1

Tema: LT United paware!!!

jega net nesitikejau...bet visvien LT United gerai paware

2

Re: LT United paware!!!

Sutinku 100% tikrai pavare,as visa vakara atsigaut negalejau is nuostabos big_smile

3

Re: LT United paware!!!

o aš VISADA žinojau kad Lt united laimės... :DDDD

4

Re: LT United paware!!!

as manau, kad jie bus pusfinaly ne del ju paciu, o del kitu dekos, arba tiksliau NEdekos. jie pateko, nes siemet niekas geriau nepasirode.:V nebuvo stipriu varzovu...

5

Re: LT United paware!!!

as tai jau buvau tikra kad jie pateks i finala,pats geriausias gabalas!!!:)

6

Re: LT United paware!!!

aš tikra, kad pateks tikrai nebuvau. net veikiau galvojau atvirkščiai. bet europa parodė, kad turi neblogą jumoro jausmą.

7

Re: LT United paware!!!

man tai juokinga ziuret buvo, bet aisku norejosi kad neapsijuoktu. Kiek gi galima?

8

Re: LT United paware!!!

ziauriai nesitikejau, vakar suzinojom tau su motina negaljom patiketi grynas 100% sokas buwo..tada pradejom zvengti...:D

9

Re: LT United paware!!!

a dar saket , kad lewa daina big_smile

10

Re: LT United paware!!!

daina tai leva, bet siaip gerai paprikolino big_smile net ir man patiko kai finala ziurejau smile isejo i scena, sumale suda, pasidarke ir pasieke kazka smile

11

Re: LT United paware!!!

man patiko tik tai kad mes likome pastebeti daugelyje valstybiu!

12

Re: LT United paware!!!

jie gi sake   kad sutokiu bajariu negalvojo kad pateks i finala!!!!!!

13

Re: LT United paware!!!

gyvenu Norvegioj,tai ten transliaciojos vedantysis visa laika zvenge,kai lietuviai rinko aukstus balus..kaip ir is suomiu,,

14

Re: LT United paware!!!

nium man tej buvo bsk geda kai "saunusis" sokejas vezuvijus pradejo savo pergalinga soky, kur jau tau soky, greiciau padrika kratymasi, manau ir be to buvo galima apsieiti big_smile

15

Re: LT United paware!!!

Rūta, 18 parašė:

nium man tej buvo bsk geda kai "saunusis" sokejas vezuvijus pradejo savo pergalinga soky, kur jau tau soky, greiciau padrika kratymasi, manau ir be to buvo galima apsieiti big_smile

Butent cia ir buvo pats "cinkelis", tai, apie ka buvo daug sneketa, ir ko visi lauke! wink

16

Re: LT United paware!!!

Saunuoliai!!!:))

17

Re: LT United paware!!!

wiskas buwo daug gerew nej as tikejausi:D

18

Re: LT United paware!!!

uoj tie LT united,ziauriausia buvo kaip Lukosius soko;D o po to komentavo uzsienieciams,kaip eme interviu,kad tai Lietuviu pagoniu sokis suvilioti nekaltas mergeles Lietuvoje;D

19

Re: LT United paware!!!

šitai dainai būtinas vaizdas smile

20

Re: LT United paware!!!

Irma, 18 parašė:

uoj tie LT united,ziauriausia buvo kaip Lukosius soko;D o po to komentavo uzsienieciams,kaip eme interviu,kad tai Lietuviu pagoniu sokis suvilioti nekaltas mergeles Lietuvoje;D

geras, to nezinojau big_smile