261

Re: Ieskok.lt poros...

metai

262

Re: Ieskok.lt poros...

Laimute aš tikiuosi, kad ne tjei išsiskirsi džaugsiesi, kad šitas puslapis yra ir, kad gavai galimybę apturėti tokia meilę. Ot! :::858

263

Re: Ieskok.lt poros...

sveiki ,as tai pat turiu drauga  su kuriuo susipazinom jieskok ,tik dar ir del to su juo susitikau kad ir mano pusesere ji pazysta kaip zmogu ,drauga ka na atrodo viskas ciki ,vienas kita suprantam ,palaikom ,jis saunus vaikinas.Koks skyrtumas kur susipazysti svarbu kad randa vieni kitus ir drauge gera.

264

Re: Ieskok.lt poros...

Būtent Edita:)Pritariu visiškai.

265

Re: Ieskok.lt poros...

Indraja!!!Turiu zmona faina..Taciau reikia kazko daugiau....Ka man daryti??Patark...

266

Re: Ieskok.lt poros...

pasiulimu daug , bet bijau berizikuoti.:::003

267

Re: Ieskok.lt poros...

man t.p. patinka ieskok, nes cia susipazinau su savo busimu vyru -:)

268

Re: Ieskok.lt poros...

o as su esamu:)

269

Re: Ieskok.lt poros...

As asmeniskai manau, kad visgi daugelis merginu cia uzsiregistruoja, kad savimi pasipuikuoti ir gauti kuo daugiau tasku uz anketa. Tokia nuomone susidaro vien paziurejus y nuotraukas, kuriose paneles nezino kaip cia geriau pasipuikavaus ir pademonstravus uzpakaliuka, ar liekna kuna, ar gilia iskirpte, ar nusifotkinti su bikini, arba visai be bikinio (gal kuri isdrys smile  ). Paskui daugelis is ju papyksta, kad vaikinams tik sexas galvoje!

270

Re: Ieskok.lt poros...

Arvydas, 30 parašė:

As asmeniskai manau, kad visgi daugelis merginu cia uzsiregistruoja, kad savimi pasipuikuoti ir gauti kuo daugiau tasku uz anketa. Tokia nuomone susidaro vien paziurejus y nuotraukas, kuriose paneles nezino kaip cia geriau pasipuikavaus ir pademonstravus uzpakaliuka, ar liekna kuna, ar gilia iskirpte, ar nusifotkinti su bikini, arba visai be bikinio (gal kuri isdrys smile  ). Paskui daugelis is ju papyksta, kad vaikinams tik sexas galvoje!

respect ;] ir as ta pati pastebejau ;]

271

Re: Ieskok.lt poros...

teisyngai arvydas:::833

272

Re: Ieskok.lt poros...

nemanau, kad cia imanoma susirast baxura...

273

Re: Ieskok.lt poros...

sveiki na musu ir nepamirskit nes mes taip pat susipazinom ieskok pagalba ir dabar jau beveik puse metu gyvenam kartu ir planuojam vaikuti susilaukti. na o apie vedybas dar negalvojam bet vistiek ideja ta kad esam pora ie ieskok.lt 

274

Re: Ieskok.lt poros...

o kas nori buti mano pora? big_smile

275

Re: Ieskok.lt poros...

nemanau kad ce yra zmoniu panasaus charakterio y mano... sad

276

Re: Ieskok.lt poros...

ieskok ir rasi

277

Re: Ieskok.lt poros...

Simona, 14 parašė:

nemanau kad ce yra zmoniu panasaus charakterio y mano... sad

tai tau niekas ir neliepia ieskot tokio zmogaus, kurio charakteris panasus i tavo...sakyciau gal net ieskok tokio, kuris visai kitoks nei tu...;)

278

Re: Ieskok.lt poros...

As raudau, dabar gyvnam kartu kitais metais tuoksimes:)

279

Re: Ieskok.lt poros...

Aleksandras, 22 parašė:
Arvydas, 30 parašė:

As asmeniskai manau, kad visgi daugelis merginu cia uzsiregistruoja, kad savimi pasipuikuoti ir gauti kuo daugiau tasku uz anketa. Tokia nuomone susidaro vien paziurejus y nuotraukas, kuriose paneles nezino kaip cia geriau pasipuikavaus ir pademonstravus uzpakaliuka, ar liekna kuna, ar gilia iskirpte, ar nusifotkinti su bikini, arba visai be bikinio (gal kuri isdrys smile  ). Paskui daugelis is ju papyksta, kad vaikinams tik sexas galvoje!

respect ;] ir as ta pati pastebejau ;]

O as pastebejau, kad daugelis prisiregistravusiu vaikinu nezino ko nori ir tiesiog cia trinasi. Jie NEIESKO

280

Re: Ieskok.lt poros...

Buvo. Kaltas big_smile apie 5men. Kitiems metams uzpajamavau santykius, sake gris 27proc.prarasto laiko big_smile