1

Tema: Noriu vyro virejo!

Argi butu nenuostabu, mergaites, pusryciai i lova, pietus paruosti - pasaka? big_smile

2

Re: Noriu vyro virejo!

Jo bet reika ne virejo o protingo vyro:) tada jis zinos ko nori  ir stengsis ispildyt kad ir mazus norus:) o jei bus protingas ir gamint ismoks:)))) O vyras virejas....ne! namie jis negamintu.
Juk yra sakoma,kad baciuvo vaikai basi vaiksto,tas pats ir su vireju:D

3

Re: Noriu vyro virejo!

virejas megejas reikalingas big_smile

4

Re: Noriu vyro virejo!

aj tipo  norit  tarno viskas aisq big_smile:D:D  sakot  visus amzius bobikes tarnavo dabar laikai keiciasi  norit  kad jum tarnautu big_smile ha uzprikolinai

5

Re: Noriu vyro virejo!

ne tarno, o vyro, kuris megsta gaminti tongue
Gerai, kad siais laikais yra kabakai ir maistas i namus! big_smile

6

Re: Noriu vyro virejo!

Robertai....mus gerai ir be tarnu:D:D:D bet ar zinai kuo vyras skiriasi nuo vibrator.....:)))) Vyras siuksles isnesa:)Neisizeisk...o jei rimtai niekas neiesko tarno,bet butu gerai kad neskirstytumet vyrisku ir bobisku darbu:)) galima kartais ir vyrui virtuvej pasisukti...manau rankos nenukris;)

7

Re: Noriu vyro virejo!

O zinok as nelabai noreciau.. kadangi pati nerealiai megstu gamint, tai vyrui vis tiek virtuvej vietos neliktu tongue aisku, smagu kai nustebina savo ruostais pietum, pusryciais ar vakariene, bet.. ne per daznai wink

8

Re: Noriu vyro virejo!

mane galetu stebinti ir stebinti, nes nemegstu gaminti big_smile

9

Re: Noriu vyro virejo!

tiesa sakant gaminti yra mano nedidelis hobis :pp, bet i mane neziurekit :pp, nes as ne viena mergina nepasitikiu ir neketinu leistis jokias draugystes, geriau jau vienam :?

10

Re: Noriu vyro virejo!

Stanislovas, 21 parašė:

tiesa sakant gaminti yra mano nedidelis hobis :pp, bet i mane neziurekit :pp, nes as ne viena mergina nepasitikiu ir neketinu leistis jokias draugystes, geriau jau vienam :?

tai kodel tada kurei topica kad ieskai paneles? a? viska as zinau! tongue

11

Re: Noriu vyro virejo!

tai cia pres mano galutini apsisprendima, jai db paziuresi tai ieskau tik draugu, daugiau nieko. galiu pasakyti jog nusibodo ir uzkniso tikraja to zodzio prasme. tai va. o ta topica tikriausiai reikes istrinti smile

12

Re: Noriu vyro virejo!

o gal galima butu tada paklaust, kas leme toki tavo apsisprendima ir nusivylima musu moteriskaja gimine?:)

13

Re: Noriu vyro virejo!

na kai kazkada buvai gana iskaudintas, su laiku pamirsti, bet dar per pastaruosius metus palikimai ant ledo ir nieko gero neduoda smile. tai taip ir viskas susideda, o tokiu daliku netaip paprasta pamirsti. na viena is pagrindiniu minciu kodel taip apsisprendziau todel kad nenoriu kad darkarta likciau ant ledo, ir nenoriu taip pat merginos palikt ant ledo. tai va. geriau jau vienam. tai nei paciam neskaudes nei kitu neskaudisiu

14

Re: Noriu vyro virejo!

na istikruju butu idomu padiskutuot sia tema, pasidalint patirtimi (nors kiek tos patirties pas mane..:) ) bet jauciu prisirinktume tu "baisiuju geltonuju korteliu" big_smile

15

Re: Noriu vyro virejo!

Lilija, 21 parašė:

Robertai....mus gerai ir be tarnu:D:D:D bet ar zinai kuo vyras skiriasi nuo vibrator.....:)))) Vyras siuksles isnesa:)Neisizeisk...o jei rimtai niekas neiesko tarno,bet butu gerai kad neskirstytumet vyrisku ir bobisku darbu:)) galima kartais ir vyrui virtuvej pasisukti...manau rankos nenukris;)

Sakai kad siuksles isnestu  sad) tai mergiotes reikalingos tada tik vienam big_smile:D tai  paskaityk kaip nuskambejo   temininkes  postas  ryte  pusriciai pietus  dfar vakariene  tipo ji tik sedes ir lauks kol valgyt darys  as nieko nesakau gi daro valgyt tas kas  gali maziau pavarges  ar  geriau sugeba   asmeniskai  galiu pasidaryt viska ka noriu  bet  tingiu  tongue

16

Re: Noriu vyro virejo!

na ka cia diskutuosi. tiesiog nieko neisejo ir tiek, o as siek tiek jautrus. melas, nenoras ar bijojimas sakyti tiesa tai labiausiai iskaudina, kai draugauji bendrauji, kai taves klausineja "ar myli" bando isitikinti mano jausmais,o pati mergina taip ir nesugeba suzinoti savo pacios jausmu, stai kas labiausiai skaudina. sad

17

Re: Noriu vyro virejo!

Stanislovas  jei visos palieka pastoviai tai vadinasi problema slypi tavyje ne  moteriskoje  lytije   kadangi logiska manyt jei viskas butu gerai taves ir nepaliktu juk taip ?

18

Re: Noriu vyro virejo!

na jai kada gyvenime turesiu mergina, tai noreciau kad bendrom jegom butu daroma tarkim vakariene, su tam tikrais elementais wink kad nebutu labai jau nuobodu. ir siaip skaniausias maisktas yra kai jis daromas su malonumu ir idedant dalele saves smile

19

Re: Noriu vyro virejo!

Robertas, 21 parašė:

Stanislovas  jei visos palieka pastoviai tai vadinasi problema slypi tavyje ne  moteriskoje  lytije   kadangi logiska manyt jei viskas butu gerai taves ir nepaliktu juk taip ?

arba jis pasirenka netinkamas paneles.. tas, kurios nieko rimto nenori, o Stanislovo tikslas, kaip supratau, butent toks ir yra.. smile

20

Re: Noriu vyro virejo!

Robertas, 21 parašė:

Stanislovas  jei visos palieka pastoviai tai vadinasi problema slypi tavyje ne  moteriskoje  lytije   kadangi logiska manyt jei viskas butu gerai taves ir nepaliktu juk taip ?

gal is dalies ir tavo tiesa, bet tikriausiai dar per mazai esu paliktas kad suprasciau kur manyja yra problema big_smile. o jai ji ir yra tai ka as galiu padaryti, nesu jau as idealus