1

Tema: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

Vat maciau keliuose forumuose, ir noriu cia pasiulyt toki dalyka. Kiekvienas paliekantis musu gretas ieskok.lt puslapyje, gali parasyti cia savo atsisveikinima, galbut priezastis kodel issiregistruoja ir pan. Speju viena diena ir pats cia pasirasysiu smile

2

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

kazin ar kas specialiai puls cia i ta tema ir rasys

3

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

nu nezinau seip tai man patinka cia susirasineti nes jau ir yra gan geru padruskiu jau su kuriomis net ilga,ilga laika bendraujame iki dabart ai nesinoretu palikti tiesiog.koki pazinciu buvau puslapi palikes tai tu pakrypusiu zmoniu www.pazintysxxx.com dieve sakiau ten gyvenime nebusiu niekuomet siaubas jeigu kokiu tai vergu nori atlupti su bizuneliu tiesiog kai parasai labas tai jau manau ten ne mano skonio merginos renkasi:/

4

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

stai kaip ir nuspejau, pirmas pasirasysiu sitoj temoj. palieku ieskok.lt gretas. noriu atsikratyt sito virtualumo ir netikrumo. nors tikrumo buvo per vilniaus myta, kuriame "geru draugu" deka neteko laimes sudalyvauti, bet.. ka cia bepakeisi. internete manes neberasit, trinu visas savo anketas big_smile tai vat, sekmes bendrauti, pazindintis, smagiu akimirku virtualus draugai ! big_smile
(galbut dar grisiu kada nors, arba neuzilgo big_smile )

5

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

idomu kada tas neuzilgo kita diena:? ar poryt? big_smile

6

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

trini visas savo anketas?:D o taj kiek tu ju turi?:D tai tau tkraj jau virtualumas prasidejo;D

7

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

pagalvojus atsisveikinimas tikrai butu grazu :?

8

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

Aleksandras, 21 parašė:

stai kaip ir nuspejau, pirmas pasirasysiu sitoj temoj. palieku ieskok.lt gretas. noriu atsikratyt sito virtualumo ir netikrumo. nors tikrumo buvo per vilniaus myta, kuriame "geru draugu" deka neteko laimes sudalyvauti, bet.. ka cia bepakeisi. internete manes neberasit, trinu visas savo anketas big_smile tai vat, sekmes bendrauti, pazindintis, smagiu akimirku virtualus draugai ! big_smile
(galbut dar grisiu kada nors, arba neuzilgo big_smile )


hehe.... tai kad as tave ir dabar matau wink apsimelavai wink grizai wink

9

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

taigi neapsimelavo, sake, kad galbut kadanors gris wink

10

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

man atrodo ilgai laukti nereikes wink

11

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

nu ir nereikia, todel, kad jau jjis grizo i musu tarpa big_smile

12

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

man kazkaip liudnai sitas postas arodo sad

13

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

kodel?
ta prasme mano paskutinis postas?

14

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

ne ne tavo. bet siaip atsisveikinimai niekad linksmi nebuna.

15

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

nu tai juos galima pasidaryt linksmus, nereikia gi raudot smile

16

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

atsiprasau labai smile buvo laikas kai meciau viska ir nieko nereikejo. bet atejo laikas, kad vel kazko pritruko ir grizau. siaip daug kur anketas turejau ir visur istryniau, o grizau i ieskoka, nes jie sudziai neistryne mano anketos o tik suspendavo ! ir dar atsiunte laiska, kad manes laukia laiskai neatsakyti ! sudziai smile tai vat netycia aktyvavau, nuejau pasitikrint ir.. vsio, sedau ant adatos smile o taip sunku buvo visko atsisakyt.. ech.. siuolaikinis internetinis jaunimas... atsiprasau jei kam badau akis (nijole).

17

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

tu cia i mano darzus akmenu nemetyk ;D nieko tu man nebadai wink  geranoriskai ir mielasirdingai pastebejau ir tiek....:::818

18

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

Good: i jus hate goodbyes...
Evil: i just hate good...
smile

19

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

Aleksandras, 21 parašė:

atsiprasau labai smile buvo laikas kai meciau viska ir nieko nereikejo. bet atejo laikas, kad vel kazko pritruko ir grizau. siaip daug kur anketas turejau ir visur istryniau, o grizau i ieskoka, nes jie sudziai neistryne mano anketos o tik suspendavo ! ir dar atsiunte laiska, kad manes laukia laiskai neatsakyti ! sudziai smile tai vat netycia aktyvavau, nuejau pasitikrint ir.. vsio, sedau ant adatos smile o taip sunku buvo visko atsisakyt.. ech.. siuolaikinis internetinis jaunimas... atsiprasau jei kam badau akis (nijole).

is ieskok sektos ne taip lengva istrukti big_smile

20

Re: Atsisveikinimai su likusiais cia :)

Kazkada buvau is cia issiregistravusi, taciau susigundziau ir vel cia grizau...taciau manau vistiek ateis diena, kai nustosiu cia lankytis...tik gal neissiregistruosiu wink