1

Tema: Eurovizijos finalas

Tai kokios nuotaikos del laimejimu, kokios prognozes, lukesciai?
P.S. Bet koks pasisalymas ne i tema bus is karto trinamas (net jei tai bus tik vienas sakinys visame poste)

2

Re: Eurovizijos finalas

Nuotaikos puikios..As kai pirma kart pamaciau ir isgirdau LT United per tv iskart pasiurpau tikraja to zodzio prasme ir mintis sove.."Sitie vyrukai tikrai nustebins Europa..":D Tai jeigu kiekvienam europieciui jie sukelia panasia reakcija tai ciky..:D Taip ir ivyko..Jei ne pirma vieta ryt, tai penketuke 100%..:D

3

Re: Eurovizijos finalas

per 10 paskutiniu temu jau antra eurovizijos:D) nuotaikos liudnos.. nes lenkai nepateko i finala

4

Re: Eurovizijos finalas

o as negalejau patiket, kai isgirdau sakant Lithuania! smile super!!! smile

5

Re: Eurovizijos finalas

Klausydamas nuosirdziai juokiaus, atrode nerealiai smile bent jau tikrai geriau skambejo ir energingiau, nei ten moteriskiu popsai, lia lia lia, fe.. tikejau kad jie pateks i finala ;]

6

Re: Eurovizijos finalas

nu laukem db rytojaus bus matyti kaip jie pasirodys

7

Re: Eurovizijos finalas

na daina tai ju uzvezanti big_smile tikiuos bent i 10-uka papulsim big_smile

8

Re: Eurovizijos finalas

sakyciau, kad jeigu kalbant apie musiskiu pasirodyma, tai buvo tiek pat nuomoniu kiek ir zmoniu, maciusiu ta vaizda ant scenos.. manau, kad visi vyrukai subtiliai ir atsakingai atliko savo roles, kad tik nebutu taip, kaip pasake Marijus - trecia karta klausant, musu daina pasirodo visiskas slamstas big_smile

9

Re: Eurovizijos finalas

Uztai viskas ir sugalvota buvo kad jokios reklamos Europoje..Per radijas niekur negrojo..O per repeticija jie specialiai padare tokia nesamone kad dar didesne intriga sukelt..Taigi kai jie dainuos trecia kart rytoj tai jau bus tik kaip nugaletoju pacioje pabaigoje daina..Ir dzin kad slamstas bus nes jau bus jie isrinkti nugaletojais po antro karto..:D

10

Re: Eurovizijos finalas

nuotaikos liux!:)
patekom y finala.. smile gal uzimsim daugiau nei paskutine wieta... tai kas gali tu geriau... big_smile

11

Re: Eurovizijos finalas

Daina tai tikrai slamstas, bet pats pasirodymas ir tas issidirbinejims scenoje man tikrai patiko. Sunku buvo nesisypsoti smile

12

Re: Eurovizijos finalas

girdejau kad is wisu wakar LTU surinki daugiausaiia balsu, taj buwo #1

13

Re: Eurovizijos finalas

Taip, lietuviai gavo daugiausia tasku

14

Re: Eurovizijos finalas

rimtai? waje kokia laime smile
dabar dar daugiau wilciu del aukshtesnes wietos smile

15

Re: Eurovizijos finalas

kas cia tokius nesamoningus gandus skleidzia apie tuos balsus.. cia visiska antis.. kaipo ir tai, kad neva juos diskvalifikavo uz tai, kad Samas per garsiakalbi dainavo..
Eurovizijos pusfinaliu rezultatu eiliskumas neskelbiams, kad nepaveiktu zmoniu nuomones per finala.. taip kad kuria vieta realiai uzemem pusfinalyje suzinosim kita savaite - greiciausiai.. maziau tokiom antim tikekit..

16

Re: Eurovizijos finalas

Esu eurovizijos fanas. Todėl pasisakysiu. Nu pradėjo LT united gerai, keip pradėjo šokti aš ir mano sesė pradėjom juoktis"Nu bet iš Europos tikrai juokiamės"- nuskambėjo iš mano lūpų. Paskuij kaip pradėjo vardyti kas pateko ant 13 nr kažkaip labai tikėjausi, bet... Bet kaip pasakė ant 14 nr Lithuania :::756 vos nenumiriau... Iš pradžių net nesuriagavau tik pamatęs, kad ant ekrano nužibo Lietuvos vėliavėlė...patys suprantant:::209:::250:::248:::652

17

Re: Eurovizijos finalas

lt united daina nikokia bet pasyrodymas fysnas!!!nu apskritai fainai lietuwele pasyrode big_smile man tai dar lb patiko rusija ir suomija big_smile

18

Re: Eurovizijos finalas

sis pasirodymas  mane uzkabino ne kaip kitu saliu garzi isvaizda ir tiek ar is pijenianimo balerina kaip islindo neidomu tiesiog tragedija...va o Lietuviai atejo padainavo is sirdies tiksliau paskendavo:) ir nueojo....
bet paskutine dalyve deja nezinau is kur ji ,bet tai klaiku tas cypiantis balsas fui...gerai nusvilpe visa sale jos pasirodyma:))

19

Re: Eurovizijos finalas

LT pasirodimo gerai nemaciau tik kaikurios kadrus is kartojimo,bet man ten nieko ypatingo.. Aisku, smagu kad pateko i finala, bet pirmos vietos jie tikrai neverti.. Vat geriau laimi Rusija!;)

20

Re: Eurovizijos finalas

Va dar nesuprantu kaip galejo patekt i finala Somija, tan juk tox "s" buvo..