1

Tema: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

nu sakykit panos argi ne tiesa? smile

2

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

Butu gerai:) bet tokie vyrai su dinozaurais ismire:D:D:D

3

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

gerai pasakita smile

4

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

uodu pateles daug humaniskesnes uz moteris. kai jos pradeda siurbt krauja, tai bent jau nustoja zyst. na argi ne tiesa ?

5

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

Jo o tu zinojai kad uodu patineliai is vis kraujo nesiurbia,ir jei pateles nesiurbtu jos negaletu daugintis ir t.t o patineliam i tai nusis.....kt:))) tas pats ir su vyrais ::D:D:D:D

6

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

o smagiausia tai, kad jus mokat tik apsnekinet kitus, bet saves nematot, nors ir taip daznai ziurit i veidrodi.

7

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

nius mes rememes faktais apie uodus tik:D:D:D:D:D

8

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

Aleksandrai tu nesinervuok taip juk viskas juoko forma smile

9

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

tarkim

10

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

nius tai jo niekas ant jusu nevaro,berniukai ir vyrai;) o i veidrodi tai as nebeziuriu;) po paskutinio paziurejimo suskilo:D

11

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

Cia ir prie juoko smile
PROBLEMA: Kaip paaiskejo, pasiskiepijus dazniausiai uzduodami du klausimai: 1. Moterys klausia, kada gales praustis. 2. Vyrai klausia, ar galima gerti. Isvada: didziausia moteru problema yra ta, kad jos purvinos, o vyru - kad jie blaivus.

12

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

o man atrodo, jej Jis suranta Ta, tikraj mylima, taj vyr.g. dazniausiai buna daug labiau atsidavus santykiams ir jokios butinybes nei Ja lajdot, nei paciam mirt.

13

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

Ne nu, panos.. nesuprantu as jusu.. kai varyt, apsnekinet, labai gudrios, o kai pasinaudot, tai jau gerutes! negi jus nesuprantat, kad vyrai mum reikalingi kaip oras, ir kad be ju mes neisgyventumem!? lygiai taip pat, kaip ir jie be musu! taip, visi turim savu minusu, bet gal geriau ziuret i pliusus, nemanot?..

14

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

Kaip tai neisgyventumem big_smile paziurek kiek geju ir lesbieciu big_smile

15

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

nu cia kaip kam tie gejai ir lesbietes.. mane asmeniskai berniukai traukia.. smile beje, o kaip daugintumeisi?? ivairus spermos bankai nesiskaito, nes as pvz noriu zinot kas mano vaiku tevas, su juo gyvent, ir ji mylet!:)

16

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

na, kaip bebutu keista mane ir traukia berniukai big_smile bet mano gyvenimo tikslas tikrai nera DAUGINIMASIS big_smile

17

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

O mano vienas is didziausiu noru yra pagimdyti kokius 3 lietuvaicius, pratesti gimine, suteikti dziaugsmo sau ir artimiesiems.. Juk tai pats nuostabiausias dalykas moteriai! wink nesneku apie gyvuliska dauginimasi, kalbu apie zmogiukus, gimstancius is meiles, o ne is megintuvelio wink

18

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

Alina, 21 parašė:

Kaip tai neisgyventumem big_smile paziurek kiek geju ir lesbieciu big_smile


cia susidure dvieju pusiu interesai...
bet visgi tokia esme kad visi ieskome to paities..

19

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

Karolina, 18 parašė:

O mano vienas is didziausiu noru yra pagimdyti kokius 3 lietuvaicius, pratesti gimine, suteikti dziaugsmo sau ir artimiesiems.. Juk tai pats nuostabiausias dalykas moteriai! wink nesneku apie gyvuliska dauginimasi, kalbu apie zmogiukus, gimstancius is meiles, o ne is megintuvelio wink

is manes maximum viena kas nors isspaus big_smile Neisivaizduoju vyro nuo kurio noreciau tureti vaiku big_smile Bent zinai kaip vyksta gimdymas ir nestumas, kokios pasekmes kunui, kokie skausmai? Mano drauge nesenai pagimde, pasakojo viska smulkiai big_smile tai dar kokais 5 metais pasistumejo mano nestumas big_smile na, nepradek cia manes keikti dabar big_smile ir moralizuoti, kad vaikai tai dziaugsmas ir pan big_smile uzauginau du vaikus tai zinau as ta "dziaugsma" big_smile

20

Re: vyras tai toks zmogus kuris del mylimos meters numirtu nei gyventu su ja :D

moralizuot tai nepradesiu, bet savo nuomone pareiksti juk galiu, ar ne? smile  koks skirtumas kiek skausmo tai sukelia, kai pagalvoji, koki zygdarbi padarei, isleisdama i gyvenima dar viena nuostabu sios zemes gyventoja! smile  pasekmes kunui.. pff.. cia tipo sugadinta figura ir pan..? sorry, man ne tokios vertybes gyvenime svarbiausia! smile  aisku, kiek zmoniu - tiek nuomoniu, ir net neketinu taves keikt ar smerkt! smile