321

Re: Ieskok.lt poros...

Sveiki, aš prieš porą metų šiame portale susipažinau su puikiu vyriškiu, po trumpos draugystės susituokėme ir iki šiol esame kartu

322

Re: Ieskok.lt poros...

Saunu,reikia daugiau geronoriskumo,pasitikejimo ir demesio:::608

323

Re: Ieskok.lt poros...

Rasa, 42 parašė:

Sveiki, aš prieš porą metų šiame portale susipažinau su puikiu vyriškiu, po trumpos draugystės susituokėme ir iki šiol esame kartu

O kaip faina sėkmės jums :]

324

Re: Ieskok.lt poros...

3m kartu jau  :*

325

Re: Ieskok.lt poros...

Cia esu rades pacia geriausia moteri gyvenime.Galbut,man pasiseke,bet yra taip.Nors,kartu buvome kiek daugiau,nei metukus,bet tai buvo unikalus metai.Nepaprastas zmogus.Puikus laikas.Didele meile.Didziausia gyvenime.Su tuo zmogumi atsigavau po skyrybu.Pamaciau,kokia gali ir turi buti tikra moteris salia vyro.Nepaprastai grazi ir intelektuali moteris.Mylinti.Ir mylima.
Tarpas nuo 30 iki 40 metu man visada asocijuosis su siuo atradimu.Zmones bijo prabeganciu metu,o as nei kiek nesigailiu.Tai buvo puikus laikas.Manyciau,kad geriausia,ka teko patirt gyvenime.

326

Re: Ieskok.lt poros...

susipazinom per ieskok.lt draugaujam 3,5 metu.

327

Re: Ieskok.lt poros...

Kostas, 18 parašė:
Deividas, 23 parašė:

negirdejes apie isimtis
bet manau susipazinimas klube ar mieste ar nete lygiai tas pats



gal nevisai tas pats , man pawyzdziui labiau patinka gyvai, nes tada turi labiau stengtis ir daug idomiau nes iskart nepasakysi to, ka galetum pasakyti per neta tongue aisku panasu, bet ne tas big_smile as nieko pries ir per kitokias pazintis, bet vistiek , tai nebus taip faina ir idomu, kol nesusitiksi big_smile



O as drysiu pasigincyti su tavimi, nes kartais nera lengva pasakyti zmogui viska ka nori tiesiai i akis. o parasydamas sms ar kokiu kitu bdu tu tai pasakai. Visai nesenai suzinojau kas yra meile,  ismokau aiskiai ir tvirtai prodyti jausmus, paskyti k jauciu ir panasiai. senai visada susilaikydavau, o veliau tegdavo gailetis, kodel as tokia baile ir kodel jam to ar to nepasakiau. Merginoms patinka vaikinai, kurie moka sakyti komplimentus, kad ir pacius paprasciausiu, gal kaikam kazkiek jau igrisusius, bet vaikinms juk ir patinka girdeti kaip jie graziai atrodo, kaip skaniai kvepia... Tad jei nesugebi visko pasakyti i akis, manau netas ar tel yra tavo draugas, reikskis drasiai, niekas nematys tavo paraudusiu skruostu...

328

Re: Ieskok.lt poros...

labukas,nors as cia nesenei,bet tikiuosi rasti drauga:::406

329

Re: Ieskok.lt poros...

Pats naudojuosi ieskok.lt susirašinėjimui su įdomiais žmonėmis ar laiko praleidimui kai nėra ką veikti, bet manau tikrai galima kažką surasti ieskok.lt portale, bet tai tik pradžia, viską lemia susitikimai, žmogaus pažinimas ir pan. Čia daugiau skirta tiems kas rečiau išeina iš namų, ar yra nedrasūs, nesilanko klubuose, nes turi mažai laiko - pasinėrę į darbus ar mokslus, todėl kartais pasijunta vieniši smile ieskok.lt tikrai galima padaryti pradžia - užkalbinti patikusį žmogų, juk parašyti žymiai lengviau nei užkalbinti gatvėje ar klube, gali nebijoti kad nepatiksi. Tik po to gali paaiškėti, kad to žmogaus, kuriam parašei, gyvai tikrai nekalbintum. Neapsigaukit, sėkmės bendraujant, bet tik nekeiskit bendravimo su žmogumi į bendravimą su kompiuteriu wink

330

Re: Ieskok.lt poros...

Turiu vaikina jau 5 metus big_smile
Ir is sito tinklalapio nuo seniau susipazinom ir va negaliu jau niekaip atsikratyt big_smile

331

Re: Ieskok.lt poros...

Dovydas, 16 parašė:

deka ieskok.lt susiradau daug priesu

Šiaip taip ir yra....

332

Re: Ieskok.lt poros...

as jau 5 metai gyvenu su savo mergina susipazinom per ieskok pazintis gyvenau ispanijoj o ji anglijoj pasikvieciau atostogu ir uzsilikom kartu dabar gyvenam norvegijoj mylim viens viena begalo

333

Re: Ieskok.lt poros...

laisvas ieskau merginos is panevezio jei yra dar laisvu merginu atsiliepkite

334

Re: Ieskok.lt poros...

norėčiau sutikti čia vaikiną iš Panevėžio ar Vilniaus. Jei esi laisvas - parašyk man. Labai lauksiu smile

335

Re: Ieskok.lt poros...

Dar ir taip imanoma. Reiks pamegint

336

Re: Ieskok.lt poros...

O mes susipazinom cia ... ir jau vede 2,5 metu smile

337

Re: Ieskok.lt poros...

teko man per visokias pazintis bet dazniausia trukdavo trumpai:) bet tikiu kad buna isimciu:) linkiu sekmes bieskantiems  smile

338

Re: Ieskok.lt poros...

radau ir as cia drauga, draugavome siek tiek daugiau, nei 2m., del tam tikru priezasciu issiskyreme, dabar turiu drauga ne is virtualaus pasaulio:D, kartu jau irgi virs 2m. Ir nera jokio skirtumo kur susipazysti, svarbu kaip zmogus ziuri i zmogu, ar rimtai, ar tik blevyzgoja, o tai zmones daro ir internete ir realiame gyvenime.

339

Re: Ieskok.lt poros...

mano keletas draugu cia susirado antras puses ir susituoke bei sukure seimas - tai reiskias imanoma ir cia rasti antra puse smile

340

Re: Ieskok.lt poros...

Kad paneles labai pasikelusios yra uzkalbini o jos isivaizdina ir neparaso arba kelis zodelius:)