21

Re: Noriu vyro virejo!

Stanislovas, 21 parašė:

na ka cia diskutuosi. tiesiog nieko neisejo ir tiek, o as siek tiek jautrus. melas, nenoras ar bijojimas sakyti tiesa tai labiausiai iskaudina, kai draugauji bendrauji, kai taves klausineja "ar myli" bando isitikinti mano jausmais,o pati mergina taip ir nesugeba suzinoti savo pacios jausmu, stai kas labiausiai skaudina. sad

butent del sios priezasties as emiau zymiai atsargiau rinktis sau i poras vaikinus.. kad nelikciau iskaudinta.. neprasidedu su kiekvienu, parodziusiu man nors truputi demesio. nenoriu skaudinti irlikti iskaudinta.. smile

22

Re: Noriu vyro virejo!

Stanislovas, 21 parašė:


gal is dalies ir tavo tiesa, bet tikriausiai dar per mazai esu paliktas kad suprasciau kur manyja yra problema big_smile. o jai ji ir yra tai ka as galiu padaryti, nesu jau as idealus

idealu nera is viso! smile

23

Re: Noriu vyro virejo!

Karolina, 18 parašė:
Robertas, 21 parašė:

Stanislovas  jei visos palieka pastoviai tai vadinasi problema slypi tavyje ne  moteriskoje  lytije   kadangi logiska manyt jei viskas butu gerai taves ir nepaliktu juk taip ?

arba jis pasirenka netinkamas paneles.. tas, kurios nieko rimto nenori, o Stanislovo tikslas, kaip supratau, butent toks ir yra.. smile

as nesirenku tokiu paneliu, ka as galiu padaryti jai taip iseina, juk joms ant kaktos neparasyta jog jos nieko rimto nenori. big_smile tai va. man nerimti santylkiai visiskai nepatinka. noriu normaliu su atsakomybe abipusisku supratimu, bendravimu santykiu smile

24

Re: Noriu vyro virejo!

ne nu tai suprantama, kad nieko cia per daug nepasirinksi, bet kaip jau sakiau, as, asmeniskai, labai atsargiai renkuosi vaikinus.. nereikia man savaitiniu romaniuksciu.. gal todel ir esu jau kuri laika viena.. smile

25

Re: Noriu vyro virejo!

karolina. suprantu tave. bet as per tas nesekmes ir dauka supratau ir ko reikia vengti, ka reikia daryti, ko ne. tos nesekmes gal tik padeda suvokti tikrove, bet ieeskoti as nustojau, pagrinde del to jog beviltiska. kaip cia daukas sako, kai reikes tai ir atsiras, o ieskojimas paprasciausiai nepagreitins viso to. smile

26

Re: Noriu vyro virejo!

na  Karolina  seip  vyriskoji ir moteriskoji puse  draugysteje skiriasi   tu esi mergina  todel tau ir daugiau reikia ziuret su kuo bendrauji na seip ar taip geriausia  jau rinktis  savo amziaus   panas  ar  keliais  metais vyresnes  kadangi jau daugmaz  viskas susidelioje i vietas ir zmones zino ko nori is gyvenimo 

27

Re: Noriu vyro virejo!

ir kiek tas kuri laika? as tai jai skaitant nuo normaliu santykiu tai daugiau nei metai. buvo cia vieni, bet del atstumo negaliu sakyti jog jie buvo normalus.

28

Re: Noriu vyro virejo!

Robertas, 21 parašė:

na  Karolina  seip  vyriskoji ir moteriskoji puse  draugysteje skiriasi   tu esi mergina  todel tau ir daugiau reikia ziuret su kuo bendrauji na seip ar taip geriausia  jau rinktis  savo amziaus   panas  ar  keliais  metais vyresnes  kadangi jau daugmaz  viskas susidelioje i vietas ir zmones zino ko nori is gyvenimo

biski nesupratau prie ko cia amzius?

29

Re: Noriu vyro virejo!

ir beto pakeiciau nuomone jog interneto pagalba galima susirasti antra puse, cia mano atveju, kiti kas surado tai sveikinu, bet kiekvienam yra individualus likimas ar sekme smile ta prasme kas tinka vienam zmogui, kitam netiks

30

Re: Noriu vyro virejo!

Karolina ogi tame kad  15-17 metu panos dar  nera subrende rimtiem santykiam ir kiekviena atsiradusi nauja galimybe suvelia viska ir jospacios nebezino kurio reikia ir su kuriuo nori draugaut aisq kitos ir  25 tokios pat kaip  15 :d na as visada sakydavau kad normalius santykius gali turet zmones kurie jau baige studijas  ir pradeda kabintis i gyvenima paklausi kodel ogi todel kad  baigi  18 mokslus ania  isvaziuoji studijuot naujos erdves naujos pazintys  ir tt atstumas  kiti zmones salia viskas subyra  ir beto norisi  pasiaust na tame ir esme amzius  na as matai paimiau pvz pagal savo amziu  vat todel ir nesupratai :d

31

Re: Noriu vyro virejo!

Ir kaip manai kodel vis daugiau atsiranda tokiu poru kai vaikinukas uz pana yra jaunesnis keleta metu  ogi todel kad jaunosios tegul labai nesupyksta ir neturiu omeny visu  biski nedaaugusios tiems dalykams  joms tik svarbu kuo greiciau su betkuo  permiegot pabandyt ir tt paskui uzsikabliuoja ir varo viena kita bandyt :d

32

Re: Noriu vyro virejo!

Robertai, ar nepagalvojai apie toki dalyka, kad paneles bresta greiciau negu vaikinai ir butent del sios priezasties daznai buna taip, kad vyresni vaikinai pasirenka jaunesnes paneles. Zinoma, nieko nesakau, su amzium keiciasi poziuris i viska, i meile ir rmtus santykius taip pat. Del tu visu seliojimu tai is dalies sutinku, bet juk linksmintis galima kartu! Turiu drauge, kuri pradejo su vaikinu draugaut budama 16. Jam tada buvo 21. Pagal tave, panele dar negalejo turet rimtu santykiu. Ir ka tu manai? Jie puikiai draugauja iki dabar. Praejo trys metai, keitesi poziuriai, keitesi aplinka, taciau jie visa tai isgyveno kartu, ir ju santykiai istikruju yra be galo rimti ir tvirti. Taip kad del amziaus skirtumo nelabai sutinku smile Viskas priklauso nuo zmogaus subrendimo laipsnio, o tie skaiciukai nelabai ka reiskia..

33

Re: Noriu vyro virejo!

Robertas, 21 parašė:

Ir kaip manai kodel vis daugiau atsiranda tokiu poru kai vaikinukas uz pana yra jaunesnis keleta metu  ogi todel kad jaunosios tegul labai nesupyksta ir neturiu omeny visu  biski nedaaugusios tiems dalykams  joms tik svarbu kuo greiciau su betkuo  permiegot pabandyt ir tt paskui uzsikabliuoja ir varo viena kita bandyt :d

o gal kaip tik vyresnes merginos ima draugauti su jaunesniais, noredamos tiem jaunesniem vyrukam parodyt ka sugeba, nori nepatyrusiu, nori atrodyti labai daug zinancios toje srityje? juk su vyresniu to neparodysi, nes didele tikimybe kad jis bus zymiai labiau patyres..

34

Re: Noriu vyro virejo!

joa linksimtis nueini i kluba ji ileidzia o panai varyk is cia ir ateik  po 2 metu normaliai   big_smile nori nueit i kita rengini koki kur nuo  18 jam eik panai varyk is cia  big_smile na cia tik seip kaip pavizdys  o del; to brendimo  tai zinai  big_smile:D:D   gal kazkada taip ir buvo  dabar paziurek  kaip elgiasi 15 bachuriukas ir  kaip  15 pana  tai kazkaip manyciau kad bachuriukas jau normalesnis  keleta kartu visais atzvilgiais  . o va del to antro posto tai as patylesiu  net garsiai susijuokiau zinok pyk nepoyk bet smukai mano akyse  kaip turi but   taip  nebent  tos  kurios  kelis kart gave  ir nori parodyt kaip cia mes  jau moterys ir va kiek sugebam   tai kad  zmogus vyresnis  tai nereiskai kad jis ten kazkoks  profas  gal    viena pradejo nuo 15  kita gal  nuo  20 tai  kur tas visas sugebejimas na juokinga man pyk nepyk   ir  kokiu tada tikslu jom viska cia rodyt jei  jie  drauigauja  ir galbut apie vestuves galvoja  a ???

35

Re: Noriu vyro virejo!

del antro posto. cia buvo absoliuciai retorinis klausimas, visiskai neatspindintis mano nuomones. pykt nematau cia del ko. zinai kodel taip parasiau? nes pati is pazistamu prisiklausiau, kaip paneles nori nepatyrusiu ir jaunu. siaip ar taip, vis tiek nesutiksiu, kad pagal amziu galima sprest apie zmogu ir jo branduma. taip pat, kaip skirstyt zmones i tam tikras amziaus grupes, kurios arba jau subrendusios rimtiem santykiam, arba dar ne, arba jau beveik, nesvarbu, apie merginas kalbant, ar apie vaikinus.

36

Re: Noriu vyro virejo!

na as jau viska siais keliais klausimais pasakiau savo nuomone ir nieko pridurti neturiu, nebent kartociaus tai ka jau kelis kart esu sakes smile

37

Re: Noriu vyro virejo!

tai as  karolina  ir nesakau kad  visos kategoriskai  vienodos nesamone butu kad asteit  18 nesubrendus  tik va suejo  19 ir jau subrendo ne jokiais budais  tik tiek kad  visokiu zmoniu yra  ir jaunesnes buna  protingesnes   uz vyresnes  ir atvirksciai vyresnes kvailesnes uz jaunesnes  tik paimiau  didesne daly   zmoniu na daug maz

38

Re: Noriu vyro virejo!

Butent tai, Robertai, as ir bandziau pasakyt nuo pat pradziu. Ir tokiu ir tokiu yra mazdaug vienodai, ir negali sakyt kad vienokiu ar kitokiu yra daugiau, nebent zinai kokius nors statistinius duomenis.. smile

39

Re: Noriu vyro virejo!

na seip ar taip Alina21 nesupyk cia biski suvarem tavo tema big_smile:D:D

40

Re: Noriu vyro virejo!

geras biski big_smile