1

Tema: Ieskok.lt poros...

Na sveiki gyvi visi. Labai norėčiau, kad čia reikštųsi poros, kurios susipažino būtent šio puslapio pagalba ir yra kartu arba susituokę...

2

Re: Ieskok.lt poros...

draugawau 5 menesius , isiskyriau big_smile bet aciu , buwo sauniu akimirku

3

Re: Ieskok.lt poros...

smile tai šaunu... o aš jau beveik pusmetis kaip ištekėjusi... už ieskok.lt draugo:D

4

Re: Ieskok.lt poros...

Viktorija sweikinu wink

5

Re: Ieskok.lt poros...

Turiu keleta paprastu draugysciu deka ieskok.lt uzsimezgusiu:)Turejau ir vaikina:::222, su kuriuo cia susipazinau. Prabendravom apie 5 menesius, bet viskas baigesi, nes poziuriai i musu santykius nesutapo:::214

6

Re: Ieskok.lt poros...

Indraja21, na kartais ir kavinėj susipažinus draugystė nesibaigia vedybomis, ar ne?;) Na, o aš čia radau savo dabartinį vyrą:D

7

Re: Ieskok.lt poros...

Kas zino, gal ir as cia savo busima vyra sutiksiu:::413. Kai pagalvoju, prisimenu, kad visi mano paskutiniai romanai prasidejo panasiu puslapiu deka:-D

8

Re: Ieskok.lt poros...

Kiek mano draugysciu ieskoklej greitai prasidedavo jos taip pat greitai ir baigdavosi.

9

Re: Ieskok.lt poros...

Taip teko cia ir tureti ir nemalonumu ir malonumu bet brrr nelabai noriu atsiminti:)Tikrai tikiu kad butent deka ieskok.lt dauguma rnda savo puse nes prisiregistravusiu nariu gan itin daug.

10

Re: Ieskok.lt poros...

Indraja, 21 parašė:

Kas zino, gal ir as cia savo busima vyra sutiksiu:::413. Kai pagalvoju, prisimenu, kad visi mano paskutiniai romanai prasidejo panasiu puslapiu deka:-D

As  as galiu but as :DDD

11

Re: Ieskok.lt poros...

mano draugyste su Ieskok.lt nariu truko ,,net" menesi ..

12

Re: Ieskok.lt poros...

Laimis, 22 parašė:

Taip teko cia ir tureti ir nemalonumu ir malonumu bet brrr nelabai noriu atsiminti:)Tikrai tikiu kad butent deka ieskok.lt dauguma rnda savo puse nes prisiregistravusiu nariu gan itin daug.

nu tawim tai tikiu.. nes sake toke pazystama , kad siulai panom sex ;D anonimiskuma garantuoji ;D

13

Re: Ieskok.lt poros...

Raminta, 18 parašė:

mano draugyste su Ieskok.lt nariu truko ,,net" menesi ..

O man NET 3... Is tikruju, susipazinus per i-neta daznai draugystes greit nutruksta... Bet buna ir isimciu. big_smile

14

Re: Ieskok.lt poros...

Kazhkaip iskok dar neteko. Ish kitu tinklalapiu teko;)

15

Re: Ieskok.lt poros...

negirdejes apie isimtis
bet manau susipazinimas klube ar mieste ar nete lygiai tas pats

16

Re: Ieskok.lt poros...

Deividas, 23 parašė:

negirdejes apie isimtis
bet manau susipazinimas klube ar mieste ar nete lygiai tas pats



gal nevisai tas pats , man pawyzdziui labiau patinka gyvai, nes tada turi labiau stengtis ir daug idomiau nes iskart nepasakysi to, ka galetum pasakyti per neta tongue aisku panasu, bet ne tas big_smile as nieko pries ir per kitokias pazintis, bet vistiek , tai nebus taip faina ir idomu, kol nesusitiksi big_smile

17

Re: Ieskok.lt poros...

na nevisai cia ... bet mirke pirmas pokalbis ivyko... o poto persimete i ieskok.lt... ir taip mes jau draugaujam 2 metus...

18

Re: Ieskok.lt poros...

Deividas, 23 parašė:

negirdejes apie isimtis
bet manau susipazinimas klube ar mieste ar nete lygiai tas pats


pilnai pritariu! manau jokio skirtumo ar nete ar kur kitur. juk tas pats. wisos tos draugystes prasideda ir baiges. o ar blogai ar gerai manau ir nera atsakymo. tiesiog cia yra lengwenis budas susipazinti, nei buti paliktam at ledo tikroweje. cia neatsake labas ir neimi y galwa. wot taip manau....

19

Re: Ieskok.lt poros...

mano draugyste su ieskok.lt nariu trunka jau daugiau kaip vienerius metus smile esu dekinga siam puslapiui tikrai suradau puiku zmogu, kuri isimilejau smile

20

Re: Ieskok.lt poros...

o vat ir as suradau savo antra pusele cia.. ir jau 1.5 metu kaip mes kartu.. 
o del zmoniu tai tikrai nera svarbu kur juos sutinki.. vistiek kad ir kur susipazintum po kiek laiko pamatai tikraji zmogu ir jau gali sakyti tas ar ne tas..
mes visada save pateikiam taip kaip norim kad kiti i mus ziuretu.. norim buti geresni, grazesni.. bet juk po kiek laiko vistiek islenda tikrasis zmogaus veidas..