21

Re: Eurovizijos finalas

lt geriausi o jus ten popsovi taj patilekit dar del vietu ir del blogumo kitu dainu jei pateko i ta 10 reiskias jie buvo to verti kalbu apskritaj apie visas grupes

22

Re: Eurovizijos finalas

Teresė, 18 parašė:

Va dar nesuprantu kaip galejo patekt i finala Somija, tan juk tox "s" buvo..

geras sou...

23

Re: Eurovizijos finalas

na cia kaip kam:D As tik savo nuomone pasakiau.. smile

24

Re: Eurovizijos finalas

uoj blyn.. kai dar nepateko, tai visi gudrus ant musiskiu varyt, o kai jau patekom i finala, tai tipo jau visi palaiko.. absurdas! tai jei jau varot, tai varykit iki galo, ir nesitaikykit prie kitu nuomones!! individualumo, zmones!! nervina mane tokie.. p.s. pries nieka is jusu nieko pikto neturiu! tiesiog.. nervina.. smile

25

Re: Eurovizijos finalas

vote for the winners

26

Re: Eurovizijos finalas

o aš prie savo nuomonės apie lietuvius pasilieku. koks konkursas, tokia ir daina. klouniada.

27

Re: Eurovizijos finalas

Karolina, 18 parašė:

uoj blyn.. kai dar nepateko, tai visi gudrus ant musiskiu varyt, o kai jau patekom i finala, tai tipo jau visi palaiko.. absurdas! tai jei jau varot, tai varykit iki galo, ir nesitaikykit prie kitu nuomones!! individualumo, zmones!! nervina mane tokie.. p.s. pries nieka is jusu nieko pikto neturiu! tiesiog.. nervina.. smile

As irgi prie savo nuomones..

28

Re: Eurovizijos finalas

pagal taskus Lt united uzeme jai kas nezino 1 vieta suomiai liko antri big_smile

29

Re: Eurovizijos finalas

Stanislovas dar rezultatai nepaskelbti ir neviešink netikros informacijos.

30

Re: Eurovizijos finalas

man patiko latviai. ir suomiai. ir lietuviai. ir dar kazkas, bet nepamenu kas...;D

o kelinta vieta latviai uzeme?