners of Eurovision
We are, we are! We are, we are!

So, you gotta vote,
Vote, vote for the winners
Vote, vote, vote for the winners

We are the winners of Eurovision
(de Vilnius city a Paris)
(LT United ici)
We are the winners of Eurovision
(chantons la meme chanson)
(cos we got it goin on)

Everyday you hear us on the radio
(thats right)
And everyday you see us on the news
(yeah)
It doesn     matter in mono or in stereo
(its better in stereo)
cos we are here to represent the truth that

We are the winners of Eurovision
We are, we are! We are, we are!
We are the winners of Eurovision
We are, we are! We are, we are!
Go baby!

We are the winners of Eurovision
We are, we are! We are, we are!
We are the winners of Eurovision
We are, we are! We are, we are!

We are the winners of Eurovision
We are the winners of Eurovision
We are the winners of Eurovision
We are the winners of Eurovision

You gotta vote, vote, vote for the winners
Vote, vote, vote for the winners
coz we are the winners of Eurovision
Vote!



Zodziu nieko gero...

17

Re: Eurovizija

Agne,  cia kaip kam... big_smile mane tai jin weza..  bet daug klausiau tai atsibodo big_smile bet uztai kaip wisiem linksma bus kai ja ishgirs... big_smile sakys mldc lietuwiai big_smile

18

Re: Eurovizija

Sweiki Aš esu Eurovizijos fanas taigi pasisakysiu: Šiuometinė didžioji eurovizija įvyks olimpineme Atėnų komplekse Graikijoje. Pagal lažybų bendrovių prognozes laimės Graikija arba Rumunija (praeitais metais prognozavo Graikija - ji ir laimėjo). Lietuvą atstovaus LT UNITED. Aš manau, kad paskutinės vietos šeis metais tikrai neužimsim...bet į finalą ką žn. Tačiau nenuleiskime rankų ir tikėkime lietuvybe. Ir mane daugiausiai nervina tie žmonės kurie renka, bet jeigu atstovas pralaimi iškeikia visais lietuviškais, angliškais, rusiškais keiksmažodžiais...Ar gi taip gražu? Ar taip kultūringa? kaip tik turėtume užjausti beto Eurovizija nėra pasaulio pabaiga...Taigi jeigu žiūrėsite ketvirtadienį 22:00 eurovizijos pusfinalį palaikykite Lietuvą, o ne riebiais keiksmažodžiais nusikeikite...Asmeniškai palaikysiu Lietuvą, o financiškai palaikysiu Lenkiją ir Islandija, nes už savają valstybę balsuoti negalima...

19

Re: Eurovizija

Mikutavicius padarys kroate:-D:-D

20

Re: Eurovizija

Valdas, 18 parašė:

Mikutavicius padarys kroate:-D:-D

big_smile:D:D:D Labai idomu kelinta vieta uzimsime :?