1

Tema: 6 vieta lt united ir lietuvai

valio mes kieciausi mes laimejom del saves geresne vieta paemem negu priestaj loserei tie kurie jais netikejo ir ju sekme kitas metas vel juos siuskim

2

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

aleliuja tam hard rockui blyn!!!!!!!!! buvau isitikinus kad laimesim mes!...! nu nieko, mes dar parodysim ka sugebam!! wink

3

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

As tai galvojau kad laimesim arba mes arba rusai smile O kas tas isgamas baidykles kaliauses pabaisas ant scenos isvis leido as net neisivaizduoju... slykstynes, nesuprantu kaip uz juos isvis galima balsuoti.. as jau geriau uz cicina balsuociau.....:-(

4

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

na, nesitikejau to smile nesitikejau,kad suomiai pirmi gali but, kad Malta tik viena taska gaus ir kad mes patexim i desimtuka.. likau nustebinta.. o zavi tik tai, kad mes 6!!! fe, suomius mest reikejo i paskutine vieta!

5

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

buwom uzkile taip normalai iki 4 buvo grazu ziuret lietuva prie lyderiu ura bet manau vel paleisim kokius lopus i ta eurovizija kitais metais ir vel bus ššš... koki mešlungi žalvarini

6

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

man tai labiausiai suomiai patiko po lietuviu wink , atsibodo tie visi shyksciai saldziai dainuojantys saldainiukai wink

7

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

na man tie suomiai irgi ne,jau geriau butu bosnija laimejus,jie paeme 3 vieta,lietuviai sauniai pasirode savo orginalumu,gerai ir 6 vieta,malonu,tik nesuprantu lietuva rusams dave 12 balu,uz ka?patys 5 gavo.nors rusai nieko ypatingo neparode,ukrainieciai is vis kopija praeitu metu graiku padare,klounai.

8

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Kai suzinojau, kad lordi dalyvaus is kart supratau, kad jie laimes, respect jiems:D Na ir mum 6 vieta visai gerai:D

9

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

blem toki suomi gatvej sutikus nelabai smagu jauciu butu.. siaip daina tai uzvedanti, man visai patiko, tik tiek kad tie kostiumai labai jau atgrasus.. nemalonu ziuret buvo..

10

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

p.s. nepamyles Marijonas kroates.. sad  ;D

11

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

as tai prisimenu kaip pries pora menesiu dauguma cia pasisakanciu sake kad daina yra gaidys, kad LT UTD bus paskutinia, o db daina iskart pasidare gera, ir 6 vieta yra geresne uz pirma. BLEDES ESAT! uz kiek parsiduodat, atsiprasau? moku dvigubai

12

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Austėja, 30 parašė:

na man tie suomiai irgi ne,jau geriau butu bosnija laimejus,jie paeme 3 vieta,lietuviai sauniai pasirode savo orginalumu,gerai ir 6 vieta,malonu,tik nesuprantu lietuva rusams dave 12 balu,uz ka?patys 5 gavo.nors rusai nieko ypatingo neparode,ukrainieciai is vis kopija praeitu metu graiku padare,klounai.


lygiai uz ta pat uz ka ir latviai dave rusams auksciausia ivertinima. ir lygiai taip pat uz ka "anglai" lietuvaims dave 12. Vse svoi golosujut za svoih wink Dima Bilan kolkas yra didesnis autoritetas uz Lordi smile viskas gerai. never never let you go smile 

13

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

p.s airija lietuviams dave 12,ne anglai,jei ka jonai.jei jau tokia biciulyste,ko rusai lietuviams dyve 5,o latviams tik 1?

14

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Viskas chiki  gi buwo big_smile BEt del LT tai nesitikejau kad tokia wieta uzhims smile Suomiai - tai tikraj gerai pasirode.. Priesh juos tokiu pasirodymu dar nebuwo :]

15

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

smile Perskaiciau cia jusu diskusija.. wink daug kam nepatiko tie monstriukai.. smile bet supraskit kad eurovizija laimi ne daina!!! jei sedetum kambari ir klausytum visas dainas is eiles vargu ar atkreiptume demesi i suomius... SEKME LEMIA TAI KAIP ATLIKEJAI SAVE PATEIKIA.... siais metais laimejo suomiu ideja.. atkreipkit demesi sakau ne daina o ideja! smile todel kad ju kostiumai butent ir padare juos tokius ishskirtinus nuo visu... Lietuviai pasirode graziai... sekmes jiems taip pat leme tai kad priesh juos buvo kazkokia labai rami ir lyrishka dainele... tada jie padare show ant scenos... o po ju buvo UK su savo Mokinukem2 big_smile jie aishkiai ishsiskyre ish konteksto ir tai padejo. smile ir dar del balsavimo tai mane labai nervina tai kad cia kaip ir bet kuriam kitam dideliam konkurse yra politikuojama... kaimynai deda 12-tukus kaimynams ir didelems valstybems... net shlykshtu ziureti.

16

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

m,pritarriu Rokui smile
o dl LT tai saunuoliai,nors ir netikejau ir mano mama prasilose ;D

17

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Na ka mielieji, gerbiamieji kritikai, geda jums smile Mes auksta vieta uzememe

18

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Austėja, 30 parašė:

p.s airija lietuviams dave 12,ne anglai,jei ka jonai.jei jau tokia biciulyste,ko rusai lietuviams dyve 5,o latviams tik 1?


O tu manau ten airiai uz LT utd balsavo? big_smile patys lietuviai gastarbeiteriai ir balsavo smile vat pvz vokieciai turkams skyre vos ne auksciausia ivertinima. kazin del ko....

19

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Jonas, 24 parašė:
Austėja, 30 parašė:

p.s airija lietuviams dave 12,ne anglai,jei ka jonai.jei jau tokia biciulyste,ko rusai lietuviams dyve 5,o latviams tik 1?


O tu manau ten airiai uz LT utd balsavo? big_smile patys lietuviai gastarbeiteriai ir balsavo smile vat pvz vokieciai turkams skyre vos ne auksciausia ivertinima. kazin del ko....


Su Geografija Vyruti Tau ne kas .... Vokietija Turkams, tas pats kas Lietuviams Anglija !!! VOkietijoi, net yra padaryti Turku kvartalai ... ir t.t. ir visais metais taip yra ir bus, kad Vokieciai duos 12 tasku Turkam !

20

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

myliu suomius big_smile va jie man labiausiai ir patiko - ir šou scenoj padarė, ir daina puiki smile o šiaip galvojau vienu metu rusai laimės, visgi irgi nebloga dainelė ir sceninis šou... :V o kad mes šešti, tai čia gi super! mes net netikėjom, kad į keturioliktuką pateksim,o čia... dar daugiau pasiekėm, nei SKAMP (; na kitais metais reikės tik neapsileist ir gerą dainą parinkt.. bet abejoju, ar kas išeis, nes lietuviai nesugeba padaryt superinio šou scenoj ir gerai padainuot...būna vienas iš dviejų tik big_smile tai ką, šiemet vien tik suomių lietuvėlės matėsi, kitais metais turbūt ir lietuviškų trispalvių nemažai pamatysim, visgi netoli ta suomija... big_smile) hard rock hallelujah :::513 :::515 :::521 (;