1

Tema: Vasarines stovyklos...

Ar jums ten patinka,ar laukiate vasaros kad ten vaziuoti...Jusu nuomone...

2

Re: Vasarines stovyklos...

kai budavau tavo metu tai tikrai labai net patikdavo kur nors.O dabar tai jau nelabai tiesiog netraukia net.

3

Re: Vasarines stovyklos...

aisq...bet man lb patinka...

4

Re: Vasarines stovyklos...

Man taip pat lb patinka vasarines stovyklos,susirandi nauju draugu ir siaip lb faina big_smile

5

Re: Vasarines stovyklos...

prikoas geriau negu mieste **** malt...tai bent ka nuveiki pasportuoji pabendrauji susipazysti...

6

Re: Vasarines stovyklos...

stofke rulezz

7

Re: Vasarines stovyklos...

geriausia vasaros stovykla, kaime pas bobute wink ir ukio darbu pramoksti ir pirma duma patrauki ir alaus tevams nematant su senoliu ar dede patrauki big_smile ach geri buvo laikai :V :V :V :V big_smile big_smile big_smile

8

Re: Vasarines stovyklos...

aisku faina, jei issirenki tokia, kuri is tikruju smagi:D jei su kokiom palapinem, laukinem salygom tai isvis fantastika, man tokios pacios geriausios:D ten nors pasikelusiu nebuna, nes tokiems sunku butu isgyvent;D o seip tureciau pinigu, tai ir dabar varyciau i kokia veiksmo pilna jaunimo stovykla kur nors uzsieny, nes lietuvoj visos iki 18, tai vis tiek dauguma mazesni..

9

Re: Vasarines stovyklos...

Vaidotas, 13 parašė:

Ar jums ten patinka,ar laukiate vasaros kad ten vaziuoti...Jusu nuomone...

zinoma jos jega man ten patinka nors esu pirbantis zmogutis bet stenguosi ten opabut kiekviena vasara.

10

Re: Vasarines stovyklos...

jo jei esi paprastas zmogeliukas norintis pabendrauti su naujais zmogeliukais tai geriausia vieta stovykla tongue

11

Re: Vasarines stovyklos...

Egidijus, 24 parašė:

geriausia vasaros stovykla, kaime pas bobute wink ir ukio darbu pramoksti ir pirma duma patrauki ir alaus tevams nematant su senoliu ar dede patrauki big_smile ach geri buvo laikai :V :V :V :V big_smile big_smile big_smile

joa alaus tai galima...nes kai mane pikino, vemiau... mano mociute sake kad reikia gyditis alumi...tai reikejo gert...nors nieko nepadejo smile

12

Re: Vasarines stovyklos...

lblblblblblblblb faina tose stovkese :-D:-D:-D:-D:-D:-D